pozz svima... nisam bio dugo ovde(na forumu) ali resih nesto da potrazim i evo gde sam dosao, znaci nisam mogao da verujem da sam naleteo na ovakav sat. Za ovaj sat sam mislio da je samo obican sat i nista vise(uvek me je fascinirala njegova glomaznost i izdrzljivost), citajuci ovu celu temu svatio sam da je sto se kaze to ipak Satcina i po izgledu i svemu... e sad ide ono zasto sam se odlucio javiti, takav sat poseduju moj tata i teca. Teca je kupio oba u Japanu davnih 7-80tih godina kad se putovalo i kad se imalo para, jedan je sacuvao za sebe a drugi je pripao mom ocu. U to vreme teca ga bas i nije nosio, dok za razliku od njega moj tata ga nije skidao sa ruke, svi su ga poznavali u to vreme kao onaj sa velikim satom!!!!(zato sam i napisao Satcina,slikacu sat cim budem u prilici) da vidite da sat nije cuvan ni malo, znam samo da je isao samo nekoliko puta na ciscenje, e sad povodom ovog sto sam procitao i sve, ne daj boze da je neki sajdzija zamenio nesto jer bi mi bilo mnogo krivoo... Naravno sat je braon, sa crvenom-narandzastom sekundarom, metalnom narukvicom i za mene karakteristicno jednom gravurom od ogrebotine stakla dubine 1mm ...
ali bice ok trazicu od oca da mi ga pokloni, jer mi se svidja ovaj pokusaj sa koznom narukvicom... hehe ziveli javljam se uskoro cim obavim to