Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 66
Like Tree59Likes

tema: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

  1. #51
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    Evo nesto odlicno cak mislim da je i luksuznog kvaliteta radise o austriskoj firmi sa dugackom tradicijom "HIRSCH" inace ovaj brend datira od 1765 godine evo kako izgledaju njihove narukvice "Racing Watch Band" a cena je 39 dolara mislim da cu naruciti jer mi deluje kavalitetno u odnosu na cenu ! [IMG][/IMG]
    RUS, VLADAN P and Speedmaster like this.

  2. #52
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    @Sima The Brave: Konačno, sutra ću probati da udjem u trag tom "bikonji". Prvo sam bio zauzet, onda praznik.... U svakom slučaju podnosim izveštaj.....

  3. #53
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    ^ vazi, tnx.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #54
    Novi član
    Član od
    27.4.2011.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    Auh komsija Walter pa ti definitivno imas jako lepu i kolekciju satova koji su odlicno ocuvani i retki. Ovde na Kosovu ima bas dosta Seiko satova u prodaji. Ostavili ovi tzv oslobodioci od preko bare Svaka cast....

  5. #55
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    Aaaaaaaaaaa.....ne mogu da verujem! Tek danas odoh kod casovnicara i saznadoh da je musterija X pokupila svog Bullheada juce, da je on kesicu sa reversom bacio (sto bi je i cuvao), i da nema kontakt. Koliko sam razumeo, ( majstor je bio nesto konfuzan, a ja besan) Mr. X "The Bullhead owner" je pitao nesto u stilu: "koliko bi mogao da uzmem za ovo?". Aaaaaaaaa.....
    PS. Bio je braon bullhead. Toliko sam razocaran da sam morao da vam kazem odmah. Idem ulicom i pisem ovo, daj boze da me ne ubije neki auto
    vladas likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #56
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Idem ulicom i pisem ovo, daj boze da me ne ubije neki auto
    Druže,živ li si? Reci nešto
    vladas, sima hrabri and anbeast like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #57
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    Ha,ha... safe and sound. U Cvijicevoj me trola omaši za par santimetara, zatim se mačjim skokom spasih policijskog automobila, dole, na domak 29. novembra i na kraju srećno uđoh u 16icu i zaputih ka Merkatoru. Tu sam iskulirao i dalje mi nisu pretile pogibelji. Evo me u sigurnosti doma svoga. Mogu bez opasnosti da tugujem Čudan splet okolnosti oko tog Seika. Slučajno nabasah na temu, dopao mi se sat, ali sam odmahnuo rukom u fazonu: skupi su i relativno retki, u roku od dan ili dva upadam kod casovnicara da skupim Lotusa sa servisa i vidim - "bikonju" Nekako sam osećao da vlasnik ne zna šta ima i izgleda da sam bio u pravu (na osnovu majstorove priče). Ili samo želim da verujem u to?. Verovatno je ispuštena prilika da se dodje do dobre lovine vrlo povoljno. Hvala, VladaneP što brineš
    Ja sam ti ko Bata Stojković u "Ko to tamo peva". Ono: "E, ovaj čovek je neuništiv..."
    vladas, sima hrabri and VLADAN P like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  8. #58
    Novi član
    Član od
    8.4.2009.
    Lokacija
    Zajecar
    Poruke
    6
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    pozz svima... nisam bio dugo ovde(na forumu) ali resih nesto da potrazim i evo gde sam dosao, znaci nisam mogao da verujem da sam naleteo na ovakav sat. Za ovaj sat sam mislio da je samo obican sat i nista vise(uvek me je fascinirala njegova glomaznost i izdrzljivost), citajuci ovu celu temu svatio sam da je sto se kaze to ipak Satcina i po izgledu i svemu... e sad ide ono zasto sam se odlucio javiti, takav sat poseduju moj tata i teca. Teca je kupio oba u Japanu davnih 7-80tih godina kad se putovalo i kad se imalo para, jedan je sacuvao za sebe a drugi je pripao mom ocu. U to vreme teca ga bas i nije nosio, dok za razliku od njega moj tata ga nije skidao sa ruke, svi su ga poznavali u to vreme kao onaj sa velikim satom!!!!(zato sam i napisao Satcina,slikacu sat cim budem u prilici) da vidite da sat nije cuvan ni malo, znam samo da je isao samo nekoliko puta na ciscenje, e sad povodom ovog sto sam procitao i sve, ne daj boze da je neki sajdzija zamenio nesto jer bi mi bilo mnogo krivoo... Naravno sat je braon, sa crvenom-narandzastom sekundarom, metalnom narukvicom i za mene karakteristicno jednom gravurom od ogrebotine stakla dubine 1mm ...
    ali bice ok trazicu od oca da mi ga pokloni, jer mi se svidja ovaj pokusaj sa koznom narukvicom... hehe ziveli javljam se uskoro cim obavim to

  9. #59
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    ^ srećniče!
    postavi slike sto pre!

    btw, dobrodošao na forum!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #60
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: SEIKO 6138 0040 " Bullhead"

    Errorsb
    More,bolje da ti teča pokloni svoj
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 15. međunarodna izložba časovničarstva, zlatarstva i optike "SJAJ"
    By Martin in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 2.3.2011., 20:58
  2. 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"
    By dragon in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.11.2009., 18:05
  3. Prodajem Katalog satova "Uhren Exclusiv 2010"
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 4.11.2009., 23:37
  4. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 8.2.2009., 22:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •