Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 22
Like Tree31Likes

tema: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Hvala svima. Marko, evo tu sam uzeo...najjeftinije sto sam nasao, za prvu ruku, ali imaju dobar izbor.
    18mm Nylon Watch Band Strap 27MULTI Color Additional Watch Choice White Ivory | eBay
    Uzeo sam i jednu naradžastu za jedan sat koji mi dolazi, ali ta se vidi da je lose izvedena.
    No, za prvu ruku ok. Apetiti i kriteriji ce rasti, ne sumnjam
    marko14 likes this.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Hvala na odgovoru i ja sam primetio da su 18mm losije nego 22mm,ocigledno ih tako prave,18mm je dosta tanja,kopce mi se ne svidjaju jer nisu zaobljene kao na 22m,bas deluje jeftino i kao da ce svakog momenta puci,ali sta je tu je.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Kad puknu ove,uzimam bolje.Ovaj put mi je cilj bio uzeti sto vise onih koje mi se svidjaju i koje mi trebaju na istom mjestu.Nemoguca misija,inace.
    Ovo su mi prve koje sam.uzimao.
    Imam i onu custom.made s f71 WUS foruma za jedan drugi nadolazeci sat i kvaliteta je uocljiva.Vidjet cemo kako ce se ponasati na satu.
    Ali za ovu koja se dobije s 1963,i ove su mila majka:-)

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Dočekao si ga, napokon Čitajući tekst rekao bih da se itekako isplatilo svo ovo čekanje. Zaista lep sat, dopada mi se. Šta više, što ga duže gledam na ovim tvojim slikama, sve mi se više svidja Sat zaista predstavlja odličnu kupovinu...
    Jako dobar osvrt na sat, siguran sam da će tekst mnogima biti od koristi... Želim ti da te dugo u zdravlju služi. Živ bio!
    Poslednja ispravka: 23jewels (1.8.2013. u 20:03)
    gogmajster likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Hvala ti, itekako se isplatilo, na kraju ne zato sto sam financijski profitirao, jer sam svejedno potrosio taj novac ('ohoho) na put do dostavlajcica, ali sve je opravdao susret s njima kada smo i prinovu krstili odlicnom rakijom. I to je vrijedilo .
    Uzivam u njemu neizmjerno, i drago mi je sto se to vidi.
    Ali onaj Komandirac mi jos ostaje meta i uspjesno mi izmice . no dolijat ce on, kad-tad . The hunt is on!
    Za par dana stize i onaj Seiko kuci !!! Taj se na kraju jos vise naputovao.

  6. #16
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Cestitam na kupovini!!! Ja sam izuzetno zadovoljan sa svojim i preporucujem ga svima! U zdravlje ga nosio!!!
    gogmajster likes this.

  7. #17
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Drago mi je kad pročitam ovako iskren post! Čestitam na kupovini i neka te dugo služi.
    Što se tiče kazaljke hronografa, nemoj da te brine. Meni se slična stvar desila sa jednim, uslovno rečeno, mnogo jačim brendom. Majstor Bojović je to relativno brzo i lako sredio.
    gogmajster likes this.
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  8. #18
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Drago mi je što vidim da su utisci iz prve ruke pozitivni. Za kazaljku ne brini, jer kako su već drugi rekli, to se može srediti.

    Čestitam na kupovini i neka te galeb dugo i u zdravlju služi
    gogmajster likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Galeb dusu dao za galebarenje-chicks dig it !
    Neša likes this.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Seagull 1963 Air Force Reissue (39 mm)

    Evo i updatea za problem s kazaljkom. Otisao sam kod urara koji tu kod mene slovi kao pojam (bar po ponudi satova i rasprostranjenosti) i pogledao je te i bez otvaranja odmah pitao 'a koliko je vama ta funkcija bitna'...jer po njemu problem nije tako jednostavan, nego je greska (vjerojatno) u nekoj opruzi unutra. Rekao je da bi onda to kostalo da se pogleda i proba se popraviti, a to je (po onoj gornjoj logici) najbolje kad se bude islo na cijeli servis. Mislim da je to bilo ok od njega.
    Buduci da sam prolazio kraj jos jednog, ocigledno neuglednijeg urara, rek'o da pitam za drugo misljenje oko moga bolesnika kod drugog doktora. Ovaj je cak i otvorio sat i isto je utvrdio da je miknonski problem u jednom dijelu (objasnio mi je kao laiku...ono 'ovo tu sto bi trebalo gurati ono tamo je predaleko, pa ne hvata ovo trece'... Uglavnom, i njegovo misljenje se svelo na ono...'jbg...nisi imao srece'.... Obojica su se slozili da je pristojan sat (drugi se cak divio sto su dobro skinuli ETA-u...ocigledno nije sa Seagull mehanizmima bas radio). Prvi je cak rekao da 'sat ima svoju pricu i zato je zanimljiv'...valjda ga je i prepoznao, ali nije bas pitao za detalje.
    Uglavnom, necu to dirati dok god sat radi u globalu dobro, a svejedno ga planiram zadrzati bar do termina jednoga servisa. Mislim da to zasluzuje i obozavam ga i mislim da je kao stvoren kao 'onaj sat koji se prenosi na druge generacije' . Pa neka ih i doceka.
    Samo mi je zao sto bas ja ubodem falicnoga...i dodam ulje na stereotipe o kineskoj kontroli kvaliteta...

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •