Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    O prodaji još uvek ne želim da razmišljam jer sam, kao što rekoh, odavno priželjkivao ovaj tip sata pa je sam sat došao u idealno vreme tako da ću sačekati da stignu narukvice koje sam naručio pa ću onda odlučiti. Do tada će stojati u svojoj torbici i ne planiram ga nositi jer mi, kao što rekoh, trenutna kožna ne odgovara. Ukoliko se pak desi da mi sat jednostavno ne leži, verovatno bih ga dao na prodaju ali sumnjam da bi cena bila veća od one po kojoj se prodaje na sajtu za kupce koji ne žive u EU, dakle 270€.
    A možda osvane još koja ETA ili Seiko u oglasima u neko skorije vreme kako bih finansirao jedan od prvih gralova u kolekciji. Videćemo, videćemo...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    Pozdrav Dragane t.j. Drag@n-e . Pridruzujem se cestitkama!

    Sat je odlican i iako imam slican obim ruke i slicnu logiku (da je 42-43mm maksimalna "normalna" velicina), cini se da ti jako dobro stoji na ruci. Verovatno pilotskim satovima dobro stoji veci precnik?

    Samo da dodam - Prometheus u svetu satova ubrzano gradi ime i cini se da ce dobro cuvati vrednost. Zato ti savetujem da se strpis sa prodajom (izvini ANGEL )

    Pozdrav,
    Vlada

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    Stvarno je lijepo vidjeti ovo pomirenje-živi mi bili do vijeka!
    @dragon-Igraj bingo bolan,vidiš da te krenulo!!! I dalje mislim da treba da zadržiš ovaj sat-nije ti prevelik!
    @ANGEL-šacuješ Stowin Flieger? Uh,velika razlika od ovog dragonovog Recon 5 u svemu,sem u izgledu!
    Koliko znam,Stowa stavlja u Flieger i Marine modele nadograđenu ETA 2824-2 sa Incabloc,Glucydur,flat Nivarox oprugom i sa Exzenter regulacijom(ako slučajno ne znaš,ima review za Marine na njihovom forumu od moderatora mike stuffler-a)!
    Cijena je,k'o što vidiš,skoro duplo veća kod Stowe ali ja bih uzeo Stowu! Ukoliko dragon bude prodavao svog pilota-onda bih dobro razmislio(dobro je jeftiniji,a i treba čekati Stowu ~ 3 mjeseca,minimum)!

  4. #14
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    Da baš upravo ta Stowa, Flieger Airman Automatic!
    Videćemo, još je rano. Za nekih 6. meseci ko zna! Daj mi link tog foruma!

    @vladas...ništa, ništa, samo ti opanjkavaj moje spuštanje cene, vidiš da navodim čoveka pričom kako želim da kupim sat, a da razmišljam o njegovom, ccccc!
    Šalim se naravno, i moj je savet da ga ne prodaje!

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    http://forums.watchuseek.com/showthr...=review+Marine
    evo link za review-za Marine je sve isto k'o i za Flieger,samo je kućište kod pilota mat čelik! Malo je OT ovaj link ,sorry moderatori!

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    Citat vladas kaže:
    Pozdrav Dragane t.j. Drag@n-e. Pridruzujem se cestitkama!

    Hvala. Izgleda da svi misle da sat ok stoji na ruci, znači definitivno mora da mu se pruži šansa. Sad tek jedva čekam narukvice da stignu.

    [off topic]
    Pa nije baš preporučljivo linkovati ka drugim forumima, ali hajde, pošto je reč o Mike-u ovaj put može. Najbolja varijanta je prekopirati tekst, baciti pod "quote" opciju i navesti izvor. Inače, moram priznati da sam bio prestao aktivno da pratim WUS onog momenta kada su sa njega oterani Isthmus, Mike i još par ljudi koji su po meni tematiku držali u malom prstu i činili kičmu samog foruma. Vidim da se Mike sada vratio, što je svakako za pohvalu.
    [/off topic]
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    mali update...

    Izmereno odstupanje za Recon 5 u proteklih 30 dana iznosi 22 sekunde dok je izmerena rezerva snage 6497-1 mehanizma 53 sata. Nije loše za jednog malog, gotovo nepoznatog, proizvođača satova.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prometheus Recon 5

    Još par fotki...

    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Prometheus satovi - Zvanična tema
    By Djordje in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 17.10.2012., 16:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •