Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 25 od ukupno 25
Like Tree58Likes

tema: Frederique Constant 303B5B6

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Frederique Constant 303B5B6

    Da dodam, moj model je FC 303X5B3....ima rimsko 6 i 12, mislim skoro isti je, pravi FC te sitne varijacije na modelima. Sat je generalno kvalitetan, ali Pixi će se složiti , imao sam Tag Heuer, sličan model...bude čoveku jasno zašto Tag košta para Inače mislim da je Tissot za klasu nižeg kvaliteta i staromodnijeg dizajna, pre svega zbog krunice ali i celokupnog doživljaja sata, suptilne razlike čuda prave...evo jedna od slika koja mi je bila pri ruci.
    Frederique Constant 303B5B6-14853192_10209477524366619_1944621936298057201_o.jpg
    vladas, nele, 83stojan and 1 others like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Frederique Constant 303B5B6

    Hvala, na pažnji, vremenu i komentarima.
    Svi satovi o kojima je bilo reči su po mom mišljenju kvalitetni i ni sa jednim, siguran sam, ne bi bilo promašaja. FC serija 303 ima dosta modela od baš sportskih pa do ovih ozbiljnijih kao što sam ja kupio. Za crni cifer sam se odlučio jedino zato što već imam dva bela sata za odelo, pa čisto malo da promenim. Inače mislim da izgled i namenu sata jako može da opredeli, promeni narukvica ili kaiš na kome se nosi. Kaiš na Vlajinom FC mi deluje robustniji i neformalniji, tako da sat zaista deluje univerzalno i odlično mu stoji. Na ovom koji sam ja kupio kaiš je baš pravi za dress sat, kao što sam i napisao nisam baš egzaltiran njim, ali kod FC mislim da ne bi bila blasfemija staviti neoriginalan kaiš koji se bolje uklapa. A za Selitu, nemam ja tu nekih bojazni da će izdati, nego čisto po navici, ETA je mislim prisutnija, pa kad dođe vreme za servis i zamenu delova, smatram da je sa njom jednostavnije. Ja to gledam više godina unapred, jer ne menjam satove, bar za sada nisam ni jedan prodao.

    Žao mi je što je FC otišao Japancima, sve do sada se borio samostalno i to je po mom mišljenju bio veliki plus, ali mnogi veliki igrači iz prošlosti imaju nove gazde, pa je to na žalost slučaj i sa Frederikom.
    vladas, vlajo and Milossani like this.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Frederique Constant 303B5B6

    Da otišao je zajedno sa Alpinom...nadam se da neće postati nova Bulova, od koje je samo ime ostalo.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #24
    Počasni član Avatar korisnika sdbiba
    Član od
    16.7.2009.
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Poruke
    5.397
    Lajkovi
    63882
    Reputacioni uticaj
    270

    Određen forumom Re: Frederique Constant 303B5B6

    Piksi cestitke za sat!
    piksi likes this.

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Frederique Constant 303B5B6

    Čini mi se da sam Frederika nosio manje od ostalih satova, evo i ovde nekoliko slika.

    Naziv: 3.jpg, pregleda: 198, veličina: 207,1 KB


    Naziv: 200.jpg, pregleda: 204, veličina: 230,5 KB


    Naziv: 201.jpg, pregleda: 209, veličina: 268,9 KB


    Naziv: 202.jpg, pregleda: 209, veličina: 290,1 KB


    Naziv: 203.jpg, pregleda: 205, veličina: 268,0 KB
    VLADAN P, taunus, mizzy and 2 others like this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •