Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 21
Like Tree63Likes

tema: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

  1. #11
    Novi član
    Član od
    16.9.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Pozdrav za sve na forumu.

    Hvala @Shmizla na objavi teksta i slika. Hvala i svima ostalima koji komentarišu na ovu temu i riječima podrške. I to se računa. Naravno da su i kritike dobrodošle, jer svi smo mi obožavaoci satova, a opet ukusi su različiti.
    Htio bih i da se zahvalim svima koji su pomogli da ovaj projekat dođe do ove faze, posebno 3D dizajneru Đorđu Radojčiću, koji je moje skice pretvorio u fenomenale slike koje su pred vama.

    VIDI satovi su prije svega namijenjeni muškarcima zbog njihovog dizajna i velikih dimenzija. Ali to ne mora da bude slučaj, jer sve više gledam pripadnice ljepšeg pola koje nose ovakve satove. Tako da je sve stvar ukusa.
    Pakovanje u kojem će se satovi prodavati je nešto potpuno novo i autentično. Po njemu će VIDI satovi biti prepoznatljivi.

    U sledećih dan-dva pokrenućemo našu onlajn kampanju za prikupljanje novca. Oni koji žele da pomognu moći će to da urade na dva načina. Prvi, tako što će naručiti neki od VIDI satova i tako pomoći novčano. A tako će biti i među prvima koji će nositi naše satove. I drugi način, tako što će dijeliti linkove i vijest na društvenim mrežama i sl.
    Vjerovatno ćemo ponuditi i nagrade za one koji budu dijelili. Ukoliko podijelite link i preko njega "dovedete" određen broj svoj prijatelja koji će naručiti sat, vi kao nagradu dobijate besplatan VIDI sat po izboru. Nije li to fenomenalno?

    Više informacija biće kada startuje kampanja i tada će sve biti mnogo jasnije. A vi razglasite okolo...

    Izvinite što neću biti aktivniji na forumu, ali sam zauzet nekim stvarima oko projekta. Ima još dosta toga da se kompletira prije nego pokrenemo onlajn kampanju.

    Srdačan pozdrav svim ljubiteljima satova

  2. #12
    Član Avatar korisnika Dzidzi
    Član od
    4.5.2014.
    Poruke
    369
    Lajkovi
    3552
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Mislim da se danas ne cene ni neka jaka imena u časovničarstvu ali skrnavljenja nikad dosta fosili i ostali modni brendovi su preplavili tržište iskreno mi je sve to odvratno

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Sve pohvale i podrška za ovaj poduhvat.

    Drago mi je da je neko u regionu rešio da proizvodi satove, i mada je takvih poduhvata bilo i ima, mislim da Milovanovi satovi imaju lep dizajn, na slici deluju kvalitetno, a bilo bi mi drago da se nađu i u ovdašnjim prodavnicama.

    Iskreno, biće mi draže da novac zaradi komšija nego neka fabrika u Aziji. Svaka čast svim preduzetnicima i proizvođačima iz Azije, ali ja idem jednostavnom ekonomskom logikom - ako je komšiji dobro, biće i meni dobro, ili da parafraziram onu našu izreku - da komšijina krava bude živa i zdrava.

    Ako može i malo šale, za domaće tržište može da bude i varijanta sa nazivom VIĐU sata, čoče
    Shmizla, vladas, anbeast and 2 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #14
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Samo napred! Srecno!

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.012
    Lajkovi
    58461
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Voleo bih da VIDI satovi zazive na trzistu ali gospodinu Dozicu ce osim novca trebati i dosta srece. Ja mu zelim sve najbolje,kao sto rece bata Nesa neka komsijina krava bude ziva i zdrava.

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Puna podrška gospodinu Milovanu i njegovom projektu.
    VIDI watches - novi crnogoski brend satova-goodluck.gif

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Sve pohvale i podrška za ovaj poduhvat.

    Drago mi je da je neko u regionu rešio da proizvodi satove, i mada je takvih poduhvata bilo i ima, mislim da Milovanovi satovi imaju lep dizajn, na slici deluju kvalitetno, a bilo bi mi drago da se nađu i u ovdašnjim prodavnicama.

    Iskreno, biće mi draže da novac zaradi komšija nego neka fabrika u Aziji. Svaka čast svim preduzetnicima i proizvođačima iz Azije, ali ja idem jednostavnom ekonomskom logikom - ako je komšiji dobro, biće i meni dobro, ili da parafraziram onu našu izreku - da komšijina krava bude živa i zdrava.

    Ako može i malo šale, za domaće tržište može da bude i varijanta sa nazivom VIĐU sata, čoče
    E ovaj Neša, svaka mu Njegoševa
    Neša likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #18
    Član Avatar korisnika BrankoD
    Član od
    13.5.2014.
    Lokacija
    Backa Topola
    Poruke
    236
    Lajkovi
    496
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Od projekta do gotovog proizvoda treba puno snage i energije. Svakako zelim da ne ostane na projektu. Topolo se nadam skorijoj proizvodnji. Svako dobro Branko

  9. #19
    Novi član
    Član od
    16.9.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    Hvala svima na lijepim riječima i željama.

    Sinoć je počela naša onlajn kampanja za prikupljanje sredstava za proizvodnju prvih satova. Satovi koštaju 139$ (oko 90eur). Kampanja će trajati do 27 oktobra i iskreno se nadam da ćemo uspjeti da prikupimo dovoljno novca da bi projekat postao stvarnost.

    Pozivam one kojima se satovi i ideja dopadaju da naruče poneki sat i tako pomognu ovaj projekat. Oni koji ne mogu da pomognu u novcu, svakako mogu dijeljenjem linka nase kampanje.
    Postoji mogućnost da osvojite VIDI sat ukoliko neko od prijatelja naruči sat preko vašeg linka. Jedini uslov je da budete registrovani dok dijelite sa svojim prijateljima. Za više detalja posjetite našu kampanju i pogledajte dio Referrals: Chance to get a free watch!
    https://www.indiegogo.com/projects/v...ches/x/1647133

    Još jednom hvala za podršku, pozdrav svima

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16437
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: VIDI watches - novi crnogoski brend satova

    prije svega : pozdrav kolega ovo sam sad vidio na WUS-u i odmah došao ovamo da provjerim. iskreno: sat nije po mom ukusu ali ću najvjerojatnije učestovati u cijeloj priči i uzeti jedan.

    ono što bih ti preporučio (bazirano na mom iskustvu sa fundraising kampanjama)

    setalji i detalji i detalji: specificiraj mehanizam, napravi prototip pa makar ga glodao doma na glodalici, daj malo više detalja o satu (lume? krunica na navoj?)

    ne znam koliko si već uspio naći sve dobavljače ali mi je goal za isporuku u januar malo nerealan..ok do recimo ljeta (nismo u SAD da nije problem odletit do Kine - pretpostavljam da će se tamo sklapati satovi i raditi kućišta) - ako ne isporučiš počet će ti zamjerati...

    također vidim da si izabrao flexible kampanju: znači da neka sredstva već imate pa vam je ovo kao promocija ili?

    ajde idem vidjeti koliko će mi ostati love od silnih troškova (počeo sam se obrazovati u stare dane, sad prodajem sve živo da nagrecam za školarinu) pa ću vas supportati, iako mi se iskreno sat ne sviđa ali ću to opet napraviti i šerati čisto jer mi je drago da nisi krenuo radit birtiju u Boki nego satove..veliki pozdrav iz ZG.
    Shmizla, RUS, vladas and 12 others like this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •