Citat Neša kaže: Pregled poruke
Ne postoji institucija akreditacije u ovom slučaju jer na kršenje zakona svako ima pravo da ukaže, bukvalno i papuanski turista. Verovatno su se uplašili kada su videli adresu postojeće strane institucije, ali evidentno je da su se poneli potpuno amaterski. Ako nekoga optužuješ, potrebni su pre svega dokazi ili osnovana sumnja, a ovi bi se u Švajcarskoj naplaćali kazni da su te lažno optužili da prodaješ replike, a ako bi te pritom izložili i javnom poniženju (tj. da svi misle da valjaš replike), tu bi i neki direktorčići leteli iz fotelje.

Šteta što se ovo nije desilo u Švajcarskoj jer mislim da bi im na sudu uzeo podosta para iz džepa.
evo odgovora od KP tima epopeje koje se ne bi ni španska serija postidela

Poštovani,

Mi kao prenosilac oglasne poruke nismo odgovorni za sadržaj oglasne poruke, stoga kod nas ni ne postoji premoderacija. Odatle, o nepravilnostima u pogledu oglasa se informišemo post festum, po pravilu od kompetentnih lica otelovljenih u ovlašćenim zastupnicima, a kako bismo izbegli da se o bilo kog korisnika ogrešimo nekom svojom arbitrarnom radnjom, ili da bismo sprečili da nelojalna konkurencija nas natera da ometamo druge korisnike svojim prijavama.

Ovom prilikom su nam se javili predstavnici objedinjene švajcarske industrije časovnika, u skladu sa čijim traženjem imamo izbor ili da obrišemo bezmalo hiljadu oglasa koje su poslali, ili da idemo na sud sa njima, a to je nepovoljnije rešenje po nas, čak i od suđenja sa Vama.

Mi Vaš oglas možemo vratiti, ali ako ga ponovo budu prijavili, mi ćemo ga ponovo morati da obrišemo.

Srdačan pozdrav,
Vaš KP tim