Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
Like Tree66Likes

tema: "Swiss Made" sada znači jos više "Swiss Made"

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: "Swiss Made" sada znači jos više "Swiss Made"

    Bilo bi interesanto npr. 78% Swiss made , 20% China made, 2% Germany made....Nešto kao kod vođnih sokova sastav.

    Ja bih pravljenje satova vise poredio sa građevinskim poslom.....ko je napravio zgradu, branu, most....pre svega finansijer i izvođač....radnici mogu da budu i Srbi u Sočiju, tamo se ne prave srpske zgrade....
    Poslednja ispravka: vlajo (16.5.2013. u 23:29)
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #32
    Mlađi član
    Član od
    9.5.2012.
    Poruke
    46
    Lajkovi
    70
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: "Swiss Made" sada znači jos više "Swiss Made"

    Klasična monopolistička uredba sa ciljem da se unište sve firme koje nisu pod Richemond, Swatch ili LVMH grupom. Isto tako su uradili sa ograničenjem broja mehanizama mikro brendovima. Kako drugačije da pojasne cene Breitlinga, Panerai-ja, Tag Heuera, pa i pojedinih Omegi itd.. koje su oko 5 puta veće nego što zaista vrede..

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: "Swiss Made" sada znači jos više "Swiss Made"

    Poštovane kolege.
    Juče nisam pratio ovu temu i danas sam imao prilike da je pročitam hladne glave.
    Primetio sam da se u jednom trenutku tema otela od uobičajenog načina komunikacije na ovom Forumu.
    Neki postovi su obrisani zbog neprimerenih reakcija nekih članova na postove svojih kolega.
    Neki drugi postovi su izbrisani jer gube smisao bez onih prvoobrisanih.

    Neću mnogo pametovati,samo vas molim da se vratimo načinu komunikacije na koji smo navikli i koji podrazumeva dobronamernost u pisanju i tumačenju napisanih poruka.
    Hvala.
    Shmizla, jagos, GIvan and 1 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •