Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 23 od ukupno 23
  1. #21
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rekordnih 5,7 miliona dolara za zlatni ručni sat

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    @ANGEL
    Komunizam nikada nije postojao,a tamo gdje je navodno bio,donio je samo propast!
    Bez problema su mogli prodati sat i dati bar pola para gladnima-snaga reklame bi ista bila,a imali bi još dvije koristi:hrpa ljudi bi preživjela od te pomoći,a oni bi se mogli pohvaliti kako su spasioci i humanisti! Za mene je Pušenje bilo ono od prije rata (i prvi albumi od Neleta i Seje posle rata su ok)-ovo ostalo je uglavnom drla!
    Uhh Dalibore al svati ovo lično, ne stajem ja na stranu kumunista i kapitalista, jedan vid moje šale. A što se tiče Z.P, trebao si samo da pogledaš publiku...ne uzimaj sve k srcu, ne možemo promeniti svet!

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Rekordnih 5,7 miliona dolara za zlatni ručni sat

    Ok je prijatelju-naravno da ovo ništa lično ne shvatam! Ovo je samo moje mišljenje i ništa drugo!
    Kamo lijepe sreće da mogu promijeniti i svoj Doboj,a o svijetu ni ne razmišljam(dok me ne žacne ovakva informacija)!

  3. #23
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rekordnih 5,7 miliona dolara za zlatni ručni sat

    Nisam bas hteo da sirim dalje pricu ali nisam izdrzao Pa samo nekoliko recenica. Prilikom organizovanja ovakvih aukcija, uvek jedan deo ide u dobrotvorne svrhe. Ovo i iz vrlo prakticnih razloga, jer se tako oslobadjaju velikog dela poreza. Takodje, rekordne cifre uvek imaju marketinski odjek. I to je cilj svake aukcije. (u vreme najvecih kriza, uvek su rekordni prometi na ovakvim i slicnim aukcijama) Ima tu jos puno toga, ali da ne sirim pricu.
    S druge strane, Dalibor je takodje u pravu. Kada bi oni koji imalu toliko para, malo vise razmiljali o onima koji nemaju ni da se prehrane, svet bi bio mnogo lepsi! Ali to mi ne mozemo da promenimo. Mislim da je jako tesko da promenimo sami sebe, a kamoli da promenimo one koji trose milione na "tamo neki sat". Na zalost, ali tako je!

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Zenith Captain zlatni sat
    By nikolaradocaj in forum Zenith
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.3.2012., 21:41
  2. Breugeut zlatni dzepni sat
    By Munja in forum Džepni satovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 14:46
  3. Doxa zlatni sat
    By Zarko in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.2.2010., 8:16
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 6.10.2009., 5:06

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •