Pregled rezultata glasanja: Glasam za:

Glasova
52. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • Gaz 14 Limousine Dualtime Line

    8 15,38%
  • Gaz 14 Limousine Tritium Line

    20 38,46%
  • Rocket N1 Automatic Line

    24 46,15%
Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 112
Like Tree119Likes

tema: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

  1. #81
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Ja sam glasao, ali necu kupiti sat. Medju prvima sam glasao, a posle sam shvatio da sam pogresio, posto necu kupovati sat. Slazem se sa Jodom da bi bilo bolje da glasaju clanovi koji planiraju da kupe sat. Moj glas mozete da izbrisete, glasao sam za drugi predlog, posto objektivno nije trebalo da glasam. Iako necu kupovati sat, u potpunosti podrzavam akciju i zelim da se sve uspesno i lepo zavrsi
    skydrummer likes this.

  2. #82
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Da i to je posteno,mada SERB pitanje je koja je i cena. I meni ce jako biti zao ako ne prodje broj 3 ali ako se ljudima vise svidja tj kome se koji vise svidja naravno da ce da glasa za favorita.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #83
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Zato sam i napisao da slucajno moj glas ne odlucuje a ja ne uzmem sat , mislim da nije posteno

  4. #84
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Ma aj tu nema neke razlike...tolike

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #85
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Poruka koja sledi je od 23jewelsa. Ne radi mu računar pa me je zamolio da je prenesem. Uprava ima njegov kontakt pa mogu da provere. Citiram :

    " A Amfibija ? Zašto Amfibije nema ? Pa , Vostok, onaj pravi, bi to napravio za 3 sata, jer je tako u mogućnosti . Komp mi je pokvaren pa ne mogu aktivno da se uključim u izbor ovog LE modela. Mislim da je trebalo odabrati samo jedan model , najjeftiniji, u ovom slučaju prvi ( verzija sa braon kaišem nema PVD premaz i po meni je najlepša ). U tom slučaju bi imali jasno pitanje. Ovako se stvar komplikuje, imamo 3 sata i još 2 u najavi. Čitava anketa će biti potrebna , da li bi kupili, koji bi kupili, ako ste sigurni u kupovinu sata za koji ste glasali da li bi uzeli neki od druga dva , ako oni pobede...
    Pa onda to neko da analizira dok dođe do broja zainteresovanih. Ja recimo ne bih. Glasao sam za drugi jer mi se najviše dopada. Uzeo bih eventualno prvi ako "pobedi" ali treći ne bih isključivo zbog težine i veličine. U zadnje vreme mi težina sata dosta smeta na zglobu . Hvala Vladanu zato što je hteo da svi aktivno učestvujemo u izboru ali čini mi se da se tema malo razvodnjava, svako ima neko svoje viđenje. Pratiću temu do kraja, pa ćemo videti... Da se vratim na početak posta, zaista mislim da bi Amfibija bila odlično rešenje, pouzdan, jeftin ( što je jako bitno ) , kultni sat. Privukao bi više članova, po mom skromnom mišljenju. Od ova tri , ako najjeftniji prođe teško da će biti ispod 150e..
    . "

  6. #86
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Ok, sad je već jasnija situacija. Molio bih da se bar u drugoj rundi glasanja istakne da članovi foruma koji se dvoume ili sigurno neće kupiti sat budu suzdržani, tj da ne glasaju. Mogu da se pridružim Serbu, povlačim glas... da ne smeta.

  7. #87
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.625
    Lajkovi
    18032
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Ajde da se i ja oglasim...
    Prvo -nisam glasao
    Dalje-Nijedan od ponuđenih satova mi se ne dopada u dovoljnoj meri a posebno mi se ne dopadaju njihovi prečnici.
    Kada smo prošle godine pokretali ovo pitanje izneo sam moje mišljenje.
    Ukratko,na tragu je ovoga što je 23 jewels napisao.
    Da izaberemo sat koji će svima da se svidi-Nema šanse!
    Da dam neke ozbiljne pare za sat koji neću nositi...malo mi je bez veze.
    Ajde onda da vidimo šta može da se uradi.
    Sat treba da je univerzalnog prečnika (što 45-46 svakako nije) i da je finansijski pristupačan većem broju članova.
    Budimo iskreni-ovaj sat se ne bi kupovao iz potrebe već više iz ''fazona'' i želje da se istakne pripadnost nekoj grupi-u ovom slučaju pripadnost ovom Forumu.
    Dakle,mislim da ovaj sat ne bi trebalo da bude preko 42 mm i da mu cena mora biti što niža,a kvalitet zadovoljavajući.
    Amfibija se nameće kao vrlo logičan izbor.
    Haug.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #88
    Stariji član
    Član od
    13.9.2011.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    986
    Lajkovi
    4298
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Slozio bih se da bi Amfibija bila odlican izbor.

  9. #89
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Mislim da bi trebalo uzeti u obzir i konačnu cenu, jer verujem da nije isto da li će sat koštati 50€ gore ili dole, a sve rezultate glasanja bi trebalo shvatiti uslovno. Ukoliko odaberemo model X, pa se ispostavi da košta 50€ više nego što smo planirali, jasno je da rezultati glasanja padaju u vodu.

    Inače, mislim da je amfibija veoma dobar predlog.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #90
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Svet Satova limited edition sat - Vostok Europe

    Kako vreme odmiče ceo proces se samo komplikuje...

    Što se tiče drugih predloga za Vostok Europe satove ranije prozvodnje, mislim da oni više nisu dostupni za naručivanje, ali i to možemo proveriti.
    Ukoliko želite da sami date neki predlog, izvolite pogledajte najnovije kataloge za 2013. godinu i recite da li neki drugi model ima smisla uzevši prvenstveno u obzir izgled, dimenzije i mehanizam? LINK

    Što se tiče Amfibije, za koju takodje smatram da predstavlja sjajan izbor, reći ću vam da sam im još pre nekoliko meseci poslao email sa upitom, ali nažalost nikad nisu odgovorili. Možda i ne rade takve modifikacije, zaista ne znam.

    Za koji trenutak ću postaviti slike drugog i trećeg sata na mojoj ruci. Oba su dosta velika, a N1 je po mom mišljenju preglomazan, i svakako nije po mom ukusu. Gaz 14 Limousine Tritium Line je takodje veliki, ali ipak izgleda koliko toliko pristojno.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •