Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika zdragana
    Član od
    20.4.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    71
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Satovi / Nakit

    ...Nema sumnje da je sat najbitniji muški modni detalj. Konzervativniji muškarci će otići još dalje i proglasiti ga za jedini neophodan, dok će ostale detalje okarakterisati kao suvišne i beskorisne. Ako delite to mišljenje, izboru tako bitnog komada posvetite dovoljno vremena. Ima zagovornika stilskog pravila po kome dobro opremljen muškarac mora imati bar tri sata: svakodnevni, za sportske aktivnosti i elegantan. Ukoliko ovakav stav smatrate preteranim, onda vam je i jedan, ali pažljivo odabran, sasvim dovoljan. Pri izboru razmišljajte o estetskoj dimenziji, dakle, dizajnu sata, zatim materijalu od koga je napravljen, što je presudno za rok trajanja, i na kraju o njegovoj funkcionalnosti...

    Ovo je jedan clanak na koji sam naletela pretrazivajuci malo po internetu... Sasvim slicajno sam se zalepila za njega, jer mene moj decko, veoma cesto opominje i sali se na moj racun, a sve povodom toga sto ja volim nakit, kao i vecina zena. Ali u poslednje vreme posmatram i satove kao deo nakita. A da ne pominjem detaljno njegovu kolekciju... pa sportski, pa elegantan, pa za urbani izlazak i sl.

    Kakvo je vase misljenje, postovani muskarci i zene, da li vise cenite satove ili nakit? Ili smatrate da u sadasnjem vremenu satovi i predstavljaju nakit?

    Pozz svima!
    Kisses!

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re:Satovi / Nakit

    Evo ja da se prvi oglasim!
    Lično, najviše cenim žene jer lepšeg ukrasa od njih nema!
    A što se satova i nakita tiče, moje mišljenje je da muškarac od nakita ne treba da nosi ništa osim SATA!
    I naravno da je poželjno, ukoliko to mogućnosti dozvoljavaju, da se poseduje više od jednog sata. U najmanju ruku, imati jedan za svečanije prilike, poslovne sastanke i jedan koji će biti adekvatan za casual izlaske/sport!

    pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Satovi / Nakit

    Dragone svaka ti je na mestu i apsolutno delim tvoje mišljenje.
    Odlično sročeno

    Pozdrav,
    V.S.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •