Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
Like Tree7Likes

tema: Reklamacija sata

  1. #31
    Mlađi član Avatar korisnika Aleksandar S
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    43
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Što znači da je cela priča neistina. Ja vam lepo okačio klip da se uverite Inače, bio sam danas u prodavnici, poslali su sat ponovo u servis (treći put). Reče mi ljubazna prodavačica da su (valjda) posle trećeg servisa dužni da vrate novac, i da će se još raspitati. Vrlo ljubazna mogu vam reći Zamolio sam da mi da par primeraka iz F16242 serije da pogledam, kad ono imam šta i da vidim. Svi, ama baš SVI satovi koje mi je dala iz te serije imaju labavu kazaljku?! Crni, beli, plavi, sa kaišem, sa metalnom narukvicom, svi! Da li i vama smrdi na seriju sa greškom, tj. falš mehanizmima?

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Ne, nije greška niti se radi o falš mehanizmu, to se ne može popraviti već je tako kako je, samo što je to kod nekih modela izraženije kod drugih ne.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #33
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Znam da su uvoznici nekih drugih proizvoda to radili i ostvarivali neverovatnu dobit. Sve se svodi na to da po bagatelnoj ceni kupe ono što bi na Zapadu prodali po bagatelnoj ceni, a ovde ga prodaju kao skupu robu. Napominjem da roba o kojoj govorim nisu satovi. Izvor je sudska dokumentacija sa nekog spora koju sam prevodio pre nekoliko godina.

    Edit: preteče me Dragon.

  4. #34
    Mlađi član Avatar korisnika Aleksandar S
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    43
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Ja prosto ne mogu da poverujem da kazaljka minuta šeta skoro 1/2 minuta?! Svestan sam ja toga da je taj sat nižeg cenovnog ranga, ali imam još dosta satova, skupljih ili jeftinijih, svejedno, taj problem ne postoji! Tražio sam savet i na dosta stranih foruma i svi su se složili da ta pojava jednostavno nije normalna.

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Naravno da nije normalna i ja osobno ne bih mogao imat takav sat.
    Borio bi se do kraja da mi ga zamijene,poprave (samo zamjena mehanizma donekle garantira popravak-zamisli da ga stvarno zamijene a ono opet isto,auh).

  6. #36
    Mlađi član Avatar korisnika Aleksandar S
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    43
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Veruj mi da sam i ja već poludeo! Pa majku mu, ni onaj sa buvljaka što radi dok se ne pokvasi nema takav problem! Dogovorio sam se sa serviserom da se čujemo u petak, i da prodiskutujemo dok mu je sat u rukama. To je taj isti serviser koji je posle drugog servisa rekao da je to sasvim normalno, a juče mi je rekao da je verovatno otišao futer na kazaljci i da će ako bude trebalo poručiti nove. Mada, ja sam 101% siguran da je do mehanizma, jer se problem uglavnom javlja u toku dana. Preko noći, (recimo od 00:00 pa do ranih jutarnjih časova) kazaljka stoji sasvim normalno.

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Zao mi je sto te toliko muce oko jednog obicnog sata koji je jos u garanciji.Sramota.
    Znas sto ti je ciniti kad ovo sve zavrsi - zaobici u sirokom luku i iduci put uzeti sat kod nekod drugog.
    Aleksandar S and skerla like this.

  8. #38
    Mlađi član Avatar korisnika Aleksandar S
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    43
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Ma dobro sad, šta je tu je. Gledaću da nekako sredim situaciju, u moju korist naravno. Hvala vama svima koji ste bili tu da pomognete. Veliki pozdrav.

  9. #39
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Ja bih iskerno trazio novi sat,ako ti je u garanciji,da ti sada otvara sat ko zna i da li ce ga popraviti kako valja...i naravno pripretio inspekcijom.
    Pozdrav

  10. #40
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Reklamacija sata

    Imao sam i ja slično iskustvo u vezi reklamacije,tako da mi je poznata priča.Ako te i dalje budu zezali oko servisa,najbolja varijanta je da insistiraš da ti vrate novac nazad,Ako to odbiju, tek onda preti inspekcijom.Toliko od mene.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •