Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 32
Like Tree54Likes

tema: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    -ja samo imam problem sa mozgom, jer svaki put kad hoću da vidim koliko je sati, sve drugo na satu pogledam samo ne vreme. Pa onda k`o ludak , po dva-tri puta zavrćem rukav, ne bi li video vreme ili datum. Druga stvar koja mi se dešava... počeo sam kao bolestan, skoro pa bezobrazno, (iz ludnice) da zverlam ljudima u satove koje nose. Više puta sam naravno primećen, gde ljudi ljubazno kažu koliko je sati, misleći da me to interesuje. Užas... Razboleo sam se skroz.

  2. #22
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    ... stvar koja mi se dešava... počeo sam kao bolestan, skoro pa bezobrazno, (iz ludnice) da zverlam ljudima u satove koje nose. Više puta sam naravno primećen, gde ljudi ljubazno kažu koliko je sati, misleći da me to interesuje...
    E druže, slična priča i kod mene. Dobro nam došao u klub!

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    -ja samo imam problem sa mozgom, jer svaki put kad hoću da vidim koliko je sati, sve drugo na satu pogledam samo ne vreme. Pa onda k`o ludak , po dva-tri puta zavrćem rukav, ne bi li video vreme ili datum. Druga stvar koja mi se dešava... počeo sam kao bolestan, skoro pa bezobrazno, (iz ludnice) da zverlam ljudima u satove koje nose. Više puta sam naravno primećen, gde ljudi ljubazno kažu koliko je sati, misleći da me to interesuje. Užas... Razboleo sam se skroz.
    Ja sam uspeo da izdresiram neke od ljudi koje poznajem da mi sami pokažu sat, tj. pre nego što počnem da im buljim pod rukav
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    imam 4 sata, od kojih nosim samo jedan (i racunam da samo njega imam). taj jedan koji nosim nije u mom posedu, sticajm cudnih okolnosti, i strasno lose se osecam, 200 puta dnevno mislim na taj sat...jednostavno navikao sam da mi sat stoji na zglobu leve ruke kao da je deo mene

  5. #25
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Ja bukvalno ne mogu da zamislim dan bez sata. Skinem ga samo kada se kupam (jednom nedeljno), i čim izadjem iz kupatila odmah ga vratim na ruku pre nego što počnem da sušim kosu. Boles', boles' kažem ja vama....

  6. #26
    Član Avatar korisnika nwolfe
    Član od
    30.9.2011.
    Lokacija
    Hannover, DE
    Poruke
    178
    Lajkovi
    375
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Veoma interesantna tema iako dugo godina nisam nosio satove, od mog novog seika se sada, eto, ne odvajam skoro uopšte - 4 meseca i biće to tako sasvim sigurno dok ne kupim još neki satić... Slično kao Vladan, poslednja stvar koju skinem pre tuširanja i prva koju "obučem" posle je baš moj sat!

    Inače i ja sam primetio da imam maniju da zavirujem ljudima pod rukav... I iako se trudim da se to ne vidi, desilo se da ljudi i primete... "Šta je, nešto imam na ruci?" "Pa da,... sat xD"

    Elem, radoznalost koja me nagoni da zagledam tuđe zglobove uglavnom biva propraćena razočaranjem kada primetim da sekundara radi na frekvenciji od 1Hz
    umbra likes this.

  7. #27
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Toliko mi je postao vazan da igrom slucaja jedno vreme nisam smeo odnosno bilo mi je potrebno i da spavam s njim...Tako da em sto spava, em sto obozavam da se kupam i da plivam sa satom ...ponekad nosim 2 zao mi je da jedan stane...

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #28
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    898
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Citat nwolfe kaže: Pregled poruke
    Veoma interesantna tema iako dugo godina nisam nosio satove, od mog novog seika se sada, eto, ne odvajam skoro uopšte - 4 meseca i biće to tako sasvim sigurno dok ne kupim još neki satić... Slično kao Vladan, poslednja stvar koju skinem pre tuširanja i prva koju "obučem" posle je baš moj sat!

    Inače i ja sam primetio da imam maniju da zavirujem ljudima pod rukav... I iako se trudim da se to ne vidi, desilo se da ljudi i primete... "Šta je, nešto imam na ruci?" "Pa da,... sat xD"

    Elem, radoznalost koja me nagoni da zagledam tuđe zglobove uglavnom biva propraćena razočaranjem kada primetim da sekundara radi na frekvenciji od 1Hz
    Ajd da se svi okupimo u jednom mestu, u nekom gradu satova i do mile volje se nauživamo u međusobnim susretima......ono, dobro jutro komšija, kako deca, kako žena...šta vam danas kuca na ruci? Pa odemo u prvi kafić, tu poskidamo satove i uz kaficu ih dooobro pogledamo, oslušnemo, i sve uzdišemo. Ispričamo se o ljubimcima a da politiku i sva ostala sr.nja koja kvare raspoloženje i ne pomenemo. Onda nastavimo šetnju samo levom stranom ulice, jer desnom idu kvarCnjaci i ne mešamo se s njima sve do petka, (ebiga, ljudi smo, moramo i mi da imamo neku svoju diskriminaciju)...a kad nastupi vikend onda nam tolerancija poraste toliko da se družimo svi skupa do nedelje u ponoć! Da, ali kad tačno nastupa ponoć? Zbog naših + - 30 sek/dan i onih + - 5 sek/mesec kod kvarCnjaka, možemo da se hvalimo mnogo većom tolerancijom od njihove! Eh, idile i utopije!
    Poslednja ispravka: umbra (7.2.2012. u 10:02)
    vladas and sima hrabri like this.
    ...požuri polako...

  9. #29
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Heheh, umbra sviđa mi se tvoja imaginarna priča, sve sam to tako verno zamislio u glavi..
    Izgleda kao kao lepo mesto za život, jedino se bojim da ne dođe do neke pobune u kvarcnoj četvrti, odnosno da se kvarcnjaci ne pobune zbog diskriminacije.

    U svakom slučaju za maštovitost

  10. #30
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    898
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koliko Vam je važan sat na vašoj ruci ?

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Heheh, umbra sviđa mi se tvoja imaginarna priča, sve sam to tako verno zamislio u glavi..
    Izgleda kao kao lepo mesto za život, jedino se bojim da ne dođe do neke pobune u kvarcnoj četvrti, odnosno da se kvarcnjaci ne pobune zbog diskriminacije.
    U svakom slučaju za maštovitost

    E, za to postoji policija...to su oni znaš što nose isključivo radiokontrolisane satove!
    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (7.2.2012. u 10:58)
    sima hrabri and VLADAN P like this.
    ...požuri polako...

Slične teme

  1. Koliko je tačan vaš sat?
    By Baron in forum Opšti forum
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 25.1.2021., 14:13
  2. Koliko satova imate?
    By VLADAN P in forum Opšti forum
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 1.4.2019., 18:22
  3. Na kojoj ruci nosite sat?
    By nesrulz in forum Kafić
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 17.2.2015., 15:57
  4. Koliko plaćamo ime?
    By bozicko in forum Opšti forum
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2012., 15:12
  5. Koliko satova posedujete?
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.8.2010., 21:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •