Strana 31 od 36 PrvaPrva ... 21272829303132333435 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 310 od ukupno 357
Like Tree665Likes

tema: "Svet Satova" limited edition sat

  1. #301
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    hahaha, ma i ja na to gledam 'vizionarski', kao na jednu od opcija, uz sve predložene dosad. Slažem se, valja imati izbora i isplivaće prava stvar- nije rat. Ali ne valja da se ni previše razvodni pa da kaop onima s WUS-a treba 2 godine do realizacije.
    Ajmo dalje!

  2. #302
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Evo druže:

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	C.jpg
Viđeno:	237
Veličina:	174,2 KB
ID:	99268

  3. #303
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Auuu, too yellow s ovim totalno žutim bezelom. Više sam ciljao na ovo kao gore za narančasti, s crnim i samo žute detalje i na njemu. A ovisi i o nijansi žute. Ali neka, nek se i to nadje. Thanks!!

  4. #304
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom

    Nacrtao sam custom bezel zut sa crnim detaljima jer je on postojeci:
    "Svet Satova" limited edition sat-untitled.png
    crni insert odgovarajuceih mera (31,5/38mm) sa zutim detaljima jos nisam nasao ... jeste da bi bo bolji. Meni se ni tako ne bi posebno svidjao, kao sto mi se ni crno-narandzasto nesto posebice ne svidja. Hocu reci ima barem 10 kombinacija koje bih pre uzeo ...
    Zalepili smo se crno-narandzastog zbog forumskih boja. Ne znam da li mora bas te boje da budu. Zapravo ja bih svakako uzeo forumsku amfibiju, izuzev ako se glasa za nesto sto je po meni toliko ruzno da ga nikada ne bih nosio, i izuzev ako isti takav vec imam.
    Tesko da se putem kompromisa moze potrefiti da svakome bude lep.

    Drugo: poturam tu slike Classic Amfibija zbog toga sto mislim da ce to biti jeftinije od SE verzije za 20-30 dolara sto je bitno radi ucesca sto veceg broja forumasa. Dakle, kod klasika racunajte sa standardnim bezelom. Ovu ukraseniju verziju stavljam samo da se vidi sta moze svako posle jos sam da uradi od svoga sata.
    Meranom ima za SE verzije bezel sa uloskom crno sa srebrnim detaljima. Sada za Neptun ima i plavi i zeleni. I to je to. Mozda da mu poturimo neki sopstveni dizajn bezela? U najgorem slucaju ce nas odhebati
    Poslednja ispravka: RUS (6.10.2014. u 14:59)

  5. #305
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Ljudi, predlazem da neko od glavinih napravi glasanje za 3 verzije pa da zavrsavamo to!!!
    kako je krenulo, zavrsicemo sa satom u svim duginim bojama!
    predlazem varijante crnog sa belim, crnog sa narandzastim i doxa varijantu! Upravo kako nam je Zoltan ljubazno nacrtao!
    postovanje!
    23jewels and backarelli like this.

  6. #306
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Svakako da će biti ankete i da će neki predlozi biti uzeti u uži izbor. Molimo samo za još malo strpljenja dok se admini ne vrate.

    Možda sve ovo traje već neko vreme, ali mislim da će uskoro biti rešeno.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  7. #307
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    A kud se zuris Zeljko? Meranom ce i tako da ih uradi za tamo jedno pol' godine...
    Nisam jos ni predstavio lime verziju. A ja bih njega najradije ili bordo/plavu ...

  8. #308
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Da mi lepo izaberemo varijante..Posle mozemo da crtamo do Bozica!
    23jewels likes this.

  9. #309
    Član Avatar korisnika skydiver
    Član od
    20.11.2008.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    251
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Daj da vidimo tu "Lime" varijantu...
    ________________________________
    Smišljam novi potpis...

  10. #310
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: "Svet Satova" limited edition sat

    Nenadano me lupise slobodnim danom na poslu, pa da iskoristim... Sad, da ne peglam bezveze sve clanove foruma, ovo ide prije svega Zoltanu, a ako jos neko hoce da procita - slobodno.


    Posto je sasvim moguce da ce se u neko doba pojaviti nove ideje, ja cu se komentarima ograniciti samo na ovaj fazon do kojeg se doslo.

    Sa sasvim pristojnim brojem ponudjenih make-up mogucnosti i varijacija na temu, barem onaj dio forumasa kojima se ideja svidjela mogao bi, okvirno, krenuti ka jednom od modela, pa da se energija od pukog lutanja prenese na detalj, a onda, za nadati se, i na konkretne korake, logistiku, realizaciju... Zelja postoji, evo i doslo se do nekih ideja, a i kontakti postoje...

    Sad, moja profesionalna deformacija ili ne, vratio bih se na konkretne detalje pomenutog dizajna, cisto da se izbjegne formalizam, a i "odokativno" redanje stvari, da iza svega ipak ostane neka prica...

    Nesto gledam i jedan i drugi ponudjeni bezel... Sa standardnim sve funkcionise manje-vise ok, ali bih u slucaju Murphy bezela predlozio da se cifre na ciferu nesto malo povecaju, cisto da se naglasi distinkcija izmedju dijelova sata.

    Ne mora velicina biti kao na onoj mojoj skici - tu sam radio potpuno proizvoljno - ali mozda jos malo uvecano, pa da u kombinaciji sa M bezelom akcenat sto jasnije stoji na ciferu, pogotovo sada kad mu "barjak nose" cetiri cifre, a ne svih dvanaest, pa je za jasniju hijerarhiju potrebo malo vise "mesa" na detaljima za koje mislimo da ce na svojim ledjima iznijeti ovaj dizajn.

    Dakle samo nesto malo povecane cifre, ali ne bez razloga. Naime, sve sto iza sebe nema pricu, ostane da visi u zraku, pa sam ovdje pokusao ovim pomocnim, zamisljenim linijama docarati koje sam to referentne tacke uzeo kako bi se postigao sklad o kojem govorim, a izbjegao formalizam.


    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	nv.jpg
Viđeno:	200
Veličina:	95,8 KB
ID:	99281


    I jedna opaska, ne toliko direktno vezana za ovaj "nas" sat...

    Urarstvo je, barem kako ga ja vidim, preslo dug put od iscudjavanja i divljenja covjekovom umijecu, preko korisne alatke, jedne od najbitnijih do koje je dosao, pa sve do statusnog simbola, zatvarajuci taj svoj ciklus dobom masprodukcije, svojevrsnom "dekadencijom", srozavanjem i banaliziranjem, postajuci nakit, cesto puka bizuterija, a onda, kako to s dekadencijom biva, vracajuci nas na nulu, na prapocetak, premotavsi pricu unazad, od covjekova umijeca, gotovo do sekundarnog seksualnog simbola, pa je kod velike vecine proizvodjaca danas vazi: sto veci - to bolji (ili, ako ovo rasclanimo - sto sareniji, robusniji, nadjidjaniji, naglaseniji, "ludji" - to bolji)...

    Elem, tesko da postoji neki zlatni rez, ali, eto, kad se bude odlucivalo o konacnom izgledu, nije lose izbjeci par zamki - formalizam i paunov rep.
    Poslednja ispravka: arch_m (6.10.2014. u 15:52)
    anbeast and mizzy like this.

Slične teme

  1. "Svet Satova" custom made limited edition sat
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 8.10.2012., 19:13
  2. ORIS Maldives Limited Edition
    By laneni in forum Oris
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 20:55
  3. CITIZEN ATTESA Limited Edition
    By Vladan Stevanovic in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.2.2010., 10:37
  4. Nivada-limited edition
    By jaksha in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009., 1:02
  5. Cerruti hitman limited edition
    By sector445 in forum Modni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 3.12.2009., 18:59

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •