Strana 5 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 61
Like Tree56Likes

tema: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Uglavnom su losa iskustva sa ovlascenim servisima kod nas tako da mislim da je bolje da uzmes sat tamo gde je jeftiniji. Sreca da se Seiko, Citizen i Casio retko kvare.

  2. #42
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Da,da sreca da je tako ali to sto nema tu plasticnu karticu nije meni zbog te plastikice nego sigurno ima neki razlog a to je da ili nisu zvanicno ovlasceni od seika za prodaju ili nemaju ovlascen servis za seika sto se odnosi i na ostale marke koje prodaju.Zna se tacno kod kojih vendora je ko ovlascen za sta ali mi smo slobodna zemlja pa svako moze da uveze bilo sta osim ako slucajno ne taknete u lik i delo miskovicevih uvoznika.
    Sve u svemu ako je u senseu ista cena kao na netu negde napolje ako bi ste kupovali onda je kuopovina ok a sve ostalo neki manji rizik sigurnio postoji sad vaganje usteda/plastikica dace odgovor.

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    MIslim da je @Tiha dao najrealni i natacniji komentar. Sreca je da se Seiko, Citizen i Casio ne kvare. Jer ovlasceni servisi u ovoj zemlji su nekada ovlasceni samo da pogledaju sat, da otkriju kvar to vec tesko, a da ga otklone to je vec nemoguca misija. Mozda sam preostar, ali tvrdim da dobar casovnicar vredi vise od svih ovlascenih servisa, ako ih uopste u ovoj zemlji ima. Cast izuzetcima, ali njih je jako malo.
    RUS, sima hrabri, banja and 2 others like this.

  4. #44
    Mlađi član Avatar korisnika lorimer
    Član od
    26.9.2012.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    18
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Kupim sat u sensu, a u slucaju nekog kvara ili moje nepaznje, odem u vitanov servis i narucim deo koji se pokvario ili ostetio i gotova prica, negde delova i popravka seiko satova u Srbiji sigurno ima...tih 4h ustede mi je 1/4 sata...a u zemlji cu sigurno naci nekog dobrog casovnicara i original seiko deo.
    Meni je najvaznije da su u sensu satovi ORIGINAL! A jesu,zar ne?
    RUS likes this.

  5. #45
    Banned
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    459
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Pokvarice se Seiko,ali nekad i negde...

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Citat Sky-Balkan kaže: Pregled poruke
    Da,da sreca da je tako ali to sto nema tu plasticnu karticu nije meni zbog te plastikice nego sigurno ima neki razlog a to je da ili nisu zvanicno ovlasceni od seika za prodaju ili nemaju ovlascen servis za seika sto se odnosi i na ostale marke koje prodaju.Zna se tacno kod kojih vendora je ko ovlascen za sta ali mi smo slobodna zemlja pa svako moze da uveze bilo sta osim ako slucajno ne taknete u lik i delo miskovicevih uvoznika.
    Nije to nas izum - to se inace zove "Grey Import" i oznacava proizvode koji nisu uvezeni preko distributera za odredjenu drzavu. Posto su i ti satovi morali da dodju od nekog AD to je verovatno neko iz okolnih drzava kome se to isplati. Sense nije ovlasceni distributer marki koje prodaje tako da bi kartice sa njihovim pecatom bile bezvredne a da uzima satove od Vitanova itd. cene bi bile tu negde. Ako neko tako radi po zakonu treba da obezbedi servis u garantnom roku, uglavnom preko ugovora sa nekim od casovnicara. Na forumu je bilo horor prica o Bomar i BPM servisima tako da obicno dodje na isto. Moguce je da ima firmi koje to rade profesionalnije.
    RUS likes this.

  7. #47
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Ocigledno je da sense nabavlja satove van evrope i van seiko zvanicnih kanala ali to je sasvim ok ako je cena ok,koliko vidim za neke seiko satove imaju maltene istu cenu kao da ih kupujeto preko, plus preko ima jos carina i zulum.
    Vitanov je skuplji ali je ovlascen ovi su jeftiniji ali nisu pa svako moze odabrati sta zeli.

  8. #48
    Mlađi član Avatar korisnika lorimer
    Član od
    26.9.2012.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    18
    Reputacioni uticaj
    12

    Question Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    U svakom slucaju najjeftinije je preko sensa, gledao sam malo i strane sajtove cena im se krece oko 200 dolara ali kada se tome doda porez i ostale dadzbine sat ne ispadne ispod 24-25 hiljada tako da se to nesto i ne isplati....globalna seiko garancija pitse da vazi godinu dana... jedino ne znam kako se satovi krecu u rumuniji? da li se isplati kupiti ga tamo?
    Poslednja ispravka: lorimer (1.10.2012. u 9:42)

  9. #49
    Član Avatar korisnika nwolfe
    Član od
    30.9.2011.
    Lokacija
    Hannover, DE
    Poruke
    178
    Lajkovi
    375
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    Ja sam nedavno gledao satove u Rumuniji, i cene uopšte nisu povoljne. Cene su veće nego u sensu, na primer. Možeš da računaš na neku malu uštedu ako povratiš PDV (24%), ali mislim da se za satove od 100-200€ ne isplati takvo cimanje...

    Doduše, moram priznati da sam satove gledao u tržnim centrima (Iulius u Temišvaru i Polus u Klužu), možda ima i nekih povoljnijih prodavnica.

  10. #50
    Mlađi član Avatar korisnika lorimer
    Član od
    26.9.2012.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    18
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Seiko SNZF17K1 ili SNZF17J1

    sensa mi ne gine
    83stojan likes this.

Slične teme

  1. Seiko SNZF17K1 ili Citizen AT0960-52E
    By djosa in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 1.1.2012., 12:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.2.2010., 10:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •