Strana 37 od 45 PrvaPrva ... 27333435363738394041 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 370 od ukupno 449
Like Tree199Likes

tema: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

  1. #361
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Zdravo tvrtko, dobro dosao na forum (ovako zvanicno sa tvojim prvim postom, iako vidim da nas duze vec pratis )!

    Odlican ti je Monster i nemoj se previse plasiti ni za Hardlex ni za ostatak sata . Ja sam imao OM-a (i ponovo cu ga imati!) i kao kod Mister No-a - stradali su stokovi ali na Monsteru nije bilo ni traga! Hardlex i mineralna stakla generalno imaju svoje prednosti nad safirnim staklom (na primer - mnogo teze pucaju u paramparcad pri direktnom udaru).
    Svakako se cuvaj zidova! U malteru se mogu naci kristali koji su tvrdji i od Hardlexa pa i safira i najcesci su uzrok ogrebotina na istim.

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  2. #362
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Hvala svima na dobrodoslici!!!!...Jeste,dugo citam vase komentare...i uzivam u njima(osim u ponekoj svadji...ili bolje da to nazovem nesporazumom)...juce sam gledao sta vi svi nosite od satova...i zakljucio sam da osim sto volite satove,takodje imate i naftne busotine...pobogu,ljudi,pa vi imate impozantne primerke...svaka cast...i ja bi da mogu...moja vecita zelja je da dobijem na lotou,otvorim radnju sa satovima I JA SAM IDEM U NABAVKU!!!...jos samo taj prokleti loto da uplatim...
    milan zmaj, vladas, nele and 1 others like this.

  3. #363
    Novi član
    Član od
    6.11.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    dragi forumasi ovo mi je prvi post na ovom forumu , iako sam proscitao mnogo o vasim satovima nisu mi bas najjasnije neke stvari pa bih postavio par pitanja:
    planiram da kupim Seiko BM ali sam zbunjen oko toga gde kupiti. S obzirom da sam ja iz Raske nisam video uzivo sat ali sam gledao mnogo fotografija i review-a o satu i odusevljen sam. Glavno pitanje bi bilo gde je naj isplativije kupiti ovaj sat? da li je to
    Seiko SKX779K BLACK MONSTER ili kod Vitanova za kojeg sam takodje cuo na forumu. Postoji li opcija narucivanja sa interneta iz inostranstva kao na primer Amazon.com: Seiko Divers Automatic Black Monster SKX779K Men's Watch: Watches ? Molim vas pomozite mi..
    drugo pitanje bi bilo , posto ovaj sat ima veci obim narukvice (oko 20cm) koliko ja znam da li bi on 'lezao' na mojoj ruci posto imam obim ruke 16 cm ? Unapred vam hvala


  4. #364
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Zdravo kuzma i dobro dosao na forum!

    Ako imas PayPal ili kreditnu karticu u banci, mozes izabrati i on-line t.j. internet nabavku a onda najbolje da pogledas ovde gde sve mozes da potrazis BM-a na internetu. Takodje mozes da probas i na eBay-u ali je to vec malo komplikovanija prica posto je eBay kao buvlja pijaca pa moras "cetvore ociju da otvoris" da ne budes prevaren. Kada kupis sat preko neta i stigne kod nas - za njega moras da platis jos ~35% vrednosti i to na cenu koju si platio zajedno sa postarinom (10% carina pa 18% PDV i to na cenu sa transportom i obracunatom carinom + lezarina u posti). Na kraju, trazi iskljucivo da sat bude poslat regularnom postom jer ako slucajno kupis sat preko neke od kurirskih sluzbi - moraces da doplatis i 40 do 60 EUR za spediciju.

    Sve u svemu - Sense ima sasvim solidnu cenu i najbolje da bez rizika porucis pouzecem od njih sat.

    Drugi je moguc problem sa velicinom sata. Naime - to koliko je duga narukvica nije problem jer ce svaki sajdzija znati da ti je skrati na tvoj obim ruke. S druge strane - BM ima obim 42mm sto moze da deluje nezgodno na uzanom zglobu. Najbolje da probas nelki ronilacki sat od 42mm i vidis kako ti stoji. Licno mislim da to nece problem, pogotovo sto monster nema velike uske za narukvicu a i ronilacki je sat pa mu je brojcanik u stvari dosta manji od pomenutih 42mm dok ostatak ode na koronu t.j. lunetu ili bezel (kako ga ko naziva) sa minutnom skalom za ronjenje...

    Ako bude jos informacija potrebno - tu smo.

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  5. #365
    Novi član
    Član od
    6.11.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    hvala vladas,

    pokusacu da nadjem neki ... ispravljam se , nemam 16 vec 17 cm obim, mada to nije nesto mnogo vece... bilo bi mi bas zao kada mi ne bi stojao ovakav sat. Da li u prodavnici kosta isto onoliko koliko i na internet prodaji u sense shopu ? hvala jos jednom

  6. #366
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Cene na sajtu su za naručivanje sa istog.U prodavnici se često razlikuju(veće su)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #367
    Novi član
    Član od
    6.11.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    da li smatrate da je citzen Nighthawk bolji od ovog sata?

  8. #368
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Stvar ukusa i potreba i ne treba ih uporedjivati po tom kriterijumu. Samo su bitno različiti.

  9. #369
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Eto,Vukas reče.
    Totalno različiti satovi.Oba kvalitetna.Direktno poređenje nemoguće.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #370
    Novi član
    Član od
    6.11.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    ok... razmatram jos o ostalim satovima prvenstveno zbog 'straha' prema automatiku na BM... nisam bas osoba koja zna da cuva i da brine mnogo o satu...

Slične teme

  1. Seiko SKX781 - ORANGE MONSTER
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:07
  2. Seiko Monster Online kupnja
    By marvul in forum Seiko
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.2.2011., 8:31
  3. SEIKO orange monster poludeo
    By cesnakb in forum Seiko
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 22:18
  4. Seiko Orange monster
    By Templar in forum Seiko
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:16
  5. Seiko Black monster...stigao
    By Amikica in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 16:46

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •