Citat krivinash kaže: Pregled poruke
sta mislite, da li bi mogao da ga nosim na poslovnu varijantu (odelo bez kravate), a da ne izgledam smesno ?
Uopste na vidim razlog zasto ga ne bi nosio, a kamoli da bi bio smesan...uostalom, ako se tebi on svidja, nemoj da te nista sprecava u tome..
Nedavno sam video u novinama sliku jednog uglednog direktora neke strane firme kako na odelo i kravatu nosi jedan G-shock, i to poprilicno drecave boje,hehehe Mozda bi to neko protumacio kao neukus,ali meni je to recimo bilo jako simpaticno...ma bre covek nosi sta voli a ne sta mozda neka nepisana pravila nalazu...
Naravno, monster je mnogo ozbiljniji sat od g-shocka i mislim da ako ga ne nosis na neku mnogo formalnu, da ne kazem svecanu priliku, da moze sasvim da se uklopi u tu odevnu kombinaciju...

Sto se tice prvog dela pitanja...hmm..u principu, licno ne volim nista da kupujem dok ne probam ili barem uzivo vidim, tako da ukoliko si u mogucnosti da negde uzivo vidis sat to bi bilo najbolje...medjutim ako ne, posto imas dosta cm u zglobu mislim da bi ti dobro stajao...

Sat se isporucuje u kutiji sa svom dokumentacijom,bar mislim da je tako...bilo bi logicno.