Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
Like Tree99Likes

tema: Rolex vs. Grand Seiko i ostali dvoboji titana

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Rolex vs. Grand Seiko i ostali dvoboji titana

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Gledam komentare i opet ista prica (Grand) Seiko vs Swiss.

    Zaista mi nije jasno sta jos treba da se kaze i da se konacno ta diskusija zatvori.

    ...
    Eh, šta da ti kažem, dokle ima zainteresovanih, biće i diskusije

    Rolex...Omrazen od strane mnogih iz ovih i onih razloga,ali pozeljan od strane svih i to je neoboriva cinjenica.Ko god kaze:"Ja ne zelim ni jedan Rolex",taj je slagao za medalju,tu svaka prica staje.
    Uhhh... Ne bih da me častiš medaljama, ali moram priznati da ga nikada nisam poželeo iz prostog razloga što nisam toliko bogat niti mislim da ću postati vlasnik banke, fabrike, nekog bitnog patenta, mafijaš, ili daleko bilo, političar. Jeste da ne brojim pare za sutrašnji doručak i da mogu sebi da platim neka zadovoljstva, ali znam da neću zarađivati toliko da bih mogao da kupim neki Rolexov sat. Ne razmišljam ni o tome kako bi bilo lepo posedovati privatni avion, limuzinu sa šoferom, vilu na Beverli Hilsu ili multinacionalnu korporaciju jer otprilike znam za šta mogu da zaradim.

    Da se razumemo, da mi s neba padne neki sat, bilo da košta 10.000 evra ili 1000 dinara, ne bih imao ništa protiv toga, ali ipak živim u realnosti.
    Zorg, Haifisch23 and Nešoni like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Rolex vs. Grand Seiko i ostali dvoboji titana

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Eh, šta da ti kažem, dokle ima zainteresovanih, biće i diskusije



    Uhhh... Ne bih da me častiš medaljama, ali moram priznati da ga nikada nisam poželeo iz prostog razloga što nisam toliko bogat niti mislim da ću postati vlasnik banke, fabrike, nekog bitnog patenta, mafijaš, ili daleko bilo, političar. Jeste da ne brojim pare za sutrašnji doručak i da mogu sebi da platim neka zadovoljstva, ali znam da neću zarađivati toliko da bih mogao da kupim neki Rolexov sat. Ne razmišljam ni o tome kako bi bilo lepo posedovati privatni avion, limuzinu sa šoferom, vilu na Beverli Hilsu ili multinacionalnu korporaciju jer otprilike znam za šta mogu da zaradim.

    Da se razumemo, da mi s neba padne neki sat, bilo da košta 10.000 evra ili 1000 dinara, ne bih imao ništa protiv toga, ali ipak živim u realnosti.
    Imenjace,mislio sam na sat kao sat,ako izuzmemo faktor cene,nasih primanja,bitnijih stvari itd.

    Da li postoji Rolex koji ti se svidja,bez obzira na sve.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Rolex vs. Grand Seiko i ostali dvoboji titana

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Imenjace,mislio sam na sat kao sat,ako izuzmemo faktor cene,nasih primanja,bitnijih stvari itd.

    Da li postoji Rolex koji ti se svidja,bez obzira na sve.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Da, postoji, i to više modela. Ipak, nikada ih nisam poželeo jer znam da ne mogu da ih kupim, baš kao što ima lepih vila na obali mora ili okeana, lepih automobila ili aviona, za koje takođe znam da ne mogu da ih kupim. Naprosto, znam da mi finansije neće toliko porasti da mogu da ih nabavim i zato o njima ne razmišljam.
    bt321 and Nenad Arandjelovic like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Rolex vs. Grand Seiko i ostali dvoboji titana

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Da, postoji, i to više modela. Ipak, nikada ih nisam poželeo jer znam da ne mogu da ih kupim, baš kao što ima lepih vila na obali mora ili okeana, lepih automobila ili aviona, za koje takođe znam da ne mogu da ih kupim. Naprosto, znam da mi finansije neće toliko porasti da mogu da ih nabavim i zato o njima ne razmišljam.
    Dobro,znaci ipak ne dobijas medalju.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    777
    Lajkovi
    3128
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Rolex vs. Grand Seiko i ostali dvoboji titana

    Bilo bi jako fino čuti iskustva nekog ko je imao obadva sata ili još bolje radio na njima. Pitanje da li postoji takva osoba na našim prostorima. Ja jedino mogu izmjeri moja iskustva kad sam kupovao sat u vrijednosti 1500e. Naručio sam Seiko Presage Automatic i Maurice Lacroix Pantos.

    Obadva sata su sa kožnim kaisem. Kad sam ih dobio i uporedio mogu reci da je razočarenje u seiko bilo ogromno. ML je za klasu izgledao bolje. Kao da nisu istog cijenovnog ranga. Sto se tiče mehanizma nisam stručan da ocjenim tako da se tu ogradjujem.
    Od tada vise seiko i ne gledam. Vjerovatno griješim ali je pao u mojim ocima.
    Pozdrav svim učesnicima diskusije.
    Nenad Arandjelovic likes this.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •