Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 17 od ukupno 17
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    Certina DS Podium sat imaš i kod nas da kupiš prilično povoljno, ne znam odakle ti cifra of $850? Certina DS Podium Big Size na koži može se naći po približnoj ceni koju je tolarbo spomenuo, dok je na čeličnoj narukvici malo skuplja ali opet daleko ispod tih $850.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Novi član
    Član od
    29.9.2010.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    tako sam ja dobio cijenu certine ds podium u americi tacnije cijena sata u chicagu..odakle ga ja mislim i dobiti..i cijena je 850$...a samo u obzir dolazi metalna rarukvica,nista koza.imam koznih satova...mozes li mi navesti neke web stranice gdje mogu pogledati cijene kod nas ovih satova..pozzz

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    Pa sad je pitanje koji si model uopšte i gledao, da li si gledao cenu za sat sa kvarcnim ili automatskim mehanizmom, hronograf ili običan model?!

    U svakom slučaju, cene za Certina DS Podium i Certina DS Podium Big Size možeš pogledati OVDE.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    Inače Certine su skuplje u Americi, Kanadi. Nekakvo pisano pravilo je da Švajcarci svuda drže svoju cenu dok su Seiko, Citizen satovi jeftiniji u tim zemljama.
    Poslednja ispravka: dragon (1.10.2010. u 19:03)

  5. #15
    Novi član
    Član od
    29.9.2010.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Inače Certine su skuplje u Americi, Kanadi. Nekakvo pisano pravilo je da Švajcarci svuda drže svoju cenu dok su Seiko, Citizen satovi jeftiniji u tim zemljama.
    druze naletio sam na ovaj sat Orient cft00004b...kakav je sat,i da li se moze porediti s tissotom velocijem??? pozzz

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    @edyyy

    Nikako se ne može porediti!!! Orient je automatik,Tissot je kvarc! Mnoooogo bolji je Orient,mada je Tissot ljepši sat(moje mišljenje)!

  7. #17
    Novi član
    Član od
    29.9.2010.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot Veloci-T sat....

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    @edyyy

    Nikako se ne može porediti!!! Orient je automatik,Tissot je kvarc! Mnoooogo bolji je Orient,mada je Tissot ljepši sat(moje mišljenje)!
    pa sta mislis po tebi,da li je bolje uzeti automatik ili kvarc??jer mi se na oko jako svidio ovaj orient sto sam naveo(ima mi sljepsu narukvicu i kuciste sata,pogotovu ono nazad prozirno,tj vidjivost mehanizma)..i cijena mu je na snizenju 340$..je li cijena ok,ili skup??hvala unaprijed...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •