Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 19 od ukupno 19
Like Tree6Likes

tema: Tissot PR 50 sa južne voćke

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    [off toppic]
    prilikom izgovaranja marke tissot, da li se izgovara "T" na kraju reci ili se kaze "tiso"?

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    [off toppic]
    prilikom izgovaranja marke tissot, da li se izgovara "T" na kraju reci ili se kaze "tiso"?
    .......Tisoo

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    ^ rece vec Angel, ali da potvrdim jos jednom - Tissot se cita kao /tiso/, tj. ne cita se T u tzv. finalnoj poziciji, a ukoliko ima jos nedoumica, pogledaj ovde: Kako izgovarate imena proizvođača satova.
    Poz!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #14
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    Prokleta 3G mreža u Taurunumu i prokleti Symbian, grrrrrrrr..... Ovo je peti put da pokšavam da pošaljem poruku i ona se prilikom učitavanja jednostavno izgubi. Odgovoriću kad se dokopam kompa. Pozz
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    ^ rece vec Angel, ali da potvrdim jos jednom - Tissot se cita kao /tiso/, tj. ne cita se T u tzv. finalnoj poziciji, a ukoliko ima jos nedoumica, pogledaj ovde: Kako izgovarate imena proizvođača satova.
    Poz!
    danima hocu da postavim ovu temu jer sam imao nedoumica oko ulysse-a i jos par brendova, hvala!

  6. #16
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    At last.....Poput grešnog Sizifa sam danas 6 (slovima: šest) puta pisao kompletnu poruku epskih razmera i prilikom učitavanja vasceli moj trud je odlazio u nepovrat
    Elem, izgleda da ovaj Tiso jeste sklepan ali me to ne pogađa previše jer sam se svesno kockao, te žanjem kako sam posejao. Prekopavajući sinoć mrežu svih mreža nisam uspeo da lociram nijedan PR 50 sa ovakvom (n-tougaonom) krunom. Svi su bili sa okruglom, AALI...jesam locirao PR 100 sa takvom krunom i identičnim, laserski graviranim, poklopcem. Detaljnim proučavanjem fotki došao sam do zaključka da je preko oštećenog ciferblata PR 100 jednostavno pljesnut cifer od pedesetice. Možda sam bio umoran, a možda sam i lud?!? Čini li se nekome isto? Jel to, uopšte izvodljivo? Imamo li to PR100 koji se maskirao u PR 50?
    Kako god bilo, ukoliko se ispostavi da je unutra ETA (???) koja treba da bude, a da je staklo safirno, smatraću da sam dobio u kazinu . U svakom slučaju, čim pristigne, šaljem detaljno izviješće. Pozz...
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  7. #17
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    Eto, konačno se dokopah Beograda i kompjutera
    Evo sličica Tisoa koje će, verujem, pomoći da utvrdimo o čemu se, zapravo, radi. Jel samo poklopac od PR 100 ili je sklepan od ko zna koliko komada.
    Jel neko može da identifikuje mehanizam? Jedino što ja videh je da ima 7 rubina i da je swiss made Zanimljivo otkriće mi je bilo da je krunica ušrafljujuća. Mislio sam da je to praksa samo kod sportskih i diver satova. Na ovim makro fotkama deluje izgrebanije nego što se može videti golim okom. Slikao sam ogrebotinu na ciferblatu. Da li se to može reparirati ili je potreban nov cifer? Pozdrav!
    Tissot PR 50 sa južne voćke-dscn1538.jpg Tissot PR 50 sa južne voćke-dscn1529.jpg Tissot PR 50 sa južne voćke-dscn1531.jpg

    Tissot PR 50 sa južne voćke-dscn1530.jpg Tissot PR 50 sa južne voćke-dscn1534.jpg
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    Piše ti na samom mehanizmu, ETA 955.112, kvarcni mehanizam iz Normflatline serije.
    milan zmaj likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Tissot PR 50 sa južne voćke

    Hvala zmaju! Bice da sam slep... :-)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50
    By Komes21 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2011., 16:38
  2. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •