Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 40
  1. #1
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Slučajno pronađoh na netu skoro pa idealan sat
    Hamilton, Automatic, 37 mm, i još podsjeća na submariner.

    Interesuje me da li neko ima iskustva sa kupovinom preko ovog sajta:


    http://www.bussipreziosi.com/orologi.../H37415131.php

    Pozz za sve
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Pa mogla bi ti biti prva!!! Ne sjećam se da sam vidio da je neko kupovao preko njih! Izgledaju ozbiljno pa mislim da ne bi trebalo sa njima biti problema! Vidim da je ovaj Hamilton iz ovogodišnje kolekcije.....dobar satić!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Cao, pa sat je vrlo interesantan, mada Jovana uz tebe ipak ide Daytona Dobro sad, moze i Hamilton kao prelazno resenje. Sto se tice sajta, deluju ok, ali nemoj nikada da narucujes sat dok ga ne vidis uzivo(eventualno bar preko video snimka recimo youtube). Zato sto fotografije moze jako da prevari. To je staro pravilo.
    I polako, nemoj da zuris

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Khmmm... Italijani?? Jedno je kupiti kod njih direktno u radnji ali preko neta iz Italije ne bih apsolutno ništa nikada naručio. Šta mislite što niko ne želi da šalje u Italiju ili što su Italijani ocrnjeni kada je prodaja u pitanju? Poznati su po prevarama a i u samoj pošti paketi znaju često misteriozno da nestanu.
    Za sajt sa postavljenog linka ne znam na kakvom je glasu i kakva su iskustva sa njima, ali bih pogledao i na drugim mestima dal ima ovaj model Hamiltona po sličnoj ili možda boljoj ceni.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Novi član
    Član od
    20.8.2010.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Ja sam malo skepit po pitanju online kupovine (sto bi moji drugari rekli, imam srpski sindrom, ne placam dok ne vidim, uglavnom )
    Uvek pre kupovine preko nekog sajta proverim kako se on kvotira na berzi i koja mu je vrednost, a ovom je vrednost manja za oko 10 puta od nekih nasih aukcijskih sajtova.
    evo jedan od sajtova koje ja prvo pogledam pa razmislim o kupovin

    http://www.sajtinfo.com/www.bussipreziosi.com

    Ako nisam lepo okacio link, izvinite na neznanju.
    Inace, jeset istina da tako ne dajem priliku sajtovima u razvoju da napreduju, ali smatram da kod proverenih ljudi imas manje sanse za "nesporazume"

    Pozdrav i srecno sa kupovinom

  6. #6
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    @ Dalibore, jeste sat je iz nove kolekcije Hamilton zenskih satova, Basel world 2010. Za one koje interesuje, evo cijele kolekcije, ima zanimljivih modela.

    http://blog.hellorolex.com/2010/05/h...ollection.html

    @ tolarbo - nemam nista protiv da se "vezujem" za Daytonu ovdje na forumu, ali moram, ipak, reći: teško da ću ja ikada u životu toliki novac izdvojiti za Rolex, obzirom da se sličan kvalitet može dobiti za mnogo manje pare. P. S. Naučila sam i ja ponešto na forumu

    @ dragon - upravo zbog toga sam i bila skepticna, posto je sat na ovom sajtu znacajno jeftiniji nego na ostalim.
    Izvinjavam se zbog toga sto sam postavila temu u odjeljak Opsti forum. Vjerovatno sam je tu postavila zbog toga sto je pitanje bilo vezano za sajt. Kao da prvi put nesto pisem na forumu: pocetnicka greska...

    @ cvele - hvala puno za info!
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    http://www.svetsatova.com/forum/show...ll=1#post12189 :p

    Nema potrebe za izvinjenjem, pa teme je bar lako premestiti ako ih postavite u pogrešan deo foruma. U suštini, moglo je ostati i u opštem pf ali eto, nije.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Eto, promaklo mi je i da je već pisano o ovim satovima... Strašno, dakle

    Pozdrav
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Malo sam prokrstario italijanskim forumima i ima zadovoljnih kupaca kada je ovaj sajt u pitanju ali uglavnom je reč o kupcima iz Italije. Vidim da su i na bay-u prisutni sa 100% feedbackom, mada... Italijani su to, ništa im ja ne verujem.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Hamilton, JazzMaster Seaview Medium 37mm

    Ma, ja sam generalno skeptična što se tiče kupovine preko neta..

    Hvala za nove informacije.
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hamilton X-copter
    By ANGEL in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.5.2010., 21:20
  2. Hamilton X-Landing
    By dragon in forum Hamilton
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.5.2010., 18:30
  3. Hamilton X wind za 800?
    By Rocky07 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.2.2010., 7:53
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.8.2009., 15:37
  5. Hamilton Watch
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 18:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •