Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 21
Like Tree9Likes

tema: HAMILTON - automatic

  1. #11
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    Tvrtko, voleo bih da gresim ali mislim da nisi u pravu...na moju veliku zalost. Danas sam odmah zvao,ali su mi rekli da ne drze satove. Ukoliko sam pogresio-obraduj me njihovim brojem posto dugo trazim Intramatic-a.

  2. #12
    Stariji član
    Član od
    13.9.2011.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    986
    Lajkovi
    4298
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    U Novom Sadu u Merkatoru bila je radnja Chrono Time koja je drzala izmedju ostalog i Hamilton satove.Bio sam skoro vise ne drze.Rekla mi je prodavacica da ima radnja samo u Bg.Radnja je sad u vlasnistvu Zlatarna Celje.Imaju satove ali jedino sto vredi je Certina.Mogu da skoknem sutra pa da pitam za adresu u Bg.

  3. #13
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    175
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    ...mozda je i zlatarna celje,iskreno,utrcao sam po kisi i nisam mnogo zagledao ime radnje...nisam znao sta imaju u prosaji...kad sam usao,video sam hamilton,tag,cerinu i neke manje znacajne firme za satove...preko puta bioskopa zvezda...kad stignem,oticicu ponovo,ali cu ovaj put pogledati bolje naziv radnje...

  4. #14
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    Zlatarna Celje vec moze biti...sutra me put nanosi u tom pravcu,pa cu pogledati. Gledao sam u TC Usce,ali ih nisu imali u ponudi. Mada,kada sam bio kod casovnicara Bojovica i on mi rece za pomenutu zlataru(doduse-ogradio se da je vidjao Certinu). U svakom slucaju,ko prvi ode-neka informise.

  5. #15
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    175
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    e,ovako...bio sam jutros u radnji...ipak je ZLATARA MAJDANPEK...nalazi se preko puta bioskopa ZVEZDA...pored zlatare majdanpek je zlatarna celje ali oni nemaju dobre satove...ova radnja(ZLATARA MAJDANPEK)je otvorena u novembru i ne znaju ljudi za radnju...sajt im nije regulisan i zato nema hamilton satova na sajtu...osim hamiltona ima i tag i certine od ozbiljnih satova a ima i versace,gucci,lakost i tako toga...prodavacica je izuzetno ljubazna i prodali smo jednoj gospodji(ona i moja malenkost je pripomogla) izuzetno lep automatik hamilton,koji je gospodja htela za muza...sat je ovaj..Hamilton Watch Square Auto

    elem,gospodja je rezervisala sat za 16i januar jer u ovoj radnji SVAKOG 16og U MESECU DAJU POPUST OD 16%...sat je kostao 49000 a sa popustom je malo vise od 41000...slozicete se da je odlicna cena...

    pozdrav drugari!!!
    Serb and mandarina like this.

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    tvrtko - svaka cast na iscrpnom odgovoru !
    Ja cu, uz izvinjenje sto se kasno ukljucujem, dodati samo da se, koliko znam, radi o firmi "Zlatrara Majdanpek H" (da se ne mesa sa onom Zlatarom Majdanpek), koja je preuzela delom posao zastupnistva pomenutih marki od firme Chronos Time. I obicaj o 16% popusta 16. u mesecu je preuzet (sto zaista podrzavam).

    I da - pomenuta cena mi se cini zaista odlicnom!
    No time to lose

  7. #17
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    175
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    jeste,ima h na kraju naziva...bravo...to je to...treba pogledati...pozdrav!!!
    mandarina likes this.

  8. #18
    Mlađi član
    Član od
    8.8.2012.
    Poruke
    35
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    Bioskop Zvezda je na Terazijama.Jel tako?Kada se ide od Slavije prema Terazijama,da li je pre ili posle hotela Moskva i da li je sa te strane gde je hotel Moskva?Cisto da znam radi orjentacije kako bih lakse nasao prodavnicu.

  9. #19
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    175
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    bioskop Zvezda je pre Moskve kad ides od Slavije...radnja je preko puta bioskopa...samo pazi...ima 2-3 radnje sa satovima...ima i Celje i neki zlatar koji prodaje i satove...Hamilton je u zlataramajdanpekh...izuzetno su ljubazni...bas sam bio pre neki dan...danas im je snizenje od 16%...
    mandarina likes this.

  10. #20
    Mlađi član
    Član od
    8.8.2012.
    Poruke
    35
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: HAMILTON - automatic

    Ok.Hvala.Znam otprilike gde je to.To je sigurno onaj deo ulice izmedju Dragoslava Jovanovica(na uglu je Lili) i Trga Nikole Pasica(na uglu je banka).Tu je i Mona.

Slične teme

  1. Hamilton Khaki Automatic X-Mach
    By maki in forum Hamilton
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.7.2011., 21:47
  2. Moj Hamilton Khaki Field Automatic
    By fabia in forum Hamilton
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 19.6.2011., 10:51
  3. [PRODATO] - Hamilton Khaki king scuba automatic
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 13:23
  4. Hamilton H70515137 Field Automatic
    By eee in forum Hamilton
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.3.2010., 17:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •