Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 25
Like Tree37Likes

tema: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.015
    Lajkovi
    58487
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Ne QUANTUM nego QUINTING,nose pomenuta gospoda.
    Zenith likes this.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    E, sad si me zatek'o, Zenite. I dalje ih percipiram kao prilicno opskurni brend.
    Za Putina znam da voli Patek, ovo za Qunatum je vrlo, vrlo iznenadjujuce. Uz duzno postovanje, da nisi pomesao nesto? Verujem da bi neki od etabliranih proizvodjaca mogao imati model ili seriju:Quantum. Zvucno je prilicno. Prosto, ne mogu da u glavi sklopim da tako poznati likovi, pored toliko poznatih brendova izaberu turski brend koji na sajtu ima los prevod sadrzaja na engleski.
    Citao sam o tome pre oko 2 mes...Provericu danas kasnije opet.
    Ma Putin ne skida PP,Breguet i A.Lange und Sohne.
    Edit.Jeste,Zagore.Pomesao sam ta 2 pojma. xD
    Poslednja ispravka: Zenith (7.8.2012. u 14:07)

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Moram priznati da mi Putin nije baš najjasniji, bar kada su satovi u pitanju. U Rusiji se prave i skupi, kvalitetni satovi, pa bi mogao da nosi i neki od njih. Naravno, ne sporim činjenicu da su pomenuti brendovi u samom svetskom vrhu, niti smatram da bi čak i predsednik najsiromašnije afričke države morao da nosi Q&Q, ali ovaj bi mogao da se malo ugleda po tom pitanju na druge kolege. Kada bih bio toliko bogat da mogu da biram i skupe satove, svakako da bih imao bar neke od pomenutih marki, ali bih sasvim nevezano za to, vrlo rado nosio i neki od skupljih primeraka ruskih satova.
    VLADAN P, backarelli and Zenith like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Iskreno,ja ne bih voleo da predsednik nase zemlje nosi recimo PP,VC ili Ulysse Nardin a da se ne zna kako je nabavio te satove...
    Ali to je vec tema za sebe.
    Po tom pitanju je najbolji Obama,moram priznati.Ima veliku i jako,jako lepu kolekciju satova,ali ogromna vecina je u cenovnom rangu 200-300$.
    A najjace mi kad je Milan Bandic,gradonacelnik Zagreba,rekao da ima 2-3 sata u kolekciji i da svi zajedno vrede oko 500e a dok to govori Zenith od 50.000e mu je na ruci. Strasno.

  5. #15
    Novi član
    Član od
    2.9.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124239.jpgQuantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124342.jpgQuantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124440.jpgQuantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124451.jpgQuantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124536.jpgQuantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124547.jpgQuantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-img_20140903_124636.jpg Evo ja imam ovog osmanliju vec jedno 2 godine i mogu da vam kazem da je za sad super,neznam koji machinu ima u sebi,ali radi super...Uostalom i da se predstavim ja sam Milan i drago mi je da sam clan ovakvog jednog foruma,koji je veoma zanimljiv i poucan.
    Shmizla, eee, VLADAN P and 3 others like this.

  6. #16
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Zdravo Milane, dobro nam dosao tj. pridruzio se druzenju sa ljubiteljima satova.
    Inače, imala sam prilike da vidim nekoliko modela ovog brenda. Jako su atraktivnog i modernog dizajna. Ti svakako mogu da tvrdim, ali je dobro sto si ti dao utisak o samom satu, s obzirom da ga nosis svakodnevno i da si vlasnik istog.
    Pozz!

  7. #17
    Novi član
    Član od
    2.9.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Pa nisam bas dao detaljan utisak ali cu to uraditi ovih dana...

  8. #18
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    He,he.... svratih do Turaka da vi'm ima li sta novo... I dalje su im nazivi serija u neskladu sa dizajnom satova koji im pripadaju, a nisu bas ni koherentne (ono, da satovi unutar serije imaju neki zajednicki dizjanerski pecat).
    Medjutim, u odeljku ''Special projects'' ima finih novina: Barracuda serija ronilackih satova deklarisanih na 1000m i nova serija satova u saradnji sa turskom mornaricom Ne znam koje su cene, ali barakudu ili TAF 1911 bih posedovao.

    Quantum Barracuda bar 833:

    Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu-bar-833-061-q.png
    Shmizla, Markoni BG and arch_m like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #19
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Quantum od skora ima novi dizajn web sajta. Sada mnogo bolje i ozbiljnije izgleda. Dizajnerska resenja su im takodje otisla korak napred. Eto to je samo jedan moj dodatni komentar na konto ovog brenda. (Komentar nema mnogo veze sa konkretnim modelima satova, ali s obzirom na opis mog posla, nije mi promaklo da ne zapazim promene). Pozz!

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Quantum satovi - Osmanlije ponovo jašu

    Odlican prikaz, anbeast!


    Satovi.... ne znam sta bih rekao... Od njih smo i preuzeli ono, "E, aj' sutra cemo to...", tako da, Turci, satovi, tacno vrijeme, ovo, ono... Ne znam, ostaje da se vidi.

    Ali da ona barakuda izgleda dobro - izgleda!


    P.S. Nevezano za satove... otvorih stranicu. Kad mi da onaj kvadratic sto zumira, a ne mogu fino uvecanu sliku da otvorim, tacno bih nakacio ekran glavom i razbio ga u sto komada. Odmah me prodje volja za barakudom.
    Poslednja ispravka: arch_m (4.11.2014. u 15:02)
    anbeast likes this.

Slične teme

  1. elegantan muski sat, ponovo
    By complication in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.10.2010., 3:14

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •