Samo da dodam nešto u vezi sa tuđim satovima. Kada su u pitanju satovi forumaša, počeo sam da vezujem određene satove za određene forumaše i da mi se sviđa što je sat upravo kod njih. Lepe satove nose i ljudi van forumske ekipe, koje vidim na ulici, ali to mi nije to. Ne želim da posebno izdvajam bilo koga, jer znam da ću nekog forumaša ili njegov sat ispustiti.
Osim toga, neke satove sam zavoleo kada vidim sa koliko ljubavi vlasnici pišu o njima, kako su ih lepo restaurirali, pažljivo birali narukvicu ili kaiš koji satu daju specifičan šmek i slično.
Nekoliko puta mi je bilo žao kada sam čuo da je neki forumaš prodao određeni sat, a drago mi je ako je završio u okviru ekipe, jer znam da i dalje kucka na forumu.
Registracija
Help


123Likes
LinkBack URL
About LinkBacks


Odgovor sa citatom
Bookmarks sajtovi