Glasanje: Da li ovaj sat zaista spada u cenovni rang od preko 800EUR?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
Like Tree1Likes

tema: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    Citat gorro kaže: Pregled poruke
    Neko je u anketi glasao da ne vrijedi...bas bih volio da vidim razloge koje navodi....
    Možda neko smatra da je, za sat, dati 800€ ludost pa je shodno tome i doneo svoj sud, možda se nekome ne sviđa dizajn sata, možda neko ne preferira Seiko ili ima loša iskustva sa ovim brendom, možda neko voli da kontrira ... mnogo je tu tog možda. Možda se taj neko javi i kaže nam svoje razloge, a možda i ne.

    Ja recimo smatram da je cena od 799€ sasvim ok, ali ga lično ne bih nikada kupio, iz razloga koje sam naveo u prvom postu a i smatram da mogu da kupim, po meni, bolji sat za te novce.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2008.
    Poruke
    64
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    E to sam zelio da cujem...koje bi ti satove uzeo...a istog su cjenovnog ranga?

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?


    Samo da ne bude zabune, ja sam glasao ZA a ne protiv, samo sam prokomentarisao razloge zbog kojih nekome možda sat ne vredi tih novaca.
    Ono što je za mene bolja kupovina su Stowa Marine Original (bilo koja od romeon izvedbi), Stowa Antea, Hamilton Jazzmaster Slim, Nomos Tangente sport, Seiko Spirit (skoro pa bilo koja izvedba), verovatno i OrientStar... to je ovako, na brzinu kada pričamo o satovima za elegantnije prilike.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    evo nadjih ga za nekih 500e samo neznam kolko je bezbedno kupovati preko ovog sajta http://www.creationwatches.com/produ...b001-1073.html

  5. #15
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    sub, ja sam narucio sat sa tog sajta.. Tacnije prijatelj iz USA mi je kupio tamo, i stize mi ovde sad 11.! Pa cu postovati slike i utiske! Njemu je stiglo sve uredno i bez ikakvih problema.. A za narucivanje su potrebni samo podaci sa kartice (Ime Prezime, Valid thru, Validation code) tj. ne traze da im saljes kopiju licne karte, same kartice i sl...
    Pa ako je vec znatno jeftinije nego na ostalim sajtovima, zasto ne naruciti onda..?

    Pozz..

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    Corsair, to važi pod uslovom da sub ima nekog u USA i da mu ta osoba prilikom dolaska u Srbiju donese sat. Ti jesi kupio sat po ceni na sajtu i pritom nisi imao nikakvih dodatnih troškova obzirom da je isporuka za teritoriju USA besplatna. A sat će ti doneti prijatelj (ako sam dobro shvatio), pa je sasvim moguće da nećeš platiti ni carinu ni porez.
    Sub-u se isplati kupiti taj sat, ako se nalazi u sličnoj situaciji kao ti i onda će ga stvarno izaći samo $770 i to bi bila odlična kupovina.
    U suprotnom, računica bi bila sledeća...

    Na $770 koliko košta sat, treba dodati $60 koliko iznose troškovi slanja za Srbiju via FedEx. Na novu cifru, od $830 treba zaračunati carinu i porez pa ćemo dobiti cifru od skoro $1100. Na sve to, obzirom da je Srbija po FedEx tarifi u M zoni, treba dodati njihove troškove koji iznose minimum $95 (računao sam da će paket biti težine do 2lbs). Al to je neka idealna računica, pod uslovom da ne zaračunaju neke dodatne taxe i ležarine u carinskom magacinu što bi dodatno podiglo cenu. I to nas dovodi do cifre od skoro $1200, što iznosi 802€. A to je sad već daleko od 500€.

    Ovo sam napisao samo da bih svima skrenuo pažnju da će konačna cena biti daleko veća od one na sajtu.

    Inače, creationwatches ima pozitivne ocene od strane kupaca i predstavlja prilično bezbednu opciju za kupovinu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    Dragon, potvrdjujem sve sto si naveo.. Samo, ja sam hteo da potvrdim sub-u da je sajt pouzdan za narucivanje preko njega, a zadnjom recenicim sam mislio na to da je, sto se tice nekih modela, creationwatches dosta povoljniji nego ostale ,,online prodavnice,, u USA. Nisam se upustao u racunice..
    Znao sam ja da ces se ti odmah oglasiti i izdetaljisati sve, ne moz' da ne bude tvoja zadnja! :p Sala naravno!

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    Hehe... ma opušteno. Šala je uvek dobrodošla kao i iskustva i preporuke samih članova. Zato smo svi ovde.

    Osnovna cena sata jeste povoljnija u odnosu na neke sajtove i kao takva je konkurentna za tržište SAD. Ti si odličan primer za to sa svojom kupovinom. Problem je u FedEx-u koji oni koriste za međunarodne pošiljke i njegovim tarifama. Recimo, za nekog iz Srbije kupovina ovog sata preko Chronograph.com bi izašla barem $100 jeftinije nego li preko creationwatches-a, iako to ne izgleda tako na prvi pogled.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    Da li na ovaj Seiko pasuje bilo koja kozna narukvica ili moze iskljucivo original seiko ,meni na prvi pogled deluje da bi mogla da se postavi bilo koja narukvica odgovarajucih dimenzija

  10. #20
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Da li je ovaj sat za +800 EUR?

    SeikoParker.jpg
    cini mi se da ovo nije originalna narukvica da li sam u pravu.
    Inace ovo je moja prva slika tako da sma vrlo zadovoljan obzirom da mi kompijuter nije jaca strana:p

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Fortis ili slicno do 1000 evra
    By inginius in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.7.2010., 15:57
  2. SAT do 100 evra
    By gdimi in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.8.2009., 18:48
  3. Mala pomoc?
    By Sensei in forum Japanski satovi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 27.6.2009., 20:45
  4. Sector Ocean Master World Time - Menjao bih ovaj sat..
    By Nikola011 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 4.1.2009., 20:51
  5. Mala pomoc od Admina i ostalih clanova
    By Mardz Simpson in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 22:32

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •