Glasanje: Da li ste za uvođenje Chat opcije na forumu?

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 21
Like Tree1Likes

tema: Chat

  1. #1
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Chat

    Sto se ne nabaci neka opcija chat-a ko je online,pa da i tako razmenjujemo misljenja i pitanja...
    ili u krajnjoj liniji i prepiremo ako dodje do razlicitih misljenja

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Chat

    Milane, upravo sam danas razmatrao tu opciju i gledao sta je sve na raspolaganju. Voleo bih da ovde ostave svoje misljenje svi oni koji misle da bi to bila korisna opcija.
    Samo da napomenem da to nije ni tako jeftino, ako uzmemo u obzir kvalitetnija resenja, kako sto je ono na Facebooku. Evo pogledajte recimo ovo resenje: http://www.cometchat.com/buy
    Za one koji ne znaju na šta mislim sledi mini slika:

    Chat..jpg

    Iskreno ja sam za opciju da sva komunikacija ostane zabeležena na forumu kako bi i ostali članovi imali koristi od odgovora, ali opet slažem se da je nekad korisno komuniciranje u realnom vremenu.

    U svakom slučaju kome se takva opcija svidja neka odgovori sa Da u gore postavljenoj anketi, pa ćemo na kraju doneti odluku.

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Chat

    Da da da da da
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Chat

    Pozivam sve članove da barem glasaju u anketi, a komentare mogu ostavljati po želji.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Chat

    Vladane,kakvo god rešenje da staviš,biće bolje nego da nema nikakvog!
    Forum odlično radi i bez chat-a,ali garantovano će se i chat koristiti !

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Chat

    Koliko vidim, ja sam ovde u manjini samo tako.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Chat

    Dragon, ti si glasao sa ,,Ne,,? Mozda iz razmisljanja da ce te smarati tamo sa koje-kakvim pitanjima? Sala naravno.. :p

    Ja sam za sto se Chat-a tice.. Korisa stvar svakako, a i da malo 'cavrljamo' dok dangubimo po forumu.. Ali koliko je isplatljiva na Vladi je da zakljuci..
    Mozda Chat ima i jednu losu stranu, mnogi 'instant korisnici' ce vervatno tu pre postaviti pitanje i kada i ako ga dobiju nece ih biti vise.. Pa nece ni dobiti mogucnost da malo bolje upoznaju forum i samim tim ga zavole.. Hocu reci, mozda ce se smanjiti broj diskusija i tema na samom forumu...

    Pozdrav,
    Aleksandar

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Chat

    Da, ja sam taj! Osećam se k'o da sam na pustom ostrvu u sred okeana.



    Između ostalog, smatram da bi sva stručna rasprava trebala da bude zabeležena upravo na forumu kako bi se vremenom napravila korisna baza sa informacijama i podacima od koje ćemo danas/sutra svi imati koristi.
    Instant posetioci će onda morati da se učlane na forum i postave/otvore temu sa pitanjem.

    btw
    Šta bi sa onim opisom sata?

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Chat

    Ma briga te, makar imas DVD-mp3 player i palmu samo za sebe, za toliko bih i ja dao odgovor Ne!

    Salu na stranu, slazem se sa tobom da sve treba da ostane na forumu, kako vec i Vlada rece.. Ali nemam nista protiv otvaranja Chat kanala pa sam iz tog razloga i glasao pozitivno.. Taj kanal ne mora iskljucivo sluziti samo za teme koje se ticu satova, a i svakako je dobra stvar za malo bolje upoznavanje i mozda sklapanje nekih prijateljstava! Mada, da budem iskren, mislim i da nije prekopotreban, makar ne jos uvek.. Dok se ne poveca malo broj korisnika i ljudi koji ce biti aktivniji na forumu..

    btw
    U guzvi sam zestokoj ovih dana, opet pogazih obecanje.. Nikako da stignem da uslikam sat pri nekom lepom vremenu i izmerim trajanje ilumiacije! Imam ispit u sredu, a ja sam nocna ptica pa prespavam sunce sutra dan.. Razmisljao sam i da postavim neki mali video review npr, ali mi aparat malo manjka kvalitetom na tom polju! Bice do petka sigurno, ovo je ujedno i poslednje sto cu obecati.. Hvala na toleranciji!

    Pozdrav

  10. #10
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Chat

    ja sam odgovoril sa da premda mislim da još takvo nešto nije potrebno na forumu barem ne za sada .Možda je bolje da se koristimo npr. skype -om kao chat opcijom, dok se ne poveća broj korisnika stranice.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •