Glasanje: Da li ste za uvođenje Chat opcije na forumu?

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 21
Like Tree1Likes

tema: Chat

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Chat

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Ma briga te, makar imas DVD-mp3 player i palmu samo za sebe, za toliko bih i ja dao odgovor Ne!
    Samo da ne bude posle mesec dana kao u onom crtaću sa Duškom Dugouškom i brkatim Semom... Kokos, kokos, samo kokos. Mrzim kokos!

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    btw
    U guzvi sam zestokoj ovih dana, opet pogazih obecanje.. Nikako da stignem da uslikam sat pri nekom lepom vremenu i izmerim trajanje ilumiacije! Imam ispit u sredu, a ja sam nocna ptica pa prespavam sunce sutra dan.. Razmisljao sam i da postavim neki mali video review npr, ali mi aparat malo manjka kvalitetom na tom polju! Bice do petka sigurno, ovo je ujedno i poslednje sto cu obecati.. Hvala na toleranciji!

    Pozdrav
    Ma skroz opušteno Aleksandre. Samo ti rešavaj ispite, opis kada nađeš vremena i kada se setiš.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Chat

    pozdrav
    ja moram nesto da se ubacim jel mi nije jasno a vec sam jednom postavio pitanje da sam nekako vrtio po forumu i naidjen na neku vrstu chatovanja gde sam video sliku Vladana i moj komentar je bio da sam ocekivao da je on neki cicica sa sedom kosom i brkovima ali vise nisam uspeo da to otvorim jer nisam pazio kako sam se tamo strefio i pitanje jos jedno ,pa zar ovde nema vec chat opcije
    Laslo
    ps.nikako da ukapiram kako sam to uspeo
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  3. #13
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Chat

    Laslo, mozda mislis na Vladanov Pregled profila? Gde inace ima dosta postova pa si mozda u tom trenutku pomislio na to kao na Chat..

    Pozdrav

  4. #14
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Chat

    to je to samo nisam znao kako sqam tamo stigao i to me zabunilo
    veliko HVALA
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  5. #15
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Chat

    Koko bi Chat uticao na brzinu foruma???

    Sa 10 gostiju i 12 članova nekada jedva otvaram temu ili šaljem željeni Post!
    Nije do mog interneta, već do opterećenja foruma, a zamislite doprinos Chata ili je problem samo kod mene???

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Chat

    @Laslo51
    Da, to je neka vrsta chata, mada bi precizniji naziv bio upravo "poruke članova/posetioca"! Opcija je kod svakog člana aktivirana, poruke su javne što znači da ih svako može pročitati a samoj opciji može se pristupiti kada se ode na "pregled profila" nekog člana. Ista opcija može da bude i deaktivirana u podešavanjima, ukoliko to vlasnik naloga poželi... recimo, kao što je to slučaj kod mene.

    @Igore
    Štucne server pa malo štucne i forum. Nije toliko do nas i kvaliteta platforme koliko do samog servera. Ima dosta toga da se uradi, ali je potrebno i vreme... Polako, sve će doći na svoje mesto, do tada sve što tražimo jeste malo strpljenja.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Chat

    Nikakav problem za sada Dragone, strpljenju nikada kraja!

    Forum radi kod mene kao na nekom sporijem internetu, tako da sam par puta sebi rekao,
    uhh moram nešto brže da uplatim!

  8. #18
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Chat

    Mislim da je dobra ideja da se ide online chat ako je moguce i da svi vide sta se pise u dodnjem desnom uglu mali prozorcic da se otvori i da se javno nesto kaze ili pohvali..naravno da moze da bude prostakluka ali bilo ih je i ovako i iovako smo ih citali ali ove bi mogli svi koji ne misle tako da se brzo odgovori..
    ili bilo sta sta da se misli u vezi necega kaze..
    a pp zna se zasta sluzi i on bi i dalje u razgovoru u 4 oka bio aktuelan

    milan zmaj : deda mraze sta si nam doneo za novu godinu
    deda mraz : tebi nista nisi zsluzio
    angel 2 : ajmo na pice
    milan zmaj : zena me ne pusta
    kaca : ma ajmo pusti zenu...

    Eto mozda bi bilo ovako dobro jer bi odmah dobili odogovo na pitanje ali to su dnevna pitanja
    na forumubi ostalo da se kometnarise kvalitet satova ili lepota a ovo samo online za neke nebitne i kad niko nista ne pise gleda u prazno...
    ili chat room kao na krstarici...naravno admin milan zmaj

    Voleo bi da se i glasa po ovom pitanju.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #19
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Chat

    Milane, premestio sam ovu tvoju poruku u temu u kojoj se vec raspravljalo o tome, i iskreno ne zelim da to implementiram jer se ta komunikacija ne moze kontrolisati i pisalo bi se sve i svasta.

    Ostajem takodje pri onome sto sam rekao:

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Iskreno ja sam za opciju da sva komunikacija ostane zabeležena na forumu kako bi i ostali članovi imali koristi od odgovora.
    Taj live chat bi vise licio na kafansku pricu a ne na ozbiljnu komunikaciju, a to je ono sto zelim da izbegnem, tako da ostajem pri ovoj odluci.

  10. #20
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Chat

    ok,ja sam samo dao predlog ali ako je tako onda zakljucaj ovo da se ne bi vodila polemika oko ovoga..
    ma da ne mogu da negiram da bi bilo kojekavih pisanja ali mislim da ovde donekle dolaze pametni i ljubitelji ovog foruma. a i da je prosle vreme onoga sto smo doziveli

    next year at this time I'll be a millionaire




Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •