Strana 41 od 457 PrvaPrva ... 313738394041424344455191141 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 401 do 410 od ukupno 4569
Like Tree12244Likes

tema: Fotografije satova iz vase kolekcije!

  1. #401
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    @watchmag
    Prava klasika čovječe-posebno digitalac!!!

  2. #402
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Watchmag01, lepa kolekcija Seiko hronografa... Samo da ih ušminkaš, što kažeš, i biće odlični.

    Ja sam do nedavno pratio aukciju za jedan Seiko 6138, tzv. panda i planirao da ga kupim al sam se nadao da će vlasnik da mu spusti još malo cenu... Nažalost, izgleda da se ili prodao ili je prodavac rešio ipak da zadrži sat za sebe obzirom da se sat više ne pojavljuje na aukciji.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #403
    Novi član
    Član od
    30.7.2010.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Citat Boris Lozac kaže: Pregled poruke
    Jedan od najlepsih satova sto sam video Bas po mom ukusu, od kaisa preko svega ostalog.. Moze li se znati cena ovog primerka?
    I mene interesuje po kojoj ceni se moze naci ovaj IWC. Pa ako moze na pm da ovde ne remetimo osnovnu temu. Poz

    Citat Johny kaže: Pregled poruke
    Evo jednog iz moje kolekcije.
    JOhny odlican sam ti si kupio. Nadam se da je bez carine, posto si kupio na aerodrumu, ili to kod nas ne vazi..
    Poslednja ispravka: dragon (4.8.2010. u 18:39) Razlog: 2 uzastopne poruke

  4. #404
    Novi član
    Član od
    3.7.2010.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Evo moje nevelike "kolekcije", na zalost slikane mobilnim telefonom:




    YPON... Neki Kinez, placen 800 dinara, koristim ga kada se rekreiram. Za jedan kineski sat, ima odlicno napisano upustvo na engleskom.


    Fossil Speedway (Blue kolekcija). Iako neki kritikuju Fossil po pitanju kvaliteta, ja sam sa ovim vrlo zadovoljan. Nosim ga vec pet godina, besprekorno radi. Lepo je obradjen, nema nekih zazora ili nekvalitetnijih materijala. Vodootporan je. Cenim da je neka Miyota unutra.


    Sat koji sam nasledio od dede . Kompletno ime je "Swiss Accurex De Luxe", a unutra se krije ETA samonavijajuci mehanizam sa 25 dragulja.

  5. #405
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Stigao je jos jedan clan kolekcije

    Posto je neko ranije na forumu vec postavio opis slicnog sata necu da ponavljam sta je tamo napisano, jer sve isto vazi.
    Sat je uzivo prelep i slike to stvarno ne mogu da docaraju. Citizen je posvetio neverovatnu paznju detaljima. Kada se sat posmatra iz daljine vidljive su samo kazaljke i oznake za sate, a ostali detalji su neprimetni, tako da je izuzetno lako ocitati vreme bez obzira sto brojcanik na prvi pogled deluje pretrpano.
    Prsten oko sata (ne znam kako se kaze na srpskom) pruza zaista mnogo dodatnih funkcionalnosti. Moguce je raditi deljenje, mnozenje, kvadriranje, korenovanje, konverziju jedinica: kilogrami u funte, kilometri u milje i jos gomila stvari od kojih vecinu ne razumem. Najkorisnije mi deluje mogucnost da se vrlo jednostavno i brzo konvertuju, dinari u evre i obrnuto. Ovo naravno vazi za bilo koju valutu, a potrebno je samo znati trenutni kurs. Moze se koristiti i za merenje proteklog vremena kao kod ronilackih satova. Ja npr. koristim broj 60 na spoljnom prstenu koji je oznacen crvenom bojom kao oznaku za pocetak.
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-08082010562.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010577.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010599.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010586.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-08082010560.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010597.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010595.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010585.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010587.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010583.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010572.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010591.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010581.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010589.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-09082010596.jpg
    Poslednja ispravka: KLL (9.8.2010. u 18:23)
    dragon, vladas and ivan23 like this.

  6. #406
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Odlican je Citizen. Bas izgleda pregledno, a vidim da luminacija radi perfektno.

  7. #407
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    @KLL Dobrodosao u Citizen owners club
    Prelep Nighhawk , cestitam ti na kupovini i da ga u zdravlju nosis!

    Pitanjce:da li se kod tebe krunica sata odvija ili se samo izvlaci?
    Who's your daddy?

  8. #408
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Hvala na cestitkama. Mnogo mi je drago da sam postao clan takvog kluba
    Krunica se usrafljuje.
    U vezi ovog sata mi se ne svidja dosta toga, nema dan u nedelji, nema hronograf, nema power reserve indikator... Kupio sam ga samo zato sto izgleda toliko dobro. Stvarno ne moze da se poredi kad se uzme u ruke i kad se gleda na slikama.
    Inace sat sam kupio nov, od clana 'bad karma' za 200e. Ima ga i na www.satovi-online.com
    P.S.
    Ako nije trebalo da napisem ovo gore neka neko od moderatora edituje poruku, da ne ispadne da reklamiram i sl.

  9. #409
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Hvala na odgovoru. Ja kad sam kupovao Citizen as4020-28e , bio sam ubedjen da se isto odsrafljuje ali sam pogresio.
    Who's your daddy?

  10. #410
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    I ja se pridruzujem cestitkama, inace sam veliki ljubitelj nighthawk-a, sat je stvarno prelep, u zdravlju da te sluzi.

    E sad bih te samo zamolio u koliko je moguce ( posto sam i sam vlasnik citizena ) da nam kad budes nasao malo vremena opises kako radis pomenuta konvertovanja pomocu "prstena" verujem da bi mnogima koristilo. Naravno zamolio bih i druge koji poseduju iste vestine da se ne ustrucavaju...


    Citat KLL kaže: Pregled poruke
    Stigao je jos jedan clan kolekcije
    Prsten oko sata (ne znam kako se kaze na srpskom) pruza zaista mnogo dodatnih funkcionalnosti. Moguce je raditi deljenje, mnozenje, kvadriranje, korenovanje, konverziju jedinica: kilogrami u funte, kilometri u milje i jos gomila stvari od kojih vecinu ne razumem. Najkorisnije mi deluje mogucnost da se vrlo jednostavno i brzo konvertuju, dinari u evre i obrnuto. Ovo naravno vazi za bilo koju valutu, a potrebno je samo znati trenutni kurs. Moze se koristiti i za merenje proteklog vremena kao kod ronilackih satova. Ja npr. koristim broj 60 na spoljnom prstenu koji je oznacen crvenom bojom kao oznaku za pocetak.
    Hvala.

    Pozdrav...

LinkBacks (?)

  1. 1.3.2011., 21:35

Slične teme

  1. K: Neki iz kolekcije Armani Meccanico satova
    By Zoran Ilic in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.12.2011., 18:13
  2. Casio Edifice EF-535BK-1AV - Vase misljenje ??
    By Altair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 13.1.2011., 21:08
  3. Da li nosite satove iz vaše kolekcije?
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 12:04
  4. Casio-vase misljenje o ovom satu
    By Barbarez in forum Japanski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •