Strana 8 od 123 PrvaPrva ... 4567891011121858108 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #71
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Zao mi je,ali ne mogu.Ovo je cak i za moju malenkost,vrlo jasna i cista situacija u vezi ovog sata.Moraces da sacekas odgovor strucnijih ljudi.
    Pozdrav.
    P.S. Lekcija je za dz.

  2. #72
    Novi član
    Član od
    10.7.2012.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala profesore, no otrkij mi tajnu kada je u pitanju Rolex voleo bih da znam po cemu mogu prepoznati kopiju

  3. #73
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Nadji bilo koju sliku Rolex-a na netu i uporedi sa svojim satom.

  4. #74
    Novi član
    Član od
    10.7.2012.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala svejedno

  5. #75
    CMW
    CMW je offline
    Mlađi član Avatar korisnika CMW
    Član od
    7.5.2012.
    Lokacija
    Rose Bay, NSW, AU / Beograd, RS
    Poruke
    85
    Lajkovi
    306
    Reputacioni uticaj
    33

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat Bugiman kaže: Pregled poruke
    ... no otrkij mi tajnu kada je u pitanju Rolex voleo bih da znam po cemu mogu prepoznati kopiju
    Dobro veče!

    Pažljivo pogledajte fotografije i zaključite sami. Neće biti teško. Usput, lažnjak je iz Italije i od pravog je zlata. Međutim ima ih puno boljih, lažnjaka.


    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-01.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-02.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-03.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-04.jpg

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-05.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-06.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-07.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-08.jpg

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-09.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-10.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-11.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-12.jpg

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-13.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-18.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-19.jpg

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-14.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-15.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-16.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-rolex-frolex-img-17.jpg
    Poslednja ispravka: CMW (10.7.2012. u 23:29)

  6. #76
    Novi član
    Član od
    5.7.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala na odgovoru, i sam sam sumnjao. A i koliko vidim na slikama, krunica nije okrugla kao kod originala.

  7. #77
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat CMW kaže: Pregled poruke
    ...Međutim ima ih puno boljih, lažnjaka.
    CMW, šta najčešće odaje te najbolje lažnjake koje si video? Koji su detalji u pitanju?

    Hvala unapred.

  8. #78
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    obavezno pogledati mehanizam.bio sam licno prisutan pre jedno 15-16 godina kad je prodat jedan ovakav fals rolex od zlata.kupac vazi za coveka koji se razume u zlato i dijamante i zlato je proverio.platio je vrlo ozbiljnu sumu silnih problema je bilo posle izmedju njih dvojice.jednostavno ako neko ne drzi cesto taj sat u ruci vrhunska kopija prolazi.obavezno dobar sajdzija koji cesto gleda sat te marke koji kupujete.

  9. #79
    CMW
    CMW je offline
    Mlađi član Avatar korisnika CMW
    Član od
    7.5.2012.
    Lokacija
    Rose Bay, NSW, AU / Beograd, RS
    Poruke
    85
    Lajkovi
    306
    Reputacioni uticaj
    33

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    CMW, šta najčešće odaje te najbolje lažnjake koje si video? Koji su detalji u pitanju?
    Dobro jutro!

    Za sada još nisu u stanju da kopiraju mehanizme i to ih odaje. Međutim i tu se snalaze oni mudriji, koriste originalne mehanizme koje kupe jevtino na FleaBay-u pa ih ugrađuju u svoja kućišta. Obično im se ne slaže model broj sa ugrađenim kalibrom ali svejedno uspevaju da ih prodaju čak za $15000-$20000.

    Ljudi su stvarno pohlepni pa nasedaju na prevare takve vrste misleći da dobijaju nešto vredno za male pare a prevarantima to obično donosi zarade u nivou investicije, zbilja masno.

    CMW

  10. #80
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Takodje sam imao priliku da gledam kako sajdzija aminuje da je sve ok na jednom admiral heonografu.on nezainteresovan baci pogled kaze to je eta to je to.uopste nije primetio da je uglavljena suva eta a ne longines potpisana doradjena.to ima na kvarcnom longinesu da masina ima samo potpis eta ali na vrhunskim longines automatic chrono nikad uvek je potpisan.cak sam ja sa druge strane pulta snimio da nije u redu a on nije natavno posle se covek uverio sta je.znaci sto skuplji sat bolja provera.naprimer rolex kod petrovica platite pregled il servis sta god treba da budete sigurni.

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •