Strana 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 95
Like Tree32Likes

tema: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.625
    Lajkovi
    18032
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Jagoš
    Pošti ti ,očigledno, za razliku od mene ,pratiš i inostrana tržišta da li stvari stoje baš tako kao što si i napisao?
    Ako zanemarimo satove preko hiljadu evra , kakve su razlike u cenama ovde i u ''Evropi''?
    Da li recimo Ruski (Sovjetski) satovi svuda imaju istu cenu?
    Da li se Seiko isto ceni u npr. Holandiji i Mađarskoj?

    Naravno,pričamo o polovnim satovima.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom

    ja sam prodavao satove skuplje od hiljadu eura i znam posto sam ih prodao.znaci samo se lakse proda i ne davi te niko a cene su slicne.cak prodajna cena bude i niza nego sto se ovde ceni.seiko i ruse mozes sam da proveris ipak bolje baratas internetom nego ja.samo da dodam.pitaj bakija koliko je dobijao za njegov ss18 i proveri da li je igde u evropi skuplji.

    nas clan 23jewels je kupio seiko samurai u nemackoj mislim.nek me ispravi ako gresim ali negde u evropi.besprekoran sat.ne bi ga kupio tamo da je ovde jeftinije.eto nekoliko konkretnih primera.
    Poslednja ispravka: RUS (22.10.2013. u 6:16)

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.625
    Lajkovi
    18032
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Moje pitanje nije bilo usmereno u pravcu rasprave(verujem da ga nisi tako ni shvatio) Treba se shvatiti kao poziv iskusnijem članu da nas informiše o stanju na tržištu polovnih satovu u širem rejonu nego što je naš Balkan.
    Naravno da se sve može ''izguglati'' ali,reko,da čujemo neka zanimljiva zapažanja iz prve ruke uz poređenje različitih (ako su različita) tržišta.

    Vrlo često (i ovde na Forumu) se pri proceni nekog sata čuje-''Ovde se može prodati za xxx evra ,a napolju i za više''
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom

    Nisam vladane pogrešno shvatio cak sam pokusao sa nekoliko konkretnih primera da pitkrepim ali naravno ne mogu ja da napisem koliko je nekome nudjeno za sat mogao bi on.uopste nije tacno da su satovi negde tamo skuplji.pricamo o polovnima.ono sto sam ja prodao u inostranstvu otišlo je po ceni koja je i ovde cak i niže samo sto je prodato brzo a ovde bi stajalo duže.jeftiniji su loši satovi kojih je ovde dosta a poredimo ih sa besprekornim satovima sa papirima i redovnim servisom.seiko samurai je jeftiniju u evropi nego na kp a u brljam satabju nego ovaj.dobar sat košta svugde isto.desi se neki izuzetak naravno.mogao bi dugo da nabrajam konkretne primere ali vjerujte jeftinije je samo kad porede los sat sa dobrim.krs niko nece.

    Izvinjavam se sad pisem s telefona pa gresim.sustina je da se kod nas nudi na svim berzama 300-400 satova a od toga je bar 300 za smeće.pogledajte kod nas bilo koji stvarno dobar sat košta isto kao i bilo gde.od ovog skuplje ne moze.primer par breitlinga od 2700 e na kp i jedan kod nas od 4100 e ne mogu nigde na svetu dobiti vise.ili uzmite seiko 6138,6138.mozete ga kod nas naći za 50-80 eura iako ih cene 120-150.dok mu uradite servis od 60 eura dolazite na prosječnu svjetsku cenu.da ne pominjemo Ameriku ja konkretno znam za Fl Miami koje su cene omega jos ako nije top stanje ne bi verovali.a i u belom svetu ako žurite da prodate sat ugledni juveliri će vam ponuditi slične cifre kao beogradski lihvari.udavi ja.
    Poslednja ispravka: RUS (22.10.2013. u 6:17)
    milan zmaj, VLADAN P and Zagor like this.

  5. #35
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.625
    Lajkovi
    18032
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Čuj ''udavi''.
    Ma ,kakvi...
    Sve su ovo vrlo korisne informacije.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #36
    Novi član
    Član od
    21.12.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Pomoć pri prepoznavanju modela sata?-img_20131221_120305.jpgPomoć pri prepoznavanju modela sata?-img_20131221_120315.jpg
    Dobar dan, dali neko moze da mi pomogne oko grube procene ovog sata u ptanju je BITUNIA SUPER 23 DATOMATIC WATER PROOF,nasao sam ga u fioci stoji mi vec neko vreme pa neznam sta da radim. hvala unapred

  7. #37
    Novi član
    Član od
    24.12.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Pomoć pri prepoznavanju modela sata?-predmeti-sat.jpg
    Pozdrav, da li neko može da mi kaže koji je ovo model brajtlinga ?

  8. #38
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Ne znam za Breitling, ali to na slici je Longines hronograf iz Master kolekcije.

    Dobro dosao na forum!
    jagos likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #39
    Novi član
    Član od
    24.12.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri prepoznavanju modela sata?

    Bolje Vas našao Ja sam potpuni laik kada su satovi u pitanju, a na daljinu mi se učinilo da je logo Brajtlinga..
    Hvala na informaciji, pronašao sam ga.

    PS. Ovaj sat je nosio Zoran Đinđić

  10. #40
    Novi član
    Član od
    20.5.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko model?

    Zdravo dobri ljudi! Radi se o tome da mi je stara kupila neki model Seiko iz Austrije, ali ni ona a ni ja neznamo koji je to model.Poslala mi je neke slike koje cu okaciti ovde, pa dobrodosla bi mi vasa pomoc...koji je to model, dali je dobar...itd.
    Priložene slike Priložene slike Pomoć pri prepoznavanju modela sata?-imag0328.jpg   Pomoć pri prepoznavanju modela sata?-imag0331.jpg  

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •