Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 29 od ukupno 29
  1. #21
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Izložbeni štand Vitanov:

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010175.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010169.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010185.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010167.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010188.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010181.jpg

  2. #22
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Deo postavke Muzeja Vojvodine na sajmu Sjaj:

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010155.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010156.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010157.jpg

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010153.jpg

    Nešto više o učešću Muzeja Vojvodine na sajmu: Satovi i nakit iz kolekcija Muzeja Vojvodine

  3. #23
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Obeležje štanda Eki & Kale Company Beograd:

    14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"-p1010174.jpg

  4. #24
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Ja nisam znao da u nedelju sajam radi samo do 1 pa sam poljubio vrata u 4
    Ne znam kako ti se to desilo, pošto smo mi u nedelju ostali do 17:30 na sajmu, a došli smo oko 14:30.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #25
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Usao sam na ona glavna vrata, gde je i biletarnica i sve je bilo pusto. Nikog nije bilo da prodaje karte. Tetkica mi samo rekla da nedeljom rade do 1.

    Mozda standovi nisu bili na samom ulazu? Valjda cu biti bolje srece sledeci put

    p.s. Da mi put ne bude uzaludan pobrinuo se kuvar kafanice Sokace

  6. #26
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    hvala shmizli na ovih par slika starih satova a i na ostatku slika
    Kja se tiče pada zainteresiranosti izlagača na ovakvim sajmovima jedini je razlog neisplativos. Iternet je učinio svoje, sve se više-maje odvija preko njega.Izlagači sve manje novosti mogu pokazati na sajmu kao i pronaći nove poslovne partnere.Eventualno sajam postaje mjesto gdje se mogu jednom godišnje svi okupiti i popiti koju.Obični kupci se možda odluče za kupnju ako se ponudi neki posebni popust obično 20% ili više. Na takve sajmove obično dolaze samo zaljubljenici , koji njihov prijatelj i rijetko još tko.
    Nedavno sam bio na zagrebačkom jesenkom sajmu koji je sa širinom ponude trebao biti veći ali se nažalot ni imalo kaj vidit ,cjeli sajam sam obišal za sat vremena i da nisam srel par poznatih ljudi obišal bi ga i brže.Sva reća da je ulaz bil besplatan jer ni vredilo ni tolko.

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Iako nisam posetio sajam, smatram da je, bez obzira na krizu (svetsku ili domaću), mogao i imao potencijala da bude jedna lepa manifestacija u Novom Sadu. Zaista je šteta što je na sajmu učestvovao izuzetno mali broj izlagača, a obzirom, kako je i sama Shmizla rekla, na slabu medijsku kampanju, verujem da je i broj posetilaca bio daleko manji od očekivanog. Ja se iskreno nadam da će se do sledeće godine ipak nešto promeniti, kako u organizaciji i medijskoj kampanji tako i kada je reč o broju izlagača i da sam sajam neće postati još jedan neuspeli projekat.
    Ono što mogu dodatno da zamerim jeste činjenica da pojedini izlagači nisu ispoštovali posetioce i krenuli su da se pakuju daleko pre samog zvaničnog završetka sajma!
    Shmizli i Vladanu hvala što su bar donekle uspeli sa nama da podele atmosferu sa ovogodišnje izložbe zlatarstva i časovničarstva "SJAJ".

    Mali offtopic
    Vladane, onaj temption (ako se ne varam, a mislim da se ne varam ) je čak i onako iz daljine, prelep sat i nešto što jednostavno privlači pažnju i nemoguće je da ne ostane primećen na ruci!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Mali offtopic
    Vladane, onaj temption (ako se ne varam, a mislim da se ne varam ) je čak i onako iz daljine, prelep sat i nešto što jednostavno privlači pažnju i nemoguće je da ne ostane primećen na ruci!
    Hvala Dragane, moram da kazem da sam prezadovoljan satom koji isprva nisam ni primetio u oglasima i koji je na slikama izgledao prilicno ruzno. Kada sam ga video uzivo prosto sam se odusevio i kupio ga bez previse razmisljanja. Zanimljivo je da od kada sam ga kupio na ruci mi provodi 90% vremena, a onih 10% uglavnom zauzima Orient. Hamilton je prilicno usamljen od tada...

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #29
    Novi član
    Član od
    10.11.2009.
    Lokacija
    Vojvodina J. Banat
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: 14. međunarodna izložba zlatarstva, časovničarstva i optike "Sjaj"

    Svidaju mi se veoma ove slike.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Prodajem Katalog satova "Uhren Exclusiv 2010"
    By Vladan Stevanovic in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 4.11.2009., 23:37
  2. Sat Jacques Lemans: mali "problem"
    By Swissmade in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.10.2009., 17:48
  3. Švicarski sat koji "kazuje budućnost"
    By edin13 in forum Vesti, objave
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.3.2009., 13:02
  4. Pitanje u vezi Lucien Rochat sata?
    By koki in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.2.2009., 21:09
  5. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 8.2.2009., 22:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •