Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12
Like Tree4Likes

tema: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Hamilton Khaki Field PVD - Video review


  2. #2
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Nisam ranije video ovaj Khaki, bolje da nisam ni sad! Sve češće me Hamilton razočara!
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Pa mislim šta te tu razočarava, Hamilton je ipak ekonomska klasa, ako hoćeš vrhunski kvalitet Tag-Longines-Omega pa naviše .....
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #4
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Ja sam imao dva Hamiltona i stvarno sam bio prezadovoljan. Jedan sam kupio ovde od @tolarba. Stvarno sve sto se tice Hamiltona sve pohvale sa moje strane. Ove nove modele nisam imao, ali sam nekoliko video na net-u i moram reci da mi se ni estetski nisu dopali. Cini mi se da je Hamilton sada bas napravio veliku razliku izmedju skupljih i jeftinijih modela.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Pa meni je Hamilton OK, jednostavno daje mogućnost da se uđe za manje pare u svet ozbiljnih satova (pa bili oni i sa nekim manama).
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Hamilton kao Hamilton je zaista sjajan brend, imao sam par satova kao i par drugih brendova pa mogu komotno da kazem da nikako ni u cemu ne zastaju ni Longines-u, Omegi, Orisu, Fortisu, a da su dosta pristupacniji.
    Najdopadljivija stvar kod njih mi je to sto se zaista potrude da donekle zadrze i promene stari izgled sata, tako i sa ovim modelom, ostavili su stari smek B-Uhr satova dok su dodali neku novinu i draz sa narandjastim markerima i kazaljkama.
    Pohvale sa moje strane dok je jedina zamerka njima sto veoma malo koriste AR premaz!

  7. #7
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke
    Pohvale sa moje strane dok je jedina zamerka njima sto veoma malo koriste AR premaz!
    Pa moraju negde da ustede, navodno 2$ koliko taj premaz košta
    Mister No likes this.

  8. #8
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki Field PVD - Video review

    Ja ne mislim da je Hamilton loš brend, ali ovaj khaki je definitivno nemarno odradjen. Prvo, staviti safir bez AR premaza!? Čemu to? Čovek je jedva snimio cifarnik! Drugo, ne mogu da verujem da se po nekome ovako odradjen datum uklapa u kompoziciju cifarnika! Koliko god cifarnik bio zanimljiv i lep, datum ga kvari. Kao trudili su se da datum bude što uočljiviji! Jes, sad je odjednom datum najbitniji na satu! Treće, narukvica je krajnji kič! Kao da su hteli da se dodvore estradnim umetnicima koji nose kojekakve gumenjake i to po 2, 3 komada na ruci! Umesto da su stavili neku dobru kožu, što najčešće i rade, stavili su imiticaju aligatora na gumi! Po meni, NE IDE.
    800 us dolara - to je po meni fina cifra za sat!
    Djordje likes this.
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Verujem, zato zameram! Primetio sam da se kvalitet AR premazi razlikuju kod brendova ako je premaz obostran. Najslabiji su mi Fortis satovi nakon malo nosenja ogrebotine su uvek vidljive dok kod Orisa je unutrasnji bio toliko jak da crni cifer sada je izgledao kao da je plave boje! :-)

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Citat Mister No:46395 kaže:
    Ja ne mislim da je Hamilton loš brend, ali ovaj khaki je definitivno nemarno odradjen. Prvo, staviti safir bez AR premaza!? Čemu to? Čovek je jedva snimio cifarnik! Drugo, ne mogu da verujem da se po nekome ovako odradjen datum uklapa u kompoziciju cifarnika! Koliko god cifarnik bio zanimljiv i lep, datum ga kvari. Kao trudili su se da datum bude što uočljiviji! Jes, sad je odjednom datum najbitniji na satu! Treće, narukvica je krajnji kič! Kao da su hteli da se dodvore estradnim umetnicima koji nose kojekakve gumenjake i to po 2, 3 komada na ruci! Umesto da su stavili neku dobru kožu, što najčešće i rade, stavili su imiticaju aligatora na gumi! Po meni, NE IDE.
    800 us dolara - to je po meni fina cifra za sat!
    Tek sada videh poruku. Meni je jako potreban datum na satu. Ne bi ga trebali imati samo B-uhr satovi ali brendovi koji su ga zaista proizvodili, druge firme su samo kopije izgleda i to me ljuti. Svaka dogradnja slicnog izgleda je meni ok prica. Potpuno je podrzavam za kic sa kaisem, moglo je to mnogo bolje ali je opet ne tako vidjen kais...realna cena 800$, 2824-2 Swiss Made plus odlican brend.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. OCEAN7 LM-4 V2 - Video review
    By Vladan Stevanovic in forum Strane video recenzije satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2011., 18:41
  2. Casio G-Shock GXW-56 - Video review
    By Vladan Stevanovic in forum Strane video recenzije satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2011., 18:37
  3. [PRODATO] Hamilton Khaki field pilotski sat
    By perpetum in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.7.2011., 11:40
  4. Moj Hamilton Khaki Field Automatic
    By fabia in forum Hamilton
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 19.6.2011., 10:51
  5. Hamilton H70515137 Field Automatic
    By eee in forum Hamilton
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.3.2010., 17:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •