Strana 21 od 23 PrvaPrva ... 1117181920212223 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 201 do 210 od ukupno 230
Like Tree753Likes

tema: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

  1. #201
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Pa i da nisu "na imbus" zar treba lepak!?
    Mislim,znam ja da se neke vrste lepka koriste na šrafovima i maticama izloženim velikim vibracijama ali na narukvici sata

    Mogli su da vide kako je to rešio Casio
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #202
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Ustvari to i nije bas lepak.....E sad, to se nanese na ulaz vrha sarafa....zasarafi se i to se posle stegne i bude tvrdo. Deluje kao zastitna plastika koja stiti navoje. Isto to radi Tudor, neki Rolexi takodjer i jos neki.....Samo sto ga oni ne daju uz sat.
    VLADAN P likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #203
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Lep tekst, lep sat a fotke necu ni da komentarisem.
    Hvala za izdvojeno vreme.
    Ps-Jedino taj prsten sto se okrece u obe strane, pa to ima i Amfibija.
    molnja and MMario like this.

  4. #204
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Tnx sky.....pa normalno da ima...to imaju samo vrh satovi.....
    VLADAN P and molnja like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #205
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Pa i da nisu "na imbus" zar treba lepak!?
    Mislim,znam ja da se neke vrste lepka koriste na šrafovima i maticama izloženim velikim vibracijama ali na narukvici sata

    Mogli su da vide kako je to rešio Casio
    Pa, jbg, i na Monsteru se predistrožnosti radi malo kane superlepka na onu šraf maticu (šeširić)... Ne smeta kad izbijaš link, a sam od sebe ispasti neće nikad, što nije slučaj sa onim njihovim "šeširićima" koji se dodaju na iglicu (videti sliku)...
    MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije-linkbarcollar.gif
    VLADAN P and MMario like this.

  6. #206
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Ma znam ja da to koriste i neki drugi proizvođači ,samo smatram da je malo "blam" sa njihove strane.
    Činjenica da su desetine drugih proizvođača uspeli da bez "lepka" konstruišu narukvice koje se ne raspadaju.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #207
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Korisna stvar taj lepak, meni se dva puta dogodilo na Monsteru da igla izleti u narukvici, ne skroz na sreću.... Lep sat, super što si zadovoljan.
    MMario likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #208
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Odlican opis i odlicne slike, kao sto smo vec navikli od tebe.

    Sto se tice lepka, nije to uopste losa stvar, kao sto je Mario vec naveo, i drugi proizvodjaci to koriste. Pored ovih sto je Mario naveo znam pouzdano da i Omega koristi to na svojim narukvicama. Inace ta vrsta "ostiguranja" se uglavnom koristi kao sto je Vladan rekao na delovima koji trpe vece vibracije, recimo znam da sam stavljao na pojedine srafove dok sam vozio malo vece motore. Koliko je to na satu opravdano koristiti, ne znam, ali svakako da nista ne skodi ako se i na taj nacin osigura narukvica.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #209
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    isti taj "lepak" sam dobio uz narukvicu za U1 i nisam ga nikad koristio. Nijedan sraf nije popustio ni posle dve godine svakodnevnog nosenja sata. Mislim da je lepak tu vise iz nemackog tripa da o svemu razmisljaju
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  10. #210
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: MMario - Moj skromni doprinos razvoju casovnicarske industrije

    Mister No, vrlo verovatno si u pravu. Zato onda nemcima i skidam kapu, jbg...misle na sve. Ali to sam imao i na Tudoru i to bez dodatnog lepka. Sat sam uzeo nov i kada sam skracivao narukvicu za jedan link to sam video. Osim sto ucvrsti spoj to i stiti od prljavstine, znoja, vode. Mislim da to uopce nije losa stvar.....ne kosta puno a ipak nesto znaci. Od mene Sinn ima veliki plus.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •