Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 22 od ukupno 22
Like Tree81Likes

tema: mezzano - moji satovi

Član Avatar korisnika mezzano
    Član od
    4.1.2013.
    Lajkovi
    768
    Reputacioni uticaj
    9

Određen forumom Re: mezzano - moji satovi

@Rile VG, i meni je bio, sve do trenutka kupovine, na zadnjem mestu. Međutim, nekako sam presekao i uzeo ga. Najviše iz razloga jer sam hteo 3 kazaljke, veliku sekundaru i lako čitljiv sat. Generalno, CA4420 (sa slike ispod) je možda lepši sat, ali njega nisam izabrao jer već imam kvarcni hronometar, sa malom sekundarom, na kom do sada nisam 2 puta uključio štopericu, a brojčanik koji pokazuje doba dana, praktično nema nikakvu upotrebnu vrenost (barem meni), a i nekako mi ne ide za kombinaciju sa sportskim patikama, šortsem/trenericom i majicom, za razliku od BM7390.
    mezzano - moji satovi-en-citizen-ca4420-21x.jpg

Takođe, nameravam da kad se pojavi u prodaji, kupim kvarcni hronometar sa slike dole, pa bi da sam uzeo CA4420, duplirao iste funkcije u dva različita sata.
    mezzano - moji satovi-ca7040-85e_front.jpg

Ipak, BM7390 ima neki svoj šmek. Drugačiji je, nije lep, ali je interesantan. Nadam se da ću dugo uživati u njemu. Što se tiče bezela, ne okreće se. A čemu služi skala kompasa, iskreno ne znam, da li je samo u zbog dekoracije, ili ima neku funkciju. Ako neko zna, eto prilike da nam pojasni. Moje mišljenje je da je samo ukrasa radi.
    eee and mizzy like this.

eee
    eee je offline
    Istaknuti član Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lajkovi
    6115
    Reputacioni uticaj
    153

Određen forumom Re: mezzano - moji satovi

Čestitam