Strana 7 od 60 PrvaPrva ... 345678910111757 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 592
Like Tree3307Likes

tema: Iggy Tee Space Age Kolekcija

  1. #61
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Znaci,posto sam kupio nov sat,automatski sam svrstan u "turbo folk"?
    Pa nece biti bas tako,Iggy tee.

  2. #62
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Ja stvarno nisam planirao da se ukljucujem u ovu raspravu, ali kada je pokrenuta onda moram da i ja kazem par reci. Prvo, vrlo je ruzno etiketirati nekoga na bilo koji nacin, drugo, meni se cini da je ovde najbolji komentar dao @jagos a ne @simahrabri (iako ima dosta istine u tome sto je rekao), trece, mozda su stariji satovi bili lepsi, a i to samo pojedini modeli i ne svi, ali danasnji satovi se proizvode u savremenijim tehnoloskim uslovima, od novijih i kvalitetnijih materija, sa boljim alatima, i td.. i sigurno ce trajati daleko vise nego stari satovi.
    milan zmaj, patek, jagos and 5 others like this.

  3. #63
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    @ iwc
    Slazem se.
    Zao mi je sto se u ovoj temi pravi off,ali ipak se (bar ja) osecam prozvanim da reagujem na ovakve "prozivke",koje su stvarno preterane,da ne upotrebim neku drugu rec.
    Stvarno mi se svidela kolekcija koju Iggy tee ima,ali ovo cu shvatiti kao licnu uvredu,jer ja NISAM TURBO FOLK i oduvek mi se gadio i sam termin,koji asocoira na samo dno drustva.
    A tebi Iggy evo linka koji sam postavio,pa pogledaj kakvi se ljudi ovde okupljaju i da li su turbo folk,samo zato sto kupuju satove u prodavnicama.

    http://www.svetsatova.com/forum/f67/...alih-5459.html
    jagos, backarelli and SanelMNE like this.

  4. #64
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    drustvo, mislim da je stvarno besmisleno nastavljati ovu diskusiju! ja mogu da se slozim s tim da je preterano okarakterisati nekoga kao turbo folkera zato sto kupuje novi sat, ali iggy se ogradio i nikoga poimence nije prozivao:

    Citat iggy tee kaže:
    I tu sam vrlo iskljuciv , dakle za mene se nemeri Strast kolektovanja satova , za koje mora covek dobro da se pomuci da ih nadje , debljinom novcanika...
    pa stvarno ne kapiram zasto bi se bilo ko vredjao zato sto neko drugi misli drugacije?! mislim, i ja sam kupio nekoliko novih satova, pa se uopste ne nalazim prozvanim, a jos manje uvredjenim... iggyjev stav je iggyjev stav, zasto bi se neko osecao uvredjenim zato sto on misli to sto misli?!
    bt321, emerson, DrAgod and 1 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #65
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Ja se nisam uvredio, samo se ne slazem sa takvim etiketiranjem i poredjenjem.

  6. #66
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    simo druze kad god problem guramo pod tepih napravi se jos veci problem.jeste isprozivo ljude koji nose nove satove i ljudi su uvredjeni.drugo mi kao forum koji se bavi satovima nikako ne mozemo stati iza izjave da casovnicari nemaju pojma i da satove treba sredjivati sam.trece da je glupo postavljati slike novih satova jer ih vec ima na internetu znaci da pozivamo ljude da ne postavljaju svoje slike.bilo bi lepo da covek nastavi da pokazuje svoju kolekciju i da pusti sruge da pokazu svoje.

  7. #67
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    nisam mislio da treba da ignorisemo probleme, ali ja moram da priznam da i ne vidim pravi problem ovde... ne volim nikada generalizacije, pa svim stavovima koji od toga pate (kao sto su pomenuti iggyjevi) ne pridajem vaznost, na jedno uvo udju, na drugo izadju. prosto, nikada se svi necemo sloziti oko necega, jedan misli jedno, drugi drugo, svako sagledava stvari iz krajnje licne perspektive i neminovno ce dolaziti do neslaganja, vecih ili manjih, ali dok nema vredjanja i direktnih, licnih prozivki, mislim da ne treba dizati oko toga mnogo galame.
    sta znam, to je kao kad bih se ja uvredio sto neko kaze da mu se ne svidja neki moj sat. ili, kao sto su neki clanovi i reki, da nikada ne bi stavili stari sat na ruku. ne mislim da tome treba pridavati vaznost, neka nosi sta ko hoce.
    sto se casovnicara tice, to je opet samo iggyjevo misljenje, niko od nas se ne mora sa tim sloziti. ja se prvi ne slazem, a ako iggy tako misli - njegova stvar, nije ni trazio da se neko s njim slozi, zar ne?
    naravno, i ovo je samo moje misljenje, a iznosim ga samo zbog toga sto ne bih zeleo da se pravi losa atmosfera zbog, kako se meni cini, nebitnih stvari.
    GIvan, emerson and iggy tee like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  8. #68
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Auuuu al se ovde digla prasina...
    ...bio sam na putu pa evo sad videh sve ovo,
    ...kada sam mislio na turbo folk, naravno da ima satova koji odisu kicom pa sam ih svrstao u tu kategoriju , nisam nikako mislio na sve satove nove proizvodnje vec na satove koji na sebi imaju pomesanu srebrnu i zlatnu boju i koji sljaste na sve strane... npr seiko orange monster je fenomenalan sat za koji nikako nemogu da kazem da je bezveze cak cu uskoro da nabavim jedan jer mi se mnogo svidja,dakle ima ok i novih...
    ...sto se tice pojma kolekcionar moj stav je nepromenljiv- kolekcionar za mene nije onaj ko kupuje satove u identiku, pa se onda hvali "vidi sta imam" , pa to moze svako , da ode ispred izloga i da gleda , u vecini slucajeva se sve zavrsi na tome imajuci u vidu previsoke cene tih satova , neuporedivo veca draz mi je da vidim kod nekoga sat koji nemozes tako lako da nadjes...


    I opet podvlacim - ovo je moj stav i nezelim nikoga da uvredim , samo nemogu da ga precutim.
    vladas, emerson and bajker71 like this.

  9. #69
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Izvini sto ti sto ti pisem u temi a nije vezano za tvoje satove,ne znam na koje si kolekcionare mislio? Ko se to ovde izjasnio kao kolekcionar pa mu prebacujes sto ode u Indentiko i kupi tamo sat i onda se ovde HVALI???
    Meni pada napamet milan zmaj,reci cu nesto,ja kad kupim sat ne kupim ga da bi se hvalio ili pokazivao ovde pa da ljudi kad vide pomisle koji baja...Ja taj sat volim ili te satove,mene ne zanima kao sto verujem da ni tebe isto tako sta drugi misle,vec pokazujem ono sto volim i imam i zasta sluzi ovaj forum...
    Lep sat je lep sat bio on ......
    Izvini jos jednom na drugom postu u tvojoj temi....nisam hteo do sad da se mesam iako sam se nasao u Turbo folku
    Djordje, vladas, patek and 4 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #70
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    -ja onda ne znam, sa kojom porukom bi trebao fotopetar da nam se obrati, koji voli džepne satove... da smo svi za mikrofon pod šatorom ?!?
    (mali savet)
    iggy tee , baci oko na Walter-ovu galeriju i njegove tekstove, čisto da vidiš šta znači biti kolekcionar, voleti satove, a ujedno i poštovati kolege sa foruma. Sa tvojom kolekciom, ova tema je trebala biti jedna od zanimljivijih, ovako...... sumljam.

Slične teme

  1. Kolekcija by Lastor ;)
    By Lastor in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 20.9.2014., 7:05
  2. Aleksa - kolekcija
    By AleksaM in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.2.2012., 14:15
  3. Refresh - ova kolekcija
    By Refresh in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2011., 9:09
  4. supercaliber - kolekcija
    By supercaliber in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 8:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •