Ono sto je meni recimo Haifisch u velikoj meri pridoneo jeste pogled na neke sitnice koje su zapravo srz ljubitelja detalja. Primera radi, procitam ove njegove osvrte na svoje satove, malo jos odem u slicnom pravcu, i posle kada gledam svoje satove, naidjem na 100 nekih novina (dobro 4-5 ) u kojima uzivam i koje mi grade neki buduci standard za kupovinu i ono sto mi se zapravo dopada ili ne dopada. Prosto teranje na pogled tim ocima. Nije vise ''plav cifer'' ili neke druge boje, nego kako se presijava na suncu i u tami. Ima li price iza tog modela... istorije... Recimo jos, glup primer, gledam svoj Seiko 5 i shvatam da mi se enormno dopada to sto je na njemu SEIKO znak ugraviran/napravljen od nekog metala, a ne samo 'odstampan' belom bojom... I jos 1000 drugih nekih primera. O mehanizmima da ne pricam koliko sam naucio od njega... A nije ni vrh ledenog brega sta jos sve treba saznati... On za sebe kaze da zna 10%, a ja se pitam da li cu do krja zivota doci na njegovih 3% Kolega Haifisch, bila bi steta da svet ne sazna vise od ljudi poput tebe, pored miliona onih koji ne samo da ne znaju, vec sire i dezinformacije i po youtube-u a i u zivotu. Jos nisam naisao na prodavca satova koji zna 20% onoga sto ja znam, a uporediti se sa jos tolikim ljudima ovde koji na forumu pisu ne znam da li bih smeo. Mislim da bi neki tvoj sajt, blog, kanal, pa i magazin bio veoma cenjen i postovan od mnogih ljubitelja horologije, a po nacinu na koji pises, cak i obicnom coveku koji je posao u prodavnicu da kupi neki Casio Vintage i da plati na odlozeno