Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3910111213
Prikaz rezultata 121 do 122 od ukupno 122
Like Tree341Likes

tema: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

  1. #121
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Videcemo, utvrdicemo... Ne verujem da je bas toliko ''fensi'''. Deluje kao kvalitetan proizvod ali ne bih rekao da je nesto od 1000+
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  2. #122
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Eto ti...
    Navijac radi sve vreme bez greske, medjutim, Orient Mako i Seiko SNM 041 su neko vreme radili, a onda stali na navijacu. Sa druge strane, Pogue je navijen i radi... Sva tri su uzeta iz kutije, ''promuckana'' desetak sekundi i stavljena na navijac. PRvo sam stavio Pogue i Orient, pa kad sam video da je ORient stao, stavio sam ga na ruku, a u navijac ubacio Seiko snm. Da nema to veze sa jednosmernim i dvosmernim navijanjem rotora? Navijac vrti u jednu stranu oko 3/4 kruga, pa stane, pa onda posle minut i 13 sekundi vrti u drugu stranu, opet oko 3/4 kruga...
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3910111213

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •