Moram priznati da mi je u celoj priči čudniji časovničar nego sat. Ne znam kako se može utvrditi autentičnost kada se upoređuje sa različitim modelom. To je otprilike kao da u prodavnici tražiš hleb, a prodavac ti nudi kiflu ili pogaču. Moguće je da časovničar u Knezu nije imao prilike da vidi ovaj model, mada ne znam koliko je redak, jer sam ga viđao po domaćim oglasima nekoliko puta. Ne znam kakav je taj prvi časovničar, dok je Srba poznat.
Ako će ti srce biti na mestu, možeš da pitaš još nekoga, npr. u radnji Kostić-Dojčinović na Zelenom vencu ili kod Bojovića (Obilićev venac), a njihve tačne aderse i telefone imaš na linku 'servisi', koji se nalazi u gornjem delu ekrana ispod logotipa foruma. Imaj u vidu da će originalnost sata najbolje proceniti časovničar, koji će ga gledati sa lupom i iz ruke, dok fotografija zbog ugla ili svetlosti ume da prevari i stručnjaka.
Srba Mihajlović je poznat časovničar, kroz čije ruke je prošlo mnoštvo satova, tako da sam 99,99% siguran da nema razloga za brigu. Osim toga, ukoliko si ga kupio preko oglasa od prodavca koji ima dosta pozitivnih ocena i nije prevarant, to je još jedan razlog da pretpostavimo da je sat original.
Registracija
Help


9Likes
LinkBack URL
About LinkBacks


Odgovor sa citatom
Bookmarks sajtovi