Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree13Likes

tema: Tag Heuer - potreban savet upucenijih

  1. #11
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Tag Heuer - potreban savet upucenijih

    Citat deki67 kaže: Pregled poruke
    A0901
    na zalost svi modeli cenovno prevazilaze moj prvobitni plan o iznosu, ali bi me svakako interesovalo vase misljenje. takodje bi mi znacile i preporuke za neke jeftinije modele
    Svaka pomoc dobrodosla!!
    Mislim da ovde ne pomazemo coveku uopste,moze mu se skrenuti paznja da taj Tag Heuer ne vredi te novce ne znam zbog cega stalna potenciranja da je to los brend ili samo dobra reklama..vidjao sam u istom rangu satova koji se reklamiraju vise nego Tag.
    On "Dejan" trazi pomoc za neki jeftinije modele ali koliko mi se cini Istog brenda Tag...i zasto ga savetovati da doplacuje i da odvaja od usta da bi uzeo samo skuplji
    Larosa likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Tag Heuer - potreban savet upucenijih

    Ja sam shvatio da mu je prvi pick Tag Heuer i da mu kazemo nesto o njegovom odabiru,ali i da mu preporucimo neke pristupacnije modele (nisam povezao da se i tu radi o Tagu!).Nazalost nisam onda previse od pomoci.
    nikola0406 likes this.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    31.5.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tag Heuer - potreban savet upucenijih

    prvo svima da zahvalim na odgovorima.
    nisam bas neki cest ucesnik po forumima, ali moje dosadasnje iskustvo mi nije davalo nadu za ovoliko odgovora u jednom danu. ocigledno je da ovaj forum ima dosta vernih clanova
    neki odgovori su mi dali jasnije smernice (pogotovo Hadzi Dalibor), neki bas i ne, verovatno i zbog nejasnih pitanja, odnosno mislim da sam bio blago neprecizan u odredjenim delovima. jeste plan bio 1-2keur, ali samim pitanjem o izboru od tri modela mislio sam da sam predocio da mi je jasno da za te pare tesko mogu da dobijem ono sto zelim
    ili mozda mogu, ali sam preambiciozno predlozio modele.
    prvi pik jeste Tag Heuer, ali nije i jedini. Razmisljao sam i o Omegi, nekom jeftinijem Breitlingu (neki Aeromarine, npr Breitling Aeromarine Colt Automatic Steel Black Mens Watch A1738011-B784SS za 2150$ ) Ono sti se po predlozenim modelima vidi je da me interesuju sportski, (ali ne previse) modeli. iz nekog ubedjenja, proizvodjac mora biti iz Svajcarske. Za nas sto "ne znamo", ime mnogo znaci, manje poznato proizvodjaci su ipak za znalce. Verujem da postoji neki Seiko sa istim mehanizmom kao Tag a za manje para, al to je po meni kao kod kola. Oktavija je neuporedivo funkcionalniji, veci, po meni i bolji automobil od Golga, imaju isti motor i mehaniku, kosta 10-20% manje... a opet svi kupuju golfa. Jos kad na tu pricu pridodamo Audi A3. Opet isti auto, za jos (mnogo) vise para. Shvatate sta hocu da kazem, znacka daje dodatu vrednost
    Meni su kola i satovi "fetis", da mogu imao bi ih...mnogo
    ali su mi istovremeno i nesto za svakodnevnu upotrebu. sat sa ruke skidam samo kad se kupam, a i to samo zato sto trenutno nosim jedan sa koznom narukvicom
    u dugorocno vrednost satova ne verujem mnogo, da je tako, valjda bi onaj Brozov Patek Philippe bio prodat za MNOGO vise para od kolko ono bese 7000?
    Na kraju me interesuje, ne da li vredi dati za sat 2ke (ocigledno je da su na ovom forumu samo oni koji kao i ja veruju da vredi, cak i mnogo vise), nego da li su cene za ove modele ok.
    za Breitling sam cenu napisao gore, Grand Carrera Automatic GMT je 3250$, a npr Omega Speedmaster Mens Watch 32310404002001 3000$, a Omega Seamaster Aqua Terra Watch 231.10.39.61.02.001 1960$
    nadam se da nisam previsu ugusio
    pozdrav

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Tag Heuer - potreban savet upucenijih

    druze ja te potpuno razumem jer sam i ja tako razmisljao pre 2 godine. za 2k evra nema da se kupi to sto hoces (tag ti je promesena investicija za ono sto ti trazis) onda ovaj bretling colt je bezveze da kupis...kad kupujes breit kupis neki karakteristican, navitimer ili windrider... sto kaze dr. iggy skupljaj do 4k pa kupi nesto (ne moras pri tome da jedes margarin vec zivis sasvim normalno, to niko ne spominje). treca opcija ti je, ako mozes da kupujes u evropi, da trazis na chrono24.com neki dobar polovnjak za 2.5k evra. jedan clan je svedok da se moze kupiti extra sat ako se dobro potrazi (submariner za 2.5k). za te pare mozes kupiti nekog osnovnog breitlinga ili rolexa u celiku...
    Poslednja ispravka: milospinkfloyd (1.6.2011. u 21:44)
    jagos and Dr.Igy like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra
    By marre in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.3.2016., 17:53
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.4.2011., 2:20
  3. Potreban savet/predlog oko kupovine sata...
    By rogonja in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 3.8.2010., 21:46
  4. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  5. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •