Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
Like Tree14Likes

tema: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika cefaleksin
    Član od
    19.1.2014.
    Poruke
    54
    Lajkovi
    391
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Pozdrav svima na forumu,

    Imam nedoumicu koju bih radio podelio sa vama i zatrazio malu pomoc kroz savet.

    Zelim da kupim jedan od ova dva Seiko sata iz naslova. Pre svega bih voleo da cujem vasa misljenja i vase komentare. Znam da su to dva sata razlicitih stilova, napajanja baterije itd itd ali hajde da ih uporedimo malo. Moja glavna nedoumica je velicina sata. Za ovaj flightmaster pise da mu je priblizna velicina kucista 41mm dok za prospex solar pise 43,5mm. E sad, kad sam malo na yt kanalu gledao, flightmaster mi na ruci deluje dosta glomaznije od Prospexa iako je manji precnik.
    Moja saka i zglob nisu krupni pa ne bih voleo da to izgleda bas preveliko, a kupujem preko Creation-a online.
    Voleo bih da cujem savete i misljenja...

    Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph  vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph-seiko-1.jpgSeiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph  vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph-seiko-2.jpg
    Poslednja ispravka: VLADAN P (10.11.2019. u 22:55)
    bokanegra likes this.

  2. #2
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    244
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Neće ti biti 43mm veliko. Nemam ni ja neki vel.zglob a moj citizen od 43mm lepo stoji.
    E sad, što se tiče izbora, ja sam sa "solarca". Dugo vremena sam ga merkao, merkao i na kraju ga nisam uzeo ali je još uvek moja želja.
    PozzZz

  3. #3
    Član Avatar korisnika Misfit
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    132
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Čini mi se da flighty nosi Marc.on ima jako mali zglob.
    Svaki sat različito stoji na ruci,mislim da sna411 ne daje utisak glomaznosti
    Poslednja ispravka: Misfit (11.11.2019. u 11:39)

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika cefaleksin
    Član od
    19.1.2014.
    Poruke
    54
    Lajkovi
    391
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Hvala vam na odgovorima. Jos nisam odlucio, ali ovih dana cu. Pored precnika kucista i razlika u ceni je oko 100e u korist flightmastera sto nije zanemarljivo. Mozda ipak malo vise vucem na solar, ne znam dal da cekam black friday mozda bude neka zanimljiva ponuda, to je za 2 nedelje...
    bokanegra likes this.

  5. #5
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27418
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Sačekaj, uvek bude sniženja skoro na svim sajtovima za black friday.
    bokanegra likes this.
    Omega rules !!!

  6. #6
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    244
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Sačekaj i pazari flightmastera i to plavog. Pravi je lepotan.

  7. #7
    Mlađi član Avatar korisnika cefaleksin
    Član od
    19.1.2014.
    Poruke
    54
    Lajkovi
    391
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Citat bokanegra kaže: Pregled poruke
    Sačekaj i pazari flightmastera i to plavog. Pravi je lepotan.
    bravo za izbor, ja sam plavog i ciljao, nekako je ostavio bas utisak na mene, ovu gore sliku sam postavio samo kao primer zbog velicine kucista. Poslusacu vas, sacekacu black friday, svakako mi je dhl free pa stize kroz koji dan od narudzbine.
    bokanegra likes this.

  8. #8
    Član Avatar korisnika Rile VG
    Član od
    27.2.2017.
    Poruke
    114
    Lajkovi
    884
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Ali ti ćeš bit strpljiv i odabrati slanje običnom poštom

    Ako odabereš DHL ne gine ti carina, PDV i još neka DHL naknada za usluge carinjena ili tako nešto.
    Ako odabereš običnu poštu, možda prođeš i bez carine i PDV-a.

  9. #9
    Mlađi član Avatar korisnika cefaleksin
    Član od
    19.1.2014.
    Poruke
    54
    Lajkovi
    391
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Citat Rile VG kaže: Pregled poruke
    Ali ti ćeš bit strpljiv i odabrati slanje običnom poštom

    Ako odabereš DHL ne gine ti carina, PDV i još neka DHL naknada za usluge carinjena ili tako nešto.
    Ako odabereš običnu poštu, možda prođeš i bez carine i PDV-a.
    Ne zivim u Srbiji, u Norveskoj sam i ovde do 300e nema naplate carine samo pdv koji je 25%. E sad ovde nikad nisam narucivao takvu vrstu robe ali mislim da cu tesko da izbegnem pdv na bilo koji nacin... Ne znam, mozda gresim...

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Misfit likes this.

  10. #10
    Mlađi član Avatar korisnika cefaleksin
    Član od
    19.1.2014.
    Poruke
    54
    Lajkovi
    391
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph

    Posle black friday-a stigla i iscekivana narudzbina, evo uhvatih vremena da postavim i koju sliku
    Hvala na sugestijama jos jednom...

    Seiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph  vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph-img_20191209_192602.jpgSeiko Flightmaster Pilot Slide Rule Chronograph  vs Seiko Prospex Diver's Solar Chronograph-img_20191209_192851.jpg

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •