Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 97
Like Tree78Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Plavi!!!!!
    Mada za dress sat ide vise neka dimenzija 38-40mm


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    bancika likes this.

  2. #52
    Mlađi član
    Član od
    6.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Plavi!!!!!
    Mada za dress sat ide vise neka dimenzija 38-40mm


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Ukratko pokusavam da provucem sat koji se moze nositi i za formalne i manje formalne prilike.Da ne bude da ga nosim samo kad imam "leptir masnu", a ovaj plavi Hamilton je upravo to samo mozda malo iskace sa gabaritima.Onaj drugi Hamilton je cetrdesetica, ali mislim da nije to to, sto hocu.

  3. #53
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Steta sto nema kod nas al Nomos, Stowa, taj njihov Bauhaus dizajn bi ti se mozda dopali. Dobro pregledaj, Hamilton jeste pun pogodak. Mene licno malo brine dimenzija. Al tvoj izbor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #54
    Mlađi član
    Član od
    6.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Steta sto nema kod nas al Nomos, Stowa, taj njihov Bauhaus dizajn bi ti se mozda dopali. Dobro pregledaj, Hamilton jeste pun pogodak. Mene licno malo brine dimenzija. Al tvoj izbor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Video sam ih malopre dospadljivi su, ali koliko sam mogao da primetim sve je ozbiljno preko mog budzeta.Ovde jedini takmac koji vidim Hamiltonu jeste Longines ako moze da se spakuje u taj budzet,sto cisto sumnjam.

  5. #55
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Izmedju ta dva hamiltona - plavi. Open heart satovi su po meni gimmick. Nesto sto te privuce i deluje super cool ali vrlo brzo popusta i postaje smor. Makar je meni tako bilo.

    Ako si i dalje u fazi otkrivanja brendova i modela, bolje sacekaj. Nemoj da kupujes dok nisi svestan cega sve ima. Da ne dodjes u situaciju da kupis nesto pa ti se zgadi kad vidis da je imalo nesto sto ti vise odgovara.

    I preporucujem kupovinu modela sa metalnom narukvicom. Lako mozes posle staviti bilo koji kozni kais kad imas fabricku narukvicu, a kupovina posebne narukvice je obicno skupa zezancija.
    Poslednja ispravka: bancika (31.8.2021. u 18:25)

  6. #56
    Mlađi član
    Član od
    6.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    Izmedju ta dva hamiltona - plavi. Open heart satovi su po meni gimmick. Nesto sto te privuce i deluje super cool ali vrlo brzo popusta i postaje smor. Makar je meni tako bilo.

    Ako si i dalje u fazi otkrivanja brendova i modela, bolje sacekaj. Nemoj da kupujes dok nisi svestan cega sve ima. Da ne dodjes u situaciju da kupis nesto pa ti se zgadi kad vidis da je imalo nesto sto ti vise odgovara.

    I preporucujem kupovinu modela sa metalnom narukvicom. Lako mozes posle staviti bilo koji kozni kais kad imas fabricku narukvicu, a kupovina posebne narukvice je obicno skupa zezancija.
    Slazem se u potpunosti sa komentarom, pogotovu u delu u vezi sa open heart varijantom. Jos malo cu razmisliti i pogledati da li ima nesto zanimljivo. Jedino je sigurno sto se narukvice tice, da to bude kozni kais, mada razumem logiku kupovine metalne narukvice, samo je pitanje da li cu naci tako nesto sto mi se svidja.Konkretno ovaj Hamilton nemaju sa metalnom narukvicom.

    U svakom slucaju, hvala svima na sugestijama i predlozima, kada se budem ponovio, to cu obznaniti na temi.

  7. #57
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Hamilton nudi vecinu modela i na metalnoj narukvici. Makar ono sto sam gledao iz Viewmaster, Jazzmaster i Intramatic kolekcija je imalo i na metalnoj. Cak i ako nemaju ni u jednoj radnji u Srbiji, moze da se poruci iz fabrike pa da se ceka. Ja sam skoro cekao mog Hamilton Pandu 3 meseca da se uveze...bas puno, ali sta da se radi :/

  8. #58
    Mlađi član
    Član od
    6.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    Hamilton nudi vecinu modela i na metalnoj narukvici. Makar ono sto sam gledao iz Viewmaster, Jazzmaster i Intramatic kolekcija je imalo i na metalnoj. Cak i ako nemaju ni u jednoj radnji u Srbiji, moze da se poruci iz fabrike pa da se ceka. Ja sam skoro cekao mog Hamilton Pandu 3 meseca da se uveze...bas puno, ali sta da se radi :/
    E to je ljubav, svaka cast! Liberty nema sa metalnom narukvicom barem ne kod nas.

    Imam jos jedno pitanje/nedoumicu? Ovaj plavi Hamilton ili Certina Ds-1 Powermatic? U smislu kvaliteta ili je sve to tu negde. Ona je nesto manja od Hamiltona kako u precniku tako i u debljini samog kucista pa mi tako deluje i elegantnija od gore navedenog sata.

  9. #59
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    Hami ima bolji mehanizam i nesto bolju zavrsnu obradu.

    Sto se tice velicine, 42mm jeste veliko za dress sat za prosecnu ruku. Hoces da izgledas ko gospodin, ne da imas tacnu od kafe na ruci ja ne bih isao na 42 osim ako nemas bas veci zglob. Inace je 40 neki maksimum.

    Imas viewmatic 40 i jazzmaster 40, npr ovaj
    https://www.hamiltonwatch.com/en-us/...date-auto.html

  10. #60
    Član Avatar korisnika sasa14
    Član od
    17.3.2013.
    Poruke
    338
    Lajkovi
    1175
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata u svim cenovnim rangovima

    I meni se taj mnogo sviđa, a i ovaj, praktično su isti samo sto ne pise cena.
    bancika likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •