Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 19
Like Tree10Likes

tema: Pomoc Helvetia

  1. #1
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Pomoc Helvetia

    Svideo mi se ovaj sat i razmisljam da ga pazarim, al opet znate vec zbog tone kopija moram da proverim da li je sat original i da cujem misljenje strucnijih ljudi. Hvala vam unapred

    u pitanju je Helvetia Allround

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    Koliko se moze videti sa slike, original je, a sto se tie cene, mislim da je precenjen, ali sacekaj i ostale clanove da se izjasne po tom pitanju

  3. #3
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    Citat Rus_PA kaže: Pregled poruke
    Koliko se moze videti sa slike, original je, a sto se tie cene, mislim da je precenjen, ali sacekaj i ostale clanove da se izjasne po tom pitanju
    Koja bi mu realna cena bila po tvom misljenju ?

  4. #4
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    Mislim da bi oko 30e bilo realno.

  5. #5
    Član Avatar korisnika Jasmin
    Član od
    7.7.2011.
    Lokacija
    Holandija
    Poruke
    322
    Lajkovi
    877
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    €30€~35, ja ne bi dao vise..

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    Jeste original.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    pozdrav....
    evo ovako,REĆI ĆU OVO KAO I KUPAC I PRODAVAC...cenu starijih satova pored marke odredjuje i stanje samog sata...sat koji si naveo vredi 30-35 eura.Stanje je po slikama dobro,možeš sačekati ali neverujem da ćeš naći taj model za manje para,bar ne tako očuvan...inače da znaš da su u čeliku malo skuplji,zato što bolje trpe zub vremena...
    I sam nekad platim sat više nego što vredi samo zato što je očuvan,isto tako i prodam za više para....zbog očuvanosti....
    Lično mislim da za sat vredi dati 30 eura,to bi bila dobra trgovina,probaj se dogovoriti sa prodavcem,a ako nisi toliko zagrejan onda sačekaj možda utrči nešto slično a povoljnije...
    Na tebi je da odlučiš,jer jednu jako bitnu stvar mi neznamo a to je koliko ti želiš taj sat....pozz...LEM...
    Poslednja ispravka: lemi (18.9.2012. u 13:40)
    Jasmin and backarelli like this.

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    sto se cene tice, slazem s lemijem: vredi dati malo vise para za dobro ocuvan sat, jer dzaba ti usteda od 10 ili 15 eur za sat u losijem stanju koji nikada neces moci da potpuno sredis.
    medjutim, vise me brinu te tackice na zupcanicima. ako je u pitanju korozija, ne bih ga uzimao pre nego sto ga neki dobar majstor detaljno pregleda.
    Jasmin likes this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #9
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    Citat lemi kaže: Pregled poruke
    pozdrav....
    evo ovako,REĆI ĆU OVO KAO I KUPAC I PRODAVAC...cenu starijih satova pored marke odredjuje i stanje samog sata...sat koji si naveo vredi 30-35 eura.Stanje je po slikama dobro,možeš sačekati ali neverujem da ćeš naći taj model za manje para,bar ne tako očuvan...inače da znaš da su u čeliku malo skuplji,zato što bolje trpe zub vremena...
    I sam nekad platim sat više nego što vredi samo zato što je očuvan,isto tako i prodam za više para....zbog očuvanosti....
    Lično mislim da za sat vredi dati 30 eura,to bi bila dobra trgovina,probaj se dogovoriti sa prodavcem,a ako nisi toliko zagrejan onda sačekaj možda utrči nešto slično a povoljnije...
    Na tebi je da odlučiš,jer jednu jako bitnu stvar mi neznamo a to je koliko ti želiš taj sat....pozz...LEM...

    E sad kolko zelim sat, na to pitanje je tesko odgovoriti jer mi se njih mnogo svidja a i mnogo njih zelim al sam svestan da je nemoguce kupiti bas sve koje volis . Svidja mi se toliko da bi za neke ok pare voleo da ga imam u kolekciji, ljubitelj sam starih satova, nekako mi imaju posebnu dusu, naravno sto ocuvaniji to bolje. Probacu da se dogovorim sa prodavcem i da se dodatno raspitam.

  10. #10
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc Helvetia

    Ukoliko ti i prodavac ne živite u istom gradu, provera sata će biti nezgodan posao, jer bi podrazumevala da ili ti odeš kod njega, ili on u tvoj grad, a za sat od 30€ se ne isplati takav dodatni trošak. Slažem se sa onime što su napisali Lemi i Sima, tj. da vredi dati još neki dinar za kvalitetan sat. Osim toga, konačna cena je pitanje dogovora između kupca i prodavca. Neki prodavci su spremni da spuste cenu, neki nisu, a pošto je u pitanju polovna roba, sve cene su uglavnom okvirne.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. HELVETIA satovi
    By aleksandar kg in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.10.2016., 2:08
  2. Pilotska Helvetia 30-ih
    By fotopetar in forum Pilotski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.5.2012., 9:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •