Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 35
Like Tree15Likes

tema: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Branko, ako je problem samo boja kaiša, to se lako može zameniti za mali novac. Što se tiče satova sa belim ciferom, tu treba paziti kakva je boja ili nijanska kazaljki, jer nekada umeju da budu manje pregledni, tj. kada se kazaljka bojom utapa u cifer. Ovde ne mislim na konkretan model, već uopšteno.

    Pazi dobro kada naručuješ sa interneta, jer treba gledati samo proverene sajtove. Postoji na forumu tema o sajtovima za naručivanje. Glavni signal za uzbunu je kada je sat mnogo jeftiniji od istog takvog koji je može naći u redovnoj prodaji.
    anbeast likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #12
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Evo sajta te radnje u Beču,pa sami prosudite da li je prevara ili ne. Meni ne miriše na to... Daju cenu umanjenu za VAT(20%). Čak su mi i mailom poslali na koji račun treba da uplatim i sve lepo objasnili. Imam drugara koji često putuje do Beča,pa se lako da proveriti.
    Mikl Uhrmachermeister & Team ...wo Sie ZEIT erleben

  3. #13
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Razum bi rekao: Tissot, ali da ja gledam za sebe (a nisam odvec razuman), verovatno bih izabrao Poljot. Neobicniji je i hronograf....
    83stojan likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #14
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Gospodine Branko ne znam kojim se kriterijumima vodite pri kupovini sata ,dali je dovoljno da sat bude samo lep i pristupacan ili postoji jos nesto.Od ova tri modela koje ste postavili dva su automatici a Poljot je navijac-hronograf.
    Ja bih bez razmisljanja uzeo Poljot napravljen u Nemackoj.
    juke likes this.

  5. #15
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    @83strojan
    Критеријуми: да буде елегантан, да што више нагиње Баухаус стилу, да не буде кварцни и наравно да се уклапа у буџет.
    Искрено,Пољот ми се "на око" невереоватно допада, али сам у недоумици да ли би био претплаћен у односу на квалитет. Tissot је поприлично јефтинија варијанта(око 150 е)-па са, у недоумици око квалитета поменутих механизама. Пољот сам видео код Витанова,тј.нема га у радњи али може да се наручи и за готовинско плаћање даје 15% попуста. Гледао сам и по немачким сајтовима,али нисам нашао идентичан модел већ само Баикал колекцију(са римским бројевима). Ово би требало да представља први прави сат(ред је да човек до 30. године реши макар неко важно животно питање ;-))

  6. #16
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Mislio sam da se radi o nekom starijem gospodinu pa vodjen time i preporucio Poljot navijac mada ostajem pri tome da je odlican sat koji bih licno uzeo.Ako ti je ovo prvi ozbiljniji sat koji uzimas onda najbolje neki automatik u ovom slucaju Tissot jer je moze nabaviti bez dodatnoh troskova.I ne treba se mnogo istrcavati za prvi sat.

  7. #17
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    gosn' Branko, Tissot naravno!
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_1324.jpg
Viđeno:	218
Veličina:	489,4 KB
ID:	48410

    Ja sam ga nosio i na crnom i braon kajsu. To zavisi od situacije i moze se menjati kad god pozelis, slazem se sa Nesom.
    milan zmaj, RUS, juke and 2 others like this.

  8. #18
    Član
    Član od
    3.10.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    383
    Lajkovi
    716
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Što se mene tiče, Tissot!

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    I ja glasam za Tissot. Beli ili crni, to je stvar licnog izbora, oba su prelepa.

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Poljot International,Hamilton Intramatic ili Tissot Visodate-pitanje je sad!

    Ovde ne mozes da pogresis, moj izbor bi bio Poljot zato sto crono, ali o5 kazem nema greske ni sa drugim modelima

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •