Citat dragon kaže: Pregled poruke
Pa tema za sada stoji, sutra ćemo odlučiti šta ćemo sa njom!

Pozdrav
Dragon dacu sebi slobode da iznesem misljenje u vezi replika. Ovde se izbegava ova rec i uopste diskusija o tome. A to je po meni guranje glave u pesak jer zivimo u takvom svetu da vise ne mozes nista kupiti a da budes 100% siguran da je orginal. Pa negde sam procitao da su pronasli fals Ferari, a sta da kazemo onda za satove. Kopiraju se mobilni telefoni, delovi za raznorazne stvari, parfemi... Nama koji se ne razumemo u te stavri znaci dosta ne samo da mi neko kaze nije orginal vec i da napise zasto. Shvatam da necete da promovisete pirateriju ali mislim da se ovako bas borimo protiv iste. Smatram da sto vise ljudi bude upuceno teze ce se prodavati kopije.Ja licno ne patim od marke a nervirame kada na pijaci vidim "ROLEX" cena 500din. mislim.... negde sam napisao da nemam nista protiv Kineskih jeftinih satova koji nastupaju pod svojim imenom recimo GOER kakvi su takvi su ali su svoji. Posto nikada ne bih stavio na ruku sat koji nije orginal nebitna je marka. A posto ovde ima ljudi koji znaju i hoce da pomognu zasto ne bih mogao da postavim slike i pitam da li je ovo orginal. Kad vec kupujem da kupim pravo a ne neki krs. Eto to je neko moje misljenje.