Strana 41 od 134 PrvaPrva ... 313738394041424344455191 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 401 do 410 od ukupno 1340
Like Tree795Likes

tema: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

  1. #401
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Znam, moze biti i Sellita. Ali jesi siguran za inkablok? Ima slika na netu kalibra 5 bez inkabloka.

  2. #402
    Novi član
    Član od
    22.8.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    18
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Idemo u off, žao mi je, ja do pre minut nisam znai ni da incabloc postoji, tj. prvi put čujem, ali uz malo googla ako sam shvatio kako to čudo izgleda, onda bi trebalo da ga ovaj TAG ima, tj ako je u tom TAGu mehanizam sa linka
    Watches For Men - Watches For Women | TAG HEUER
    Ako se link ne otvori idite na matični sajt pa MENU/SAVOIR FAIR/MOVEMENTS/AUTOMATIC/CALIBRE 5 DAYDATE LINK (Ima posebno za DAY DATE LINK)

    Hm ja sam prvo gledao samo Calibre 5 koji ima incabloc, a DAY DATE LINK izgleda da nema. Koliko je to meni bitno? Da li to ovu kupovinu čini lošom?

    Dakle pravi link je Watches For Men - Watches For Women | TAG HEUER

    Molim moderatora da prebaci ovo moje pisanije ge nađe za shodno, još jednom se izvinjavam za off. Dakle po slici mehanizma on ima Novodiac što je noviji proizvod Incabloca a mehanizam ako je ETA onda nije 2824-2 nego 2836-2 jer ima i dan i datum.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (20.1.2013. u 19:29)

  3. #403
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    2824-2 i 2836-2 su ti po karakteristikama isti, sem prikaza dana koji ima 2836. Novodiac i Etachocs su zapravo jedna te ista stvar, a Incabloc je bolji. Naravno to nije razlog da ne kupis sat ako ti se dopada. Mada ja mislim da za te pare ima boljih kupovina. Ako ti nije toliko stalo do imena TAG Heuer...

  4. #404
    Novi član
    Član od
    22.8.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    18
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Zvuči glupo ali donekle mi je stalo do imena TAG, mada možda i nije glupo jer svi mi plaćamo i ime kada kupujemo sat tog kalibra. Znam da postoje 7750 slabijih brendova i za manje pare ali... Otvoren sam za predloge što se tiče bolje kupovine. A po vama ovaj TAG LINK ili Carrera http://www.kk-tanaka.com/tag_heuer_w...11A.BA0787.jpg ako je za sličnu cenu (uzmimo u obzir da je LINK skuplji nov a da Carrera ima standardni Incabloc) ili smo zašli u pitanje ukusa.

  5. #405
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Ovo sam samo naveo kao razlog za oprez, Tag je jako škrt na oficijalnim veb prezentacijama, ja sam npr. za Carreru koju ja i Vladas imamo (sličan ali ne isti model) jedva na Tag forumu saznao detalje u sitna crevca....Na sajtu piše samo najosnovnije i to je to, sa druge strane crni model Carrera ima Selitu, beli Etu i to Top grade (znači sa inkablokom), i to važi za Carrera modele, jednostavno treba proveriti. Tag je poprilično težak za proveru, ja sam od Palčeka tražio da se sat proveri kod uvoznika, oni jednostavno na šest meseci prave modalitete, znači za malo izmene model a neretko i stave npr. Selitu u modalitet ili drugačiji teg....Inače, mislim da je taj Carrera bolja kupovina....
    Poslednja ispravka: vlajo (20.1.2013. u 20:40)
    krstin likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #406
    Član Avatar korisnika mezzano
    Član od
    4.1.2013.
    Lokacija
    Leskovac
    Poruke
    291
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Može li mi neko reći da li je ovde rec o originalima, ili kopijama? Prodaju se na limundu, a clan koji ih prodaje ima dosta dobru reputaciju.









  7. #407
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Po fotografijama se vrlo teško može zaključiti da li su u pitanju originali ili replike.
    Možda ti se javi neko ko je kupio sat od njega pa da čuješ informacije iz prve ruke.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #408
    Član
    Član od
    18.6.2012.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    154
    Lajkovi
    348
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    @mezzano

    Clan je vrlo korektan, satovi su original, sto mozes i proveriti kod casovnicara, na sta ce i on (drug clan) pristati.

  9. #409
    Član Avatar korisnika Sir Oliver
    Član od
    30.7.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    233
    Lajkovi
    918
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Prvi model je 1314L i vec je bilo reci o njemu na forumu (mislim da ga je clan dobio na poklon i tada je predstavio sat).
    Rekao bih da je rec o originalu, vizuelno je identican modelu u Sense shopu sem cene, u shopu je 3.900 a na vockici je prodavac dobio 6.100.
    Halo, Bing, kako brat?

  10. #410
    Član Avatar korisnika mezzano
    Član od
    4.1.2013.
    Lokacija
    Leskovac
    Poruke
    291
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Hvala ljudi. Licitirao sam ga do 2.700, posle sam odustao. Otisao je za oko 3.500. Za 300-400 dinara ustede, mislim da mi je pametnije da kupim u sense shopu.
    VLADAN P likes this.

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.6.2013., 7:54
  3. Da li je ovo Breitling replika sata ??
    By profa in forum Breitling
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.10.2011., 23:16
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •