Strana 2 od 134 PrvaPrva 1234561252102 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 1336
Like Tree788Likes

tema: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

  1. #11
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Auuu bokte nisam znao da sam vam toliki problem napravio da mora da zaseda vlada

  2. #12
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Ovakva tema mora da postoji,ona pomaze u sprecavanju prevara clanova ovog foruma,koji nisu svi casovnicari i samim tim je neophodna.Bravo Nikola sto si se setio.Cak sam i ja hteo da kupim neki vintage Breitling koji je bio na Limundu,ali kada sam dobro pogledao mehanizam i kuciste shvatio sam da se tu radi o prevari,cifer od original Breitlinga kuciste od nekog drugog sata,mehanizam ne potpisan generic eta ne Breitlingov,iako isti taj ipak dekorisan i preradjen,ali garantujem da se neko zajebao i kupio taj sat.Od tri sata naprave jedan i prodaju ga za solidne pare,sramota

  3. #13
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Pa tema za sada stoji, sutra ćemo odlučiti šta ćemo sa njom!

    Pozdrav
    Dragon dacu sebi slobode da iznesem misljenje u vezi replika. Ovde se izbegava ova rec i uopste diskusija o tome. A to je po meni guranje glave u pesak jer zivimo u takvom svetu da vise ne mozes nista kupiti a da budes 100% siguran da je orginal. Pa negde sam procitao da su pronasli fals Ferari, a sta da kazemo onda za satove. Kopiraju se mobilni telefoni, delovi za raznorazne stvari, parfemi... Nama koji se ne razumemo u te stavri znaci dosta ne samo da mi neko kaze nije orginal vec i da napise zasto. Shvatam da necete da promovisete pirateriju ali mislim da se ovako bas borimo protiv iste. Smatram da sto vise ljudi bude upuceno teze ce se prodavati kopije.Ja licno ne patim od marke a nervirame kada na pijaci vidim "ROLEX" cena 500din. mislim.... negde sam napisao da nemam nista protiv Kineskih jeftinih satova koji nastupaju pod svojim imenom recimo GOER kakvi su takvi su ali su svoji. Posto nikada ne bih stavio na ruku sat koji nije orginal nebitna je marka. A posto ovde ima ljudi koji znaju i hoce da pomognu zasto ne bih mogao da postavim slike i pitam da li je ovo orginal. Kad vec kupujem da kupim pravo a ne neki krs. Eto to je neko moje misljenje.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Ne vidim ni ja razlog zašto bi se ova tema brisala... Nije da će neko da deli savet koja je replika najbolja i koju treba neko da kupi, već će članovi koji su upućeniji i bolje informisani da pomažu ostalima da se te replike ne prodaju...

  5. #15
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Ignorisanjem problema problem nece nestati... Ja bih voleo da tema ipak ostane.

  6. #16
    Mlađi član Avatar korisnika Kovenko
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Beograd,Srbija
    Poruke
    72
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Ja sam takodje da ova tema ostane!kako bi laici (poput mene) ipak imali neka saznanja kako eventualno da prepoznaju kopiju,mislim da je to u interesu svih forumasa...to je moje skromno misljenje...

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Evo, posle zasedanja vlade i predstavnika nekoliko neovisnih i zavisnih sindikata da se oglasim.

    Mogao bih da napišem par reči zbog čega ovakva tema ne mora da postoji i zbog čega se "izbegava" ovaj tip diskusija na forumu, obzirom da ste odmah krenuli u ofanzivu, ali neću jer je TEMA ODOBRENA.

    Zamolio bih vas da ne diskutuje o re*likama u pozitivnom kontekstu jer će to gotovo sigurno dovesti do zaključavanja teme.
    Takođe, prilikom postavljanja pitanja, molim vas da pored linka odmah postavite i sliku sata za koji sumnjate da nije originalan.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #18
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    ovo zavisnih ne znam na sta se misli

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    off topic

    Ne znam ni ja, stvarno. :p
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Ma kakvo branjenje replika. Po meni takve odmah treba uputiti na druge forume, ako postoje i upozoriti da ce biti banovani. Tema je PAZI REPLIKA, da se ljudi ne zalete. Nema razgovora tipa pa sto da ne...Naravno. Evo kako bi to trebalo da izgleda na primer

    Prilog 4984

    Nakit, satovi i dragocenosti : ROLEX submariner ceramika - ID 417336 - Kupujem Prodajem


    Znaci u ovom oglasu nije napomenuto da se radi o replici. Kada u oglasu pise da je replika onda stvarno nema potrebe da se postavlja oglas. Onda je na kupcu da pristane ili ne na to.

    Prilog 4985

    Nakit, satovi i dragocenosti : Breitling!!!!!1 - ID 399848 - Kupujem Prodajem
    Poslednja ispravka: nikola0406 (6.2.2011. u 12:03)

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.6.2013., 7:54
  3. Da li je ovo Breitling replika sata ??
    By profa in forum Breitling
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.10.2011., 23:16
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •