Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree21Likes
  • 4 Post By Miljan Barjaktarović
  • 1 Post By Djordje
  • 3 Post By Miljan Barjaktarović
  • 2 Post By Miljan Barjaktarović
  • 2 Post By Jovan HN II
  • 3 Post By Nick
  • 6 Post By Svetozar Zorbić

tema: Novi G Shock

  1. #1
    Novi član
    Član od
    13.7.2012.
    Lokacija
    Belgrade,Serbia
    Poruke
    8
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Novi G Shock

    Evo konacno i ja uzeh moj G Shock i to bas ovaj Casio GD-100MS-1D , dakle GD100MS.Mnogo mi se svideo sat,i od svih mogucih modela u sense prodavnici u knezu,uzmem bas njega.E sad se razmisljam,ali i onda sam se razmisljao izmedju njega i GR-8900A-1D,slican dosta sat i lep,pa bih ako se neko razume ili ima iskustva sa jednim ili drugim da podeli ovde Hvala

  2. #2
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    Cestitam.
    Pa najbolje bi bilo da ti podelis svoje misljenje o tom satu,sa nama,jer si ga kupio. Najbolja je procena iz prve ruke,od vlasnika.
    backarelli likes this.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Cestitam.
    Pa najbolje bi bilo da ti podelis svoje misljenje o tom satu,sa nama,jer si ga kupio. Najbolja je procena iz prve ruke,od vlasnika.
    ... i slike i slike !

  4. #4
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    I slike,naravno.Zaboravih,ali baki misli o svemu...

  5. #5
    Novi član
    Član od
    13.7.2012.
    Lokacija
    Belgrade,Serbia
    Poruke
    8
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    Izvinicu se za slike,ali cannon mi je pokvaren trenutno,pa ako ga popravim odmah stavljam slike,inace kad nije slikano sa boljim digitalnim aparatom,to ne valja A ovako sto se tice sata,fenomenalan.Prvo sto sam ga uzeo jeste MS tj military style,bas je onako stealth,iluminacija odlicna,udobna narukvica,lepo lezi, ma sve...to je kada govorim o izgledu.A funkcije,pa to i sami znate,klasicne g-shock,ali obozavam te sitnice,auto illumination,kalendar do 2099,bateriju koja ima vek priblizno 7 godina...Iako ima oznaku XLarge kuciste uopste nije toliko veliku,pa cak i na mojoj ruci (ja imam manje vise tanke,mrsave zglobove) izgleda odlicno.Procitah negde i da pominju ljudi da su nezgodni dugmici sa strane,kao kod frogmana,ma kakvi,odlicno je uradjen sat,za ove pare...Nekako mi se cini da je ova narukvica pomalo tanka,i da je kopca slaba,ali sta znam,ljudi kazu da su neunistivi...Mislim da cu zbog ovog sata postati g-shock kolekcionar Planiram ga110,mozda i nesto slicno,videcemo

  6. #6

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    Citat Miljan Barjaktarović kaže: Pregled poruke
    Evo konacno i ja uzeh moj G Shock i to bas ovaj Casio GD-100MS-1D , dakle GD100MS.Mnogo mi se svideo sat,i od svih mogucih modela u sense prodavnici u knezu,uzmem bas njega.E sad se razmisljam,ali i onda sam se razmisljao izmedju njega i GR-8900A-1D,slican dosta sat i lep,pa bih ako se neko razume ili ima iskustva sa jednim ili drugim da podeli ovde Hvala
    Cestitam novi G
    Sad si gotov, to je strast zauvijek!

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    Bravi za G!Ma oni su ekstra vr(h),boli glava!Evo ja nosim dw5600 i prezadovoljan sam,CASIO je CASIO!!!

  9. #9
    Mlađi član Avatar korisnika Svetozar Zorbić
    Član od
    5.11.2011.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    230
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Novi G Shock

    Kolega,svaka cast,ja sam pazario isti model,samo osnovnu verziju boja,dakle crni sa klasicnim displejom i malo crvene,gd100 1a
    Prvi utisci:iako su i meni pricali da je sat ogroman ovo ono,sasvim ok deluje na ruci,nije ni mali ni veliki,super udoban kais (g nekad ume da nazulja zavisi od modela),ali ovaj je odlican,visoko lezi ali udobno,ne rotira oko zgloba cak ni malo pupustenog kaisa.S obzirom da je double-buckle kopca,sumnjam da ce te izdati.Ako si nov sa G,vodi samo racuna da kad budes menjao bateriju,sajdzija obavezno promeni sve gumice(dihtunge) i vrati sve kako je i vadio,jer umeju da naprave picvajz posebno sa satovima koji imaju neku dod.vrstu zastite kao G npr.Mozda najbolje da menjas u njihovom servisu.I ne stedi ga!Najjaci su mi oni sto kupe G jer su zeleli izdrzljiv sat za svakodn upotrebu,a onda poziraju s njim,a nabave dodatno neki jeftini fejk s kojim rade.Veruj mi,pravi muski posao je nezamisliv bez pravog G-ja Baci uskoro neke slike iz svakodn. upotrebe i uzivaj nek te sluzi sto god
    milan zmaj, VLADAN P, Nick and 3 others like this.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch".
    Woody Allen

Slične teme

  1. G-Shock GD100 BCU
    By nickname in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.6.2012., 22:29
  2. G-shock g-350
    By Sebastian Zivanovic in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.12.2011., 20:33
  3. G-shock
    By kancer in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.3.2011., 6:45
  4. Casio G-Shock's SHOCK THE WORLD 2010
    By dragon in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 8.9.2010., 8:41
  5. Novi G-Shock modeli...
    By dragon in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.3.2010., 19:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •