Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 17
Like Tree4Likes

tema: Kupovna jedinog sata u prodavnici

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Naime, šta mislite o kupovini kada je ostao samo taj, jedan model, koji je bio izložen i pokazivan svima, često proban itd... Meni najviše smeta to što je stajao u vitrini i bio izložen veoma jakom svetlu sijalica koje je verovatno uticalo na fosfor.
    Izgleda da naši prodavci drže samo po jedan model u prodavnici.

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Meni to ne bi bio razlog da sat (koji mi se dopada) ne kupim.Naravno,pod uslovom da nema fizičkih oštećenja.I insistirao bih na dodatnom popustu.U inostanstvu je normalno da za robu koju kupuješ iz izloga dobiješ poseban popust.
    Uticaj svetla na ''fosfor'' je u granicama zanemarljivog.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Kod kvalitetnijih satova to ne bi trebao da bude problem. Nije lose da proveris ko je uvoznik i vidis da li imaju u nekoj drugoj radnji takav model. Mada se to i meni desavalo prilicno cesto da imaju samo jedan model. E sada, u svakom slucaju trazi popust.

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Konkretno, radi se o Bomarovoj prodavnici u Delta city-ju i modelu Citizen ny0040 (koji se kod njih prodaje po ceni od 25.000 din), gde sam na upit da li imaju sat koji je upakovan, dobio odgovor da je to jedini i da drugi ne postoji.
    I da, bio sam počašćen konstatacijom gospođice koja je igrala ulogu prodavca, da je to ˝ronilački sat˝. Toliko je znala da mi saopšti.

  5. #5
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Ako ti se sviđa ne časi časa. Sat jeste ronilački, pretpostavljam da je na gumenom kaišu,ovako vizuelno skoro prekopiran Seiko SKX007.Odličan sat za ne tako mnogo para. Za luminaciju ne brini, proveri da sat nije eventualno negde ogreban, prekontroliši i kaiš, možeš da tražiš i popust, lično ne verujem da ćeš ga dobiti,bio bih jako prijatno iznenađen ako bi ga dobio. Posle kupovine postavi koju fotku i srećno.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    25000 je prilicno ,prilicno,visoka cena za ovaj model uopste,a kamo li jos za izlozbeni model...
    Inace,radi se o fenomenalnom satu,ali bi eventualnim narucivanjem iz inostranstva prilicno ustedeo.
    btw...malo skrecem sa teme,ali posto te zanimaju diver-i,007-a nikada nije bila povoljnija,kod nas,a i tesko da ce biti,mozda i da razmislis o njemu...

    http://www.satovi-online.com/catalog...k1-p-3405.html
    Poslednja ispravka: 23jewels (29.11.2011. u 1:01)
    jagoda-nbg likes this.

  7. #7
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Hvala svima koji su se uključili u diskusiju
    Slažem se za cenu, i meni se učinila previsoka, čak toliko da bih ušao u avanturu kupovine preko interneta, jer neću da me lokalni preprodavac ˝dere˝. Video sam tu ponudu kod o'clocka i deluje kao dobra, čak sam naišao i na ovo SEIKO SKX007J Mechanical - Satovi - Vitanov Beograd. J model, po skoro istoj ceni.

  8. #8
    Novi član
    Član od
    27.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    15
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Čini mi se da je to praksa u većini naših prodavnica. I ja sam imao istu situaciju kada sam kupovao sat u BPM prodavnici. Rekli su mi da uvek imaju samo po jedan sat u radnji dok se ne proda i to je sat koji je izložen.

  9. #9
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Kada sam rekao da je to ok cena mislio sam u odnosu na cenu Seika SKX 007 koji je pre 2 meseca kod Vitanova bio 34100 din a u Sensi 36000din (oba na gumenom kaišu ).Tada sam se ja dvoumio između Monstera i 007,tako da sam pratio i upoređivao. Evo sad sam video da je cena prepolovljena, i prijatno sam se iznenadio, ko bi očekivao takav pad cena . U Sensi ti je sada SKX 007 na gumenom kaišu još jeftiniji nego kod Vitanova vidi ovde. Tako da se slažem sa 23 jewels da će teško biti od toga jeftiniji. Odličan sat, bilo je dosta reči o njemu na ovom forumu, a pritom liči i na Citizen koji ti je zapao za oko. Definitivno odlična kupovina. Jedino mi je žao ljudi koji su pre mesec ili dva dali grdne pare za taj sat a sada bi za skoro iste pare mogli kupiti dva komada.
    Poslednja ispravka: skydrummer (29.11.2011. u 13:39)

  10. #10
    Banned
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Vojvodina Novi Sad
    Poruke
    41
    Lajkovi
    15
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Cist bezobrazluk domaceg distributera. Sramota. Kako im se i sada isplati da prodaju sat po toj ceni. Znaci prethodni period su zaradjivali trostruko po satu. Strasno. Sada padaju u vodu te njihove price, mi placmo porez, lokal, radnike...cena mora biti tolika kada se sve sabere. Pa izgleda da ne mora.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •