Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 17 od ukupno 17
Like Tree4Likes

tema: Kupovna jedinog sata u prodavnici

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Citat 111qqq kaže: Pregled poruke
    Konkretno, radi se o Bomarovoj prodavnici u Delta city-ju i modelu Citizen ny0040 (koji se kod njih prodaje po ceni od 25.000 din), gde sam na upit da li imaju sat koji je upakovan, dobio odgovor da je to jedini i da drugi ne postoji.
    I da, bio sam počašćen konstatacijom gospođice koja je igrala ulogu prodavca, da je to ˝ronilački sat˝. Toliko je znala da mi saopšti.
    hehe..da se nadovezem na ovu drugu recenicu:
    ja sam bio u subotu u pomenutoj prdoavnici i ne znam koji model citizena je u pitanju ali je neki kvarcni ronilacki, i ja pitam prodavacicu "jel usrafljujuca krunica", ona me pogleda zbunjeno malo zamuca i kaze: "pa da, jeste, ako je "srafis"na jednu stranu namestas datum a na drugu sate!" hahaha
    Larosa, VLADAN P and bt321 like this.

  2. #12
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    pazi, moraš priznati da se snašla

    inače i ja sam bio prošle nedelje u istoj i gledao neki citizen ronilački (mislim da je NJ0011-01E), nisu znali da je automatic...

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Citat Dukes kaže: Pregled poruke
    Cist bezobrazluk domaceg distributera. Sramota. Kako im se i sada isplati da prodaju sat po toj ceni. Znaci prethodni period su zaradjivali trostruko po satu. Strasno. Sada padaju u vodu te njihove price, mi placmo porez, lokal, radnike...cena mora biti tolika kada se sve sabere. Pa izgleda da ne mora.
    Slazem se u potpunosti sa gore navedenim, totalni bezobrazluk drzali su cenu tog sata 36000 rsd, na sta ovo lici. Super za one koji sad planiraju da kupe, ali oni koji su pazarili, nadam se da ih ima malo. Kada sam ja kupovao svoj, cena je bila ova navedena, a iz USA niko nije mogao da mi donese, pa sam se odlucio za polovni i nisam se presao odlican sat, stvarno sam prezadovoljan.



  4. #14
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Poslah danas mail Vitanovu sa upitom za skx007j, i dobih odgovor da je rasprodat i da se nova porudžbina očekuje tek posle nove godine... Sve više naginjem varijanti kupovine preko Interneta, naravno tek pošto dobro proučim kako i šta

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici

    Ili da naprosto kupis u Sense-u? Dobijas ga istog dana a prolazis jako malo losije ...
    No time to lose

  6. #16
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2011.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    114
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovna jedinog sata u prodavnici


  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom

    Odlican odgovor koji mi je osvezio nezna secanja na jedan obilazak BG hipodroma. Jedna devojka je pitala "A gde su konji?" O:"U stalama su!" P:"A sta su to "stalamasi"?!?"

    Toliko! Tesko je raditi sa stalamasima!


    Citat jagodanbg kaže: Pregled poruke
    Citat 111qqq kaže: Pregled poruke
    Konkretno, radi se o Bomarovoj prodavnici u Delta city-ju i modelu Citizen ny0040 (koji se kod njih prodaje po ceni od 25.000 din), gde sam na upit da li imaju sat koji je upakovan, dobio odgovor da je to jedini i da drugi ne postoji.
    I da, bio sam počašćen konstatacijom gospođice koja je igrala ulogu prodavca, da je to ˝ronilački sat˝. Toliko je znala da mi saopšti.
    hehe..da se nadovezem na ovu drugu recenicu:
    ja sam bio u subotu u pomenutoj prdoavnici i ne znam koji model citizena je u pitanju ali je neki kvarcni ronilacki, i ja pitam prodavacicu "jel usrafljujuca krunica", ona me pogleda zbunjeno malo zamuca i kaze: "pa da, jeste, ako je "srafis"na jednu stranu namestas datum a na drugu sate!" hahaha
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •