Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 65
Like Tree25Likes

tema: Kupovina Seiko Black Moster-a

  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Bezobrazluk

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    stanis and don Alberto like this.

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    932
    Lajkovi
    7721
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Nažalost, naša posla, ako prođe prođe.. Ne treba se zaletati, kao što rekoh ranije biće Monstera, samo se treba strpeti. I gledati da sat ima barem papire, da se zna koliko je tačno vremena korišten, a i manja je šansa tada da je promenio više vlasnika.

  3. #53
    Stariji član Avatar korisnika dusan51
    Član od
    4.2.2012.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    1.039
    Lajkovi
    8310
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Dobio sam odgovor od prodavca: on i dalje tvrdi da sat radi bez ikakvih problema tjs.da je potpuno ispravan i da kod njega radi normalno,da nema sta da doda u opisu sata koji oglasava,da nije prevarant.....

  4. #54
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    932
    Lajkovi
    7721
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Pa da, sve je u najboljem redu, bezobrazluk nema granica.
    Dobro da nije tražio i pozitivnu ocenu od tebe na kp! Uvek treba pročitati i komentare ocena Za konkretnog prodavca ovo je jedan od komentara:

    "Sve je bilo ok ali je duksu falio logo koji je bio prikazan na slici. Kada sam pitao zasto toga nema on je samo procitao poruku i nije odgovorio"

  5. #55
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom

    Evo mene...pozdrav svim forumašima!!!
    Da, nakon postavljanih pitanja sa moje strane, pri čemu vas sve "udavih", a za sve to vreme sam bio i u kontaktu sa prodavcem, ja reših da vratim sat...prelepi Black Monster.
    Na moje zadovoljstvo, prodavac je bez problema prihvatio to i do dinara mi vratio sav novac..hvala mu zbog toga.
    Na moju žalost, nisam imao sreće...izgleda da me nije "htelo", iako sam silno želeo Black Monster.
    Danas sam kontaktirao prodavca da mu se zahvalim...ipak je ispao fer prema meni.
    I dalje stoji da je prvi vlasnik...nije mi jasno da bi neko to mogao da slaže, naročito ako je sat i dalje u prodaji...ja više ne pratim, a pitanje je i da li ću više i gledati Black Monster...prelep sat ali ja izgubih volju...
    Momak kaže da sat radi...mene očigledno nije "htelo" ili je magija u pitanju ili ja ne umem da ga nosim i navijem koliko treba..������.
    Sve što mi se dešavalo sa satom ja sam vama prenosio i na vaš predlog ja sam isti, bez razmišljanja vratio...bio sam spreman da prežalim i novac....sa te strane hvala prodavcu, novac je vratio...ispao je fer.
    I dalje tvrdi da je sat ispravan....da li ja nešto nisam znao (mada sat je sat)...tek mi sada nije jasno...
    Ukoliko mene nije prevario (vrativši mi novac), ne znam zbog čega bi želeo nekog drugog da prevari jer će i njemu vratiti novac...to je fer igra !!!
    Za mene sat nije bio u redu, za nekog drugog možda će biti....prodavac je siguran da je sat ispravan, da je problem u navijanju....ja to nisam "znao"...ja nisam naučio kako da ga navijem...������.

    Neko mi ovde reče da mi nisu potrebni papiri...
    Sada ipak mislim malo drugačije...
    Poslednja ispravka: RUS (27.3.2018. u 8:55)

  6. #56
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Papiri u ovom slučaju su jedna knjižica , nešto kao uputstvo za upotrebu (ima je "online") i račun kada i gde je sat kupljen. Ako se ne varam recimo Sense daje garanciju od 2 godine , s obzirom da je taj primerak Monstera proizveden 2010., verovatno je prodan koju godinu kasnije, to znači da je garancija uveliko istekla. Zaključak je da što se garancije i popravke u garantnom roku tiče ne bi imao koristi od papira jer je garantni rok odavno istekao. Jedino bi znao da sat nije ukraden.
    Lepo od prodavca što ti je vratio novac, ne bi to svi uradili , s druge strane nisi ti mogao ništa pogrešiti oko navijanja.

    Ps- Ne znam kako si izgubio volju za Monsterom. Dešava se i da potpuno novi satovi (čak mnogo skuplji) imaju neku falinku, pa budu popravljeni ili zamenjeni i sl.
    Poslednja ispravka: skydrummer (26.3.2018. u 22:50)
    stanis and Petar012 like this.

  7. #57
    Stariji član Avatar korisnika dusan51
    Član od
    4.2.2012.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    1.039
    Lajkovi
    8310
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Sta to znaci za mene nije bio u redu?Kod tebe kolega ne radi kod njega radi...casovnicar kaze da nesto tu nije u redu?Poverovao sam u sve ono sto si rekao:kasni,zastaje sekundara,casovniarevo misljenje..."napao" sam prodavca preko PP na Kp za nefer prodaju.Covek me pre 10 minuta nagrdi samo tako...da lupetam svasta i jos mi prisio i neki duks koji je ovde spomenut od nekog.
    Dragi moj kolega kvladan,da li si ti znao i da li uopste znas sta hoces?Da li si ikada imao neki mehanicki sat?
    Poslednja ispravka: dusan51 (26.3.2018. u 23:21)
    stanis likes this.

  8. #58
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Izvinjavam se, nisam izgubio volju...po meni je Black Monster i dalje jedan od zaista lepih satova ( za moj ukus)....volim da sat nema suvišnih detalja, a da je cifer izuzetno pregledan...zato volim i Mondaine satove...beli sa crnim kazaljkama, bez i jednog suvišnog detalja....ne znam ubaciti sliku preko mobilnog ali sigurno znate o kom satu je reč.
    Danas sam se malo počastio jednom malom "igračkicom"....zaostao u jednoj zlatari...i on se valjda dugo ne proizvodi...Roamer Power8...najobičniji sa tekstilnom narukvicom i čičkom- lagana letnja varijanta.
    Ako možete ubacite sliku, mislim da znate o kom satu je reč.
    Iako se ne proizvodi odavno, sat je potpuno nov , dobio sam i garantni lust na 2 godine...malo sam se oraspoložio...takođe po meni lep satić, mada igračka za Black Monster...😊😊😊

  9. #59
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina Seiko Black Moster-a

    Poslednja ispravka: skydrummer (26.3.2018. u 23:46)
    chuck likes this.

  10. #60
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom

    Citat dusan51 kaže: Pregled poruke
    Sta to znaci za mene nije bio u redu?Kod tebe kolega ne radi kod njega radi...casovnicar kaze da nesto tu nije u redu?Poverovao sam u sve ono sto si rekao:kasni,zastaje sekundara,casovniarevo misljenje..."napao" sam prodavca preko PP na Kp za nefer prodaju.Covek me pre 10 minuta nagrdi samo tako...da lupetam svasta i jos mi prisio i neki duks koji je ovde spomenut od nekog.
    Dragi moj kolega kvladan,da li si ti znao i da li uopste znas sta hoces?Da li si ikada imao neki mehanicki sat?
    Ja znam šta hoću...zbog toga sam ga i vratio, za mene sat koji kasni dnevno 1,5 min nije dobar sat...a to što prodavac tvrdi da radi dobro ja ne mogu ništa...rekao sam samo da je bio fer prema meni, a da je hteo da me prevari nikada mi ne bi vratio novac...a imao je prava na to...ko me terao da preko KP kupujem sat ?!
    Sam sam kriv zbog toga.
    Šta sam sve kupio preko Kupinda i Limunda i niko mi nije vratio novac...dobili od mene negativne ocene...baš sam im naudio, nema šta.

    ���������������� ���������������� ��������������

    Stojim iza toga da je sat kod mene kasnio inače vas ne bih zamarao pitanjima, stojim i iza toga da je časovničar Todorović stavio sat na Vibrograf i da mi je rekao da mu se tu nešto nimalo ne sviđa...stojim i iza toga da je rekao da je sat otvaran....sve što sam ranije napisao je bilo tačno...
    Sve što sam ovde na forumu pisao prenosio sam i prodavcu...i on zna da sam išao kod časovničara.
    To što on tvrdi da sat nije otvaran, a časovničar da jeste ja šta da radim...poverovao sam časovničaru i vašem savetu i vratio sat i ne nadajući se da će mi novac biti vraćen.
    Ukoliko je taj sat i dalje na prodaju preko KP šta ja tu mogu...imam li ja prava da zabranim nekom da prodaje svoju robu.
    Ne branim nikoga, i Sport Vision prodaje patike, raspadnu se za dva meseca, ja reklamiram...pošalju u Jugoinspekt i odbiju garanciju...kažu ja ih pocepao za dva meseca...mogu li ja da zabranim prodaju patika u Sport Vision- u, a oni su glavni uvoznici u Srbiji.
    U ovoj državi se baš sve može....nemojte me terati da pričam dalje...možda zaglavim tamo gde mi sat neće ni trebati...������������� ����
    Poslednja ispravka: RUS (27.3.2018. u 8:57)

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •